О внесении изменений в решение Астраханского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 5С-12-2 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 27 февраля 2013 года № 5С-13-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 12 марта 2013 года № 3676. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 5 ноября 2014 года № 116)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 05.11.2014 № 116).
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Астраханский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Астраханского районного маслихата «О районном бюджете на 2013-2015 годы» от 21 декабря 2012 года № 5С-12-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3578, опубликовано 11 января 2013 года в районной газете «Маяк») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2013–2015 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы - 2204994,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 338472,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 6085,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 8000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1852437,0 тысяч тенге;
2) затраты – 2219161,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 11677,9 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 15579,9 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3902,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 45500,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 45500,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -71345,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 71345,0 тысяч тенге»;
приложения 1456 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1234 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии Астраханского
районного маслихата                        Н.Сеилов
Секретарь Астраханского
районного маслихата                        В.Собеский
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Астраханского района                  Т.Ерсеитов
Приложение 1
к решению Астраханского
районного малихата

Астрахан аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 5С-12-2 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2013 жылғы 27 ақпандағы № 5С-13-2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 12 наурызда № 3676 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2014 жылғы 5 қарашадағы № 116 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 05.11.2014 № 116 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Астрахан аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Астрахан аудандық мәслихатының «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 5С-12-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3578 тіркелген, 2013 жылғы 11 қаңтарда аудандық «Маяк» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) түсімдер – 2204994,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 338472,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6085,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 8000,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1852437,0 мың теңге;
2) шығындар – 2219161,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік несие беру – 11677,9 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 15579,9 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3902,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен болатын операциялар бойынша сальдо – 45500,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 45500,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түскен түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -71345,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 71345,0 мың теңге»;
көрсетілген шешімнің 1456 қосымшалары осы шешімнің 1234 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Астрахан аудандық мәслихатының
сессия төрағасы                            Н.Сейілов
Астрахан аудандық
мәслихатының хатшысы                       В.Собеский
«КЕЛІСІЛДІ»
Астрахан ауданының әкімі                   Т.Ерсейітов
Астрахан аудандық мәслихатының

7495,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
7430,0
017
Капитальные расходы государственного органа
65,0
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
19812,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
4632,0
003
Разработка схем градостроительного развития территории района и генеральных планов населенных пунктов
15100,0
004
Капитальные расходы государственного органа
80,0
12
Транспорт и коммуникации
21255,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
1255,0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
1255,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
20000,0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
20000,0
13
Прочие
40216,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
20228,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
20228,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
7374,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
7374,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
7000,0
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
7000,0
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
5614,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
5614,0
14
Обслуживание долга
8,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
8,0
021
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
8,0
III. Чистое бюджетное кредитование
11677,9
Бюджетные кредиты
15579,9
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
15579,9
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
15579,9
018
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов

7495,0
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7430,0
017
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
65,0
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
19812,0
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4632,0
003
Ауданның қала құрылысы даму аумағын және елді мекендердің бас жоспарлары схемаларын әзірлеу
15100,0
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
80,0
12
Көлік және коммуникация
21255,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
1255,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1255,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
20000,0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
20000,0
13
Басқалар
40216,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
20228,0
040
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
20228,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
7374,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдарды саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7374,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
7000,0
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
7000,0
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
5614,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік пен өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5614,0
14
Борышқа қызмет көрсету
8,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
8,0
021
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
8,0
III. Таза бюджеттік несие беру
11677,9
Бюджеттік несиелер
15579,9
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
15579,9
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
15579,9
018
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін бюджеттік кредиттер

385598,0
Целевые текущие трансферты
182011,0
в том числе
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
20228,0
На реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
20228,0
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
4061,0
На реализацию мер социальной поддержки специалистов
4061,0
Отдел образования района (города областного значения)
105926,0
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
56320,0
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
12291,0
На обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
151,0
На ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
11281,0
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
16583,0
На повышение оплаты учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
9300,0
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
51796,0
На проведение противоэпизоотических мероприятий
51796,0
Целевые трансферты на развитие
188008,0
в том числе
Отдел строительства района (города областного значения)
188008,0
Реконструкция водопроводных сетей в станции Колутон

385598,0
Нысаналы ағымдағы трансферттер
182011,0
соның ішінде
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
20228,0
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыруға
20228,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
4061,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын жүзеге асыруға
4061,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
105926,0
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын жүзеге асыруға
56320,0
Негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде физика, химия, биология кабинеттерін жабдықтау
12291,0
Үйінде оқытылатын мүгедек балаларды құралдармен, бағдарламалық қамсыздандыруға
151,0
Жетім баланы (балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
11281,0
Мектеп ұстаздарына және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының тәрбиешілеріне білікті жұмысы үшін қосымша төлем мөлшерін арттыруға
16583,0
Үш деңгейлі жүйесі бойынша біліктілігін жетілдірген мұғалімдерге төлемін арттыруға
9300,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
51796,0
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
51796,0
Дамуға арналған мақсатты трансферттер
188008,0
соның ішінде
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
188008,0
Колутон станциясындағы су құбыры желілерін қайта құру

от 21 декабря 2012 года
№ 5С-12-2
Целевые трансферты из областного бюджета на 2013 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
ВСЕГО
169537,0
Целевые текущие трансферты
19815,0
в том числе
Отдел занятости и социальных программ района
1615,0
На оказание социальной помощи участникам и инвалидам Великой отечественной войны на расходы за коммунальные услуги
656,0
На оплату за учебу в колледжах студентам из малообеспеченных семей Астраханского района и многодетных семей сельской местности Астраханского района
959,0
Отдел образования района (города областного значения)
18200,0
На установку автоматической пожарной сигнализации

2012 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 5С-12-2 шешіміне
5 қосымша
2013 жылға облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Атаулар
Сома, мың теңге
БАРЛЫҒЫ
169537,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер
19815,0
соның ішінде
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1615,0
Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне әлеуметтік көмек көрсетуге коммуналдық қызмет шығындарына
656,0
Астрахан ауданының аз қамтылған отбасыларынан және Астрахан ауданының ауылдық жерлерден көп балалы отбасыларынан шыққан студенттеріне колледжде оқуын төлеуіне
959,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
18200,0
Автоматтық өрт сөндіру сигнализациясын орнатуына