О внесении изменений в решение Астраханского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 5С-12-2 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 25 июля 2013 года № 5С-20-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 30 июля 2013 года № 3786. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 5 ноября 2014 года № 116)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 05.11.2014 № 116).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Астраханский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Астраханского районного маслихата «О районном бюджете на 2013-2015 годы» от 21 декабря 2012 года № 5С-12-2 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3578, опубликовано 11 января 2013 года в районной газете «Маяк») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2013-2015 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы - 2219671,4 тысяч тенге в том числе:
налоговые поступления – 338472,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 14759,4 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 8686,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1857754,0 тысяч тенге;
2) затраты – 2280463,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 11677,9 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 15579,9 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3902,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 28500,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 28500,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -100970,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 100970,3 тысяч тенге.»;
приложения 146 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 123 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии Астраханского
районного маслихата                        Ж.Ибраимбеков
Секретарь Астраханского
районного маслихата                        В.Собеский
СОГЛАСОВАНО
Аким Астраханского района                  Т.Ерсеитов
Приложение 1 к решению
Астраханского районного маслихата
от 25 июля 2013 года № 5С-20-1
Приложение 1 к решению
Астраханского районного маслихата
от 21 декабря 2012 года № 5С-12-2
Районный бюджет на 2013 год
категория
Сумма, тысяч тенге
класс
подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ

Астрахан аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 5С-12-2 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 шілдедегі № 5С-20-1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 30 шілдеде № 3786 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2014 жылғы 5 қарашадағы № 116 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 05.11.2014 № 116 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Астрахан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Астрахан аудандық мәслихатының «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 5С-12-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3578 тіркелген, 2013 жылғы 11 қаңтарда аудандық «Маяк» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) түсімдер – 2219671,4 мың теңге оның ішінде:
салықтық түсімдер – 338472,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 14759,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 8686,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1857754,0 мың теңге;
2) шығындар – 2280463,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік несие беру – 11677,9 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 15579,9 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3902,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен болатын операциялар бойынша сальдо – 28500,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 28500,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түскен түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -100970,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 100970,3 мың теңге.»;
көрсетілген шешімнің 146 қосымшалары осы шешімнің 123 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Астрахан аудандық мәслихатының
сессия төрағасы                            Ж.Ыбрайымбеков
Астрахан аудандық
мәслихатының хатшысы                       В.Собеский
КЕЛІСІЛДІ
Астрахан ауданының әкімі                   Т.Ерсейітов
Астрахан аудандық мәслихатының
2013 жылғы 25 шілдедегі
№ 5С-20-1 шешіміне
1 қосымша
Астрахан аудандық мәслихатының
2012 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 5С-12-2 шешіміне
1 қосымша
2013 жылға арналған аудандық бюджеті
санаттар
Сома, мың теңге
сыныптар
сыныпша
Атаулар
I. КІРІСТЕР