Об определении спроса и предложения на общественные работы, утверждении перечня организаций, видов, объемов, конкретных условий общественных работ, размеров оплаты труда участников и источников их финансирования по Атбасарскому району на 2014 год
Постановление акимата Атбасарского района Акмолинской области от 24 декабря 2013 года № а-12/618. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 21 января 2014 года № 3973. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акимата Атбасарского района Акмолинской области от 15 января 2015 года № 02-09/53)

Атбасар ауданы бойынша 2014 жылға қоғамдық жұмыстарға сұранысты және ұсынысты айқындау, ұйымдардың тізбесін, қоғамдық жұмыстардың түрлерін, көлемі мен нақты жағдайларын, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшерін және олардың қаржыландыру көздерін бекіту туралы
Ақмола облысы Атбасар ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № а-12/618 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 21 қаңтарда № 3973 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Атбасар ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 15 қаңтардағы № 02-09/53 хатымен)

Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акимата Атбасарского района Акмолинской области от 15.01.2015 № 02-09/53).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», Правилами организации и финансирования общественных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года, акимат Атбасарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Атбасар ауданы әкімдігінің 15.01.2015 № 02-09/53 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 20 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы қаулысымен бекітілген Қоғамдық жұмысты ұйымдастыру және қаржыландыру ережесіне сәйкес, аудан әкімдігі қаулы етеді:

1. Определить спрос и предложение на общественные работы по Атбасарскому району на 2014 год, согласно приложению 1.
2. Утвердить перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования согласно приложению 2.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Атбасарского района Бекмаганбетову Ш.Е.

1. Атбасар ауданы бойынша 2014 жылға қоғамдық жұмыстарға сұраныс және ұсыныс 1 қосымшаға сәйкес айқындалсын.
2. Ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және олардың қаржыландыру көздері 2-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Атбасар ауданы әкімінің орынбасары Ш.Е.Бекмағанбетоваға жүктелсін.