О внесении изменений и дополнения в решение Аршалынского районного маслихата от 20 декабря 2012 года № 11/1 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 26 февраля 2013 года № 13/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 19 марта 2013 года № 3680. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 21 января 2014 года № 267)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 21.01.2014 № 267).
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктами 45 пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Аршалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аршалынского районного маслихата «О районном бюджете на 2013-2015 годы» от 20 декабря 2012 года № 11/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3590, опубликовано 15 января 2013 года в районной газете «Аршалы айнасы», 15 января 2013 года в районной газете «Вперед») следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2013-2015 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 723 985 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 556 976 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 17 416 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 20 200 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 129 393 тысячи тенге;
2) затраты – 2 775 369,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 11 568 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 18 175 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 6 607 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – -62 952,3 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 62 952,3 тысячи тенге».
в пункте 4:
абзац первый изложить в новой редакции следующего содержания:
«Учесть, что в районном бюджете на 2013 год из республиканского бюджета предусмотрены целевые трансферты в сумме 695 548 тысяч тенге, в том числе:»;
абзац первый подпункта 1) изложить в новой редакции следующего содержания:

Аршалы аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 11/1 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 ақпандағы № 13/3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 19 наурызда № 3680 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 21 қаңтардағы № 267 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 21.01.2014 № 267 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 45 тармақшаларына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына сәйкес, Аршалы аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аршалы аудандық мәслихаттың «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 11/1 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 3590 тіркелген, 2013 жылдың 15 қаңтарында аудандық «Аршалы айнасы» газетінде, 2013 жылдың 15 қаңтарында аудандық «Вперед» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2013 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 2 723 985 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 556 976 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 17 416 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 20 200 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 2 129 393 мың теңге;
2) шығындар – 2 775 369,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу – 11 568 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік несиелер – 18 175 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 6 607 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы - -62 952,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 62 952,3 мың теңге;
4 тармақта:
бірінші азат жол келесі мазмұндағы жаңа редакцияда баяндалсын:
«Аудан бюджетінде 2013 жылға арналған республикалық бюджеттен 695 548 мың теңге сомасында мақсатты трансферттер қарастырылғаны ескерілсін, соның ішінде:»;
1) тармақшаның бірінші азат жолы келесі мазмұндағы жаңа редакцияда баяндалсын:

«целевые текущие трансферты в сумме 300 010 тысяч тенге, в том числе:»;
абзацы восьмой, девятый, десятый, одиннадцатый, тринадцатый, четырнадцатый подпункта 1) исключить.
в пункте 5:
абзац первый изложить в новой редакции следующего содержания:
«Учесть, что на 2013 год предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета в сумме 381 618 тысяч тенге, в том числе:»;
абзац первый подпункта 1) изложить в новой редакции следующего содержания:
«целевые текущие трансферты в сумме 376 018 тысяч тенге, в том числе:»;
подпункт 1) дополнить абзацем десять следующего содержания:
«103 400 тысяч тенге – на проведение капитального ремонта Ижевского детского сада на 120 мест».
Приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        К.Устенбеков
Секретарь
районного маслихата                        Ю.Сериков
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Аршалынского района                   Т.Муханбеджанов
Приложение № 1
к решению Аршалынского
районного маслихата

«300 010 мың теңге сомасында мақсатты ағымдағы трансферттер, соның ішінде:»;
1) тармақшаның сегізінші, тоғызыншы, оныншы, он бірінші, он үшінші, он төртінші азат жолдары алынып тасталсын.
5 тармақта:
бірінші азат жол келесі мазмұндағы жаңа редакцияда баяндалсын:
«Аудан бюджетінде 2013 жылға арналған облыстық бюджеттен 381 618 мың теңге сомасында мақсатты трансферттер қарастырылғаны ескерілсін, соның ішінде:»;
1) тармақшаның бірінші азат жолы келесі мазмұндағы жаңа редакцияда баяндалсын:
«376 018 мың теңге сомасында мақсатты ағымдағы трансферттер, соның ішінде:»;
1) тармақша келесі мазмұндағы оныншы азат жолымен толықтырылсын:
«120 орынды Ижевск бала бақшасының күрделі жөндеу жұмыстарын жүргізуге – 103 400 мың теңге».
Көрсетілген шешімнің 15 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       К.Үстенбеков
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Ю.Сериков
«КЕЛІСІЛДІ»
Аршалы ауданының әкімі                     Т.Мұханбеджанов
Аршалы аудандық мәслихатының