О внесении изменений в решение Аршалынского районного маслихата от 20 декабря 2012 года № 11/1 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 2 октября 2013 года № 20/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 25 октября 2013 года № 3855. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 21 января 2014 года № 267)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 21.01.2014 № 267).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Аршалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аршалынского районного маслихата «О районном бюджете на 2013-2015 годы» от 20 декабря 2012 года № 11/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3590, опубликовано 15 января 2013 года в районной газете «Аршалы айнасы», 15 января 2013 года в районной газете «Вперед») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2013-2015 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 744 586,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 568 363 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 19 288 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 36 941 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 2 119 994,7 тысяч тенге;
2) затраты – 2 818 582,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 11 568 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 18 175 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 6 607 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – -85 563,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 85 563,8 тысяч тенге»;
в пункте 4:
абзац первый изложить в новой редакции следующего содержания:
«Учесть, что в районном бюджете на 2013 год из республиканского бюджета предусмотрены целевые трансферты в сумме 710 847,1 тысяча тенге, в том числе:»;
абзац первый подпункта 1) изложить в новой редакции следующего содержания:

Аршалы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 11/1 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 2 қазандағы № 20/1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 25 қазанда № 3855 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 21 қаңтардағы № 267 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 21.01.2014 № 267 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, Аршалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аршалы аудандық мәслихатының «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 11/1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3590 тіркелген, 2013 жылдың 15 қаңтарында аудандық «Аршалы айнасы» газетінде, 2013 жылдың 15 қаңтарында аудандық «Вперед» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2013 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 2 744 586,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 568 363 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 19 288 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 36 941 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 2 119 994,7 мың теңге;
2) шығындар – 2 818 582,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу – 11 568 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік несиелеу – 18 175 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 6 607 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы - -85 563,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 85 563,8 мың теңге»;
4 тармақта:
бірінші азат жолы келесі мазмұндағы жаңа редакцияда баяндалсын: «Аудан бюджетінде 2013 жылға республикалық бюджеттен 710 847,1 мың теңге сомасында мақсатты трансферттер қарастырылғаны ескерілсін, соның ішінде:»;
1) тармақшаның бірінші азат жолы келесі мазмұндағы жаңа редакцияда баяндалсын:

«целевые текущие трансферты в сумме 303 559,1 тысяча тенге, в том числе:»;
абзац двенадцатый подпункта 1) изложить в новой редакции следующего содержания:
«4 677 тысяч тенге – на увеличение штатной численности местных исполнительных органов;».
Приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        Б. Бектемиров
Секретарь
районного маслихата                        Ю. Сериков
СОГЛАСОВАНО
Аким Аршалынского района                   К. Караулов
Приложение 1 к решению
Аршалынского районного маслихата

«303 559,1 мың теңге сомасында мақсатты ағымдағы трансферттер, соның ішінде:»;
1) тармақшаның он екінші азат жолы келесі мазмұндағы жаңа редакцияда баяндалсын:
«жергілікті атқарушы органдардың штаттық сандарының ұлғаюына – 4 677 мың теңге;».
Көрсетілген шешімнің 15 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Б.Бектеміров
Аудандық мәслихатының
хатшысы                                    Ю.Сериков
"КЕЛІСІЛДІ"
Аршалы ауданының әкімі                     Қ.Қарауылов
Аршалы аудандық мәслихатының