О внесении изменений в решение Аршалынского районного маслихата от 20 декабря 2012 года № 11/1 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 7 ноября 2013 года № 21/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 19 ноября 2013 года № 3882. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 21 января 2014 года № 267)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 21.01.2014 № 267).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Аршалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аршалынского районного маслихата «О районном бюджете на 2013-2015 годы» от 20 декабря 2012 года № 11/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3590, опубликовано 15 января 2013 года в районной газете «Аршалы айнасы», 15 января 2013 года в районной газете «Вперед») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2013-2015 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 744 586,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 569 320 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 18 531 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 36 741 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 119 994,7 тысяч тенге;
2) затраты – 2 818 582,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 11 568 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 18 175 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 6 607 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – -85 563,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 85 563,8 тысяч тенге»;
пункт восемь исключить.
Приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        Б.Бектемиров
Секретарь
районного маслихата                        Ю.Сериков
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Аршалынского района                   К.Караулов
Приложение 1
к решению Аршалынского
районного маслихата

Аршалы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 11/1 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 7 қарашадағы № 21/1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 19 қарашада № 3882 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 21 қаңтардағы № 267 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 21.01.2014 № 267 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, Аршалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аршалы аудандық мәслихатының «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 11/1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3590 тіркелген, 2013 жылдың 15 қаңтарында аудандық «Аршалы айнасы» газетінде, 2013 жылдың 15 қаңтарында аудандық «Вперед» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2013 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 2 744 586,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 569 320 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 18 531 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 36 741 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 2 119 994,7 мың теңге;
2) шығындар – 2 818 582,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу – 11 568 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік несиелер – 18 175 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 6 607 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы - -85 563,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 85 563,8 мың теңге;
сегізінші тармақ алынып тасталсын.
Көрсетілген шешімнің 15 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Б.Бектеміров
Аудандық мәслихатының
хатшысы                                    Ю.Сериков
"КЕЛІСІЛДІ"
Аршалы ауданының әкімі                     Қ.Қарауылов
Аршалы аудандық мәслихатының