О внесении изменений и дополнения в решение Аршалынского районного маслихата от 20 декабря 2012 года № 11/1 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 26 апреля 2013 года № 15/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 15 мая 2013 года № 3733. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 21 января 2014 года № 267)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 21.01.2014 № 267).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктами 45 пункта 2 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Аршалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аршалынского районного маслихата «О районном бюджете на 2013-2015 годы» от 20 декабря 2012 года № 11/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3590, опубликовано 15 января 2013 года в районной газете «Аршалы айнасы», 15 января 2013 года в районной газете «Вперед») следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2013-2015 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
доходы – 2 746 985 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 556 976 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 17 416 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 20 200 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 152 393 тысячи тенге;
2) затраты – 2 820 980,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 11 568 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 18 175 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 6 607 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – -85 563,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 85 563,8 тысяч тенге».
в пункте 4:
абзац первый изложить в новой редакции следующего содержания:
«Учесть, что в районном бюджете на 2013 год из республиканского бюджета предусмотрены целевые трансферты в сумме 718 548 тысяч тенге, в том числе:»;
абзац первый подпункта 2) изложить в новой редакции следующего содержания:

Аршалы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 11/1 "2013-2015 жылдарға арналған бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 сәуірдегі № 15/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 15 мамырда № 3733 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 21 қаңтардағы № 267 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 21.01.2014 № 267 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 45 тармақшаларына және 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына сәйкес, Аршалы аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аршалы аудандық мәслихатының «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 11/1 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 3590 тіркелген, 2013 жылдың 15 қаңтарында аудандық «Аршалы айнасы» газетінде, 2013 жылдың 15 қаңтарында аудандық «Вперед» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшыларға сәйкес, соның ішінде 2013 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 2 746 985 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 556 976 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 17 416 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 20 200 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 2 152 393 мың теңге;
2) шығындар – 2 820 980,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу – 11 568 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік несиелер – 18 175 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 6 607 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – -85 563,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 85 563,8 мың теңге».
4 тармақта:
бірінші азат жол келесі мазмұндағы жаңа редакцияда баяндалсын:
«Аудан бюджетінде 2013 жылға республикалық бюджеттен 718 548 мың теңге сомасында мақсатты трансферттер қарастырылғаны ескерілсін, соның ішінде:»;
2) тармақшаның бірінші азат жолы келесі мазмұндағы жаңа редакцияда баяндалсын:

«целевые трансферты на развитие в сумме 418 538 тысяч тенге, в том числе:»;
подпункт 2) дополнить абзацем третьим следующего содержания:
«23 000 тысячи тенге – на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда».
Приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        Е.Казбеков
Секретарь
районного маслихата                        Ю.Сериков
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Аршалынского района                   Т.Муханбеджанов
Приложение № 1 к решению
Аршалынского районного маслихата
от 26 апреля 2013 года № 15/2
Приложение № 1 к решению
Аршалынского районного маслихата
от 20 декабря 2012 года № 11/1
Районный бюджет на 2013 год
Категория
Сома
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

«418 538 мың теңге сомасында дамуға арналған мақсатты трансферттер, соның ішінде:»;
2) тармақша келесі мазмұндағы үшінші азат жолымен толықтырылсын:
«Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалауға, құрылысына және (немесе) сатып алуға – 23 000 мың теңге».
Көрсетілген шешімнің 15 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Е.Қазбеков
Аудандық мәслихатының
хатшысы                                    Ю.Сериков
«КЕЛІСІЛДІ»
Аршалы ауданының әкімі                     Т.Мұханбеджанов
Аршалы аудандық мәслихатының
2013 жылғы 26 сәуірдегі
№ 15/2 шешіміне
1 қосымша
Аршалы аудандық мәслихатының
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 11/1 шешіміне
1 қосымша
2013 жылға аудандық бюджет
Санаты
Сома
Сынып
Сыныпша
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кiрiстер