О внесении изменений и дополнения в решение Аршалынского районного маслихата от 20 декабря 2012 года № 11/1 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 15 июля 2013 года № 17/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 25 июля 2013 года № 3779. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 21 января 2014 года № 267)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 21.01.2014 № 267).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Аршалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аршалынского районного маслихата «О районном бюджете на 2013-2015 годы» от 20 декабря 2012 года № 11/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3590, опубликовано 15 января 2013 года в районной газете «Аршалы айнасы», 15 января 2013 года в районной газете «Вперед») следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2013-2015 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 715 035,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 556 976 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 17 416 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 20 200 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 120 443,7 тысяч тенге;
2) затраты – 2 789 031,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 11 568 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 18 175 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 6 607 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – -85 563,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 85 563,8 тысяч тенге»;
в пункте 4:
абзац первый изложить в новой редакции следующего содержания:
«Учесть, что в районном бюджете на 2013 год из республиканского бюджета предусмотрены целевые трансферты в сумме 711 296,1 тысяча тенге, в том числе:»;
абзац первый подпункта 1) изложить в новой редакции следующего содержания:

Аршалы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 11/1 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 15 шілдедегі № 17/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 25 шілдеде № 3779 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 21 қаңтардағы № 267 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 21.01.2014 № 267 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, Аршалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аршалы аудандық мәслихатының «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 11/1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3590 тіркелген, 2013 жылдың 15 қаңтарында аудандық «Аршалы айнасы» газетінде, 2013 жылдың 15 қаңтарында аудандық «Вперед» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2013 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 2 715 035,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 556 976 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 17 416 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 20 200 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 2 120 443,7 мың теңге;
2) шығындар – 2 789 031,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу – 11 568 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік несиелер – 18 175 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 6 607 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы - -85 563,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 85 563,8 мың теңге»;
4 тармақта:
бірінші азат жолы келесі мазмұндағы жаңа редакцияда баяндалсын:
«Аудан бюджетінде 2013 жылға республикалық бюджеттен 711 296,1 мың теңге сомасында мақсатты трансферттер қарастырылғаны ескерілсін, соның ішінде:»;
1) тармақшаның бірінші азат жолы келесі мазмұндағы жаңа редакцияда баяндалсын:

«целевые текущие трансферты в сумме 304 008,1 тысяча тенге, в том числе:»;
абзац четвертый подпункта 1) изложить в новой редакции следующего содержания:
«12 509,1 тысяча тенге – на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшихся без попечения родителей;»;
подпункт 1) дополнить абзацем двенадцатым следующего содержания:
«5 126 тысяч тенге – на увеличение штатной численности местных исполнительных органов;»;
абзац первый подпункта 2) изложить в новой редакции следующего содержания:
«целевые трансферты на развитие в сумме 407 288 тысяч тенге, в том числе:»;
абзац второй подпункта 2) изложить в новой редакции следующего содержания:
«27 288 тысяч тенге – на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры;»;
абзац третий подпункта 2) изложить в новой редакции следующего содержания:
«20 000 тысяч тенге – на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда;»;
в пункте 5:
абзац первый изложить в новой редакции следующего содержания:
«Учесть, что на 2013 год предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета в сумме 356 920,6 тысяч тенге, в том числе:»;
абзац первый подпункта 1) изложить в новой редакции следующего содержания:
«целевые текущие трансферты в сумме 351 320,6 тысяч тенге, в том числе:»;
абзац второй подпункта 1) изложить в новой редакции следующего содержания:
«1 130 тысяч тенге – на оказание социальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны на расходы за коммунальные услуги;»;
абзац третий подпункта 1) изложить в новой редакции следующего содержания:
«1 197 тысяч тенге – на оплату за учебу в колледжах студентам из малообеспеченных семей и многодетных семей сельской местности;»;
абзац седьмой подпункта 1) изложить в новой редакции следующего содержания:
«81 481,7 тысяч тенге – на приобретение блочно-модульных котельных для детских садов;»;
абзац десятый подпункта 1) изложить в новой редакции следующего содержания:
«96 611,9 тысяч тенге – на проведение капитального ремонта Ижевского детского сада на 120 мест;».
Приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.

«304 008,1 мың теңге сомасында мақсатты ағымды трансферттер, соның ішінде:»;
1) тармақшаның төртінші азат жолы келесі мазмұндағы жаңа редакцияда баяндалсын:
«ата-ананың қамқорлығынсыз қалған жетім бала (жетім балаларды) және баланың (балалардың) қамқоршысына (қамқоршылықтарға) ай сайын ақшалай қаражат төлеуге – 12509,1 мың теңге;»;
1) тармақша келесі мазмұндағы он екінші азат жолымен толықтырылсын:
«жергілікті атқарушы органдардың штаттық сандарының ұлғаюына – 5 126 мың теңге»;
2) тармақшаның бірінші азат жолы келесі мазмұндағы жаңа редакцияда баяндалсын:
«407 288 мың теңге сомасында дамуға арналған мақсатты трансферттер, соның ішінде:»;
2) тармақшаның екінші азат жолы келесі мазмұндағы жаңа редакцияда баяндалсын:
«инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымдарды жобалауға, дамытуға, жайғастыруға және (немесе) сатып алуға – 27 288 мың теңге;»;
2) тармақшаның үшінші азат жолы келесі мазмұндағы жаңа редакцияда баяндалсын:
«коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалауға, құрылысына және (немесе) сатып алуға – 20 000 мың теңге;»;
5 тармақта:
бірінші азат жолы келесі мазмұндағы жаңа редакцияда баяндалсын:
«Аудан бюджетінде 2013 жылға арналған облыстық бюджеттен 356 920,6 мың теңге сомасында мақсатты трансферттер қарастырылғаны ескерілсін, соның ішінде:»;
1) тармақшаның бірінші азат жолы келесі мазмұндағы жаңа редакцияда баяндалсын:
«351 320,6 мың теңге сомасында мақсатты ағымды трансферттер, соның ішінде:»;
1) тармақшаның екінші азат жолы келесі мазмұндағы жаңа редакцияда баяндалсын:
«Ұлы Отан соғысының ардагерлері мен мүгедектерінің коммуналдық шығындарына әлеуметтік көмек көрсетуге – 1 130 мың теңге;»;
1) тармақшаның үшінші азат жолы келесі мазмұндағы жаңа редакцияда баяндалсын:
«селолық мекендердегі аз қамтамасыз етілген отбасынан шыққан студенттердің колледждегі оқуына төлеуге – 1 197 мың теңге;»;
1) тармақшаның жетінші азат жолы келесі мазмұндағы жаңа редакцияда баяндалсын:
«бала бақшалардың ғимараттарына модульдік қазандықтар сатып алуға – 81 481,7 мың теңге;»;
1) тармақшаның оныншы азат жолы келесі мазмұндағы жаңа редакцияда баяндалсын:
«120 орынды Ижевск бала бақшасының күрделі жөндеу жұмыстарын өткізуге – 96611,9 мың теңге;».
Көрсетілген шешімнің 15 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.