О внесении изменений в решение Буландынского районного маслихата от 20 декабря 2012 года № 5С-12/1 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 16 июля 2013 года № 5С-18/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 26 июля 2013 года № 3783. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 27 августа 2014 года № 181)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 27.08.2014 № 181).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Буландынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Буландынского районного маслихата «О районном бюджете на 2013-2015 годы» от 20 декабря 2012 года № 5С-12/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3575, опубликовано 11 января 2013 года, 18 января 2013 года в газетах «Бұланды таңы», «Вести Бұланды жаршысы») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2013-2015 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы 3064734,3 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 386433 тысяч тенге;
неналоговые поступления 18511 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 36420 тысяч тенге;
поступления трансфертов 2623370,3 тысяч тенге;
2) затраты 3077100 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 1136 тысяч тенге:
бюджетные кредиты 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 1136 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 21000 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов 21000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 32229,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 32229,7 тысяч тенге:
поступления займов 0 тысяч тенге;
погашение займов 1136 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 33365,7 тысяч тенге.»;
пункт 4 изложить в новой редакции:
«4. Предусмотреть в районном бюджете на 2013 год целевые трансферты в сумме 1084581,3 тысяч тенге, в том числе:

Бұланды аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 5С-12/1 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2013 жылғы 16 шілдедегі № 5С-18/1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 26 шілдеде № 3783 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2014 жылғы 27 тамыздағы № 181 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 27.08.2014 № 181 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, 109-бабының 5-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағына сәйкес Бұланды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Бұланды аудандық мәслихатының «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 5С-12/1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3575 тіркелген, 2013 жылғы 11 қаңтарда «Бұланды таңы» газетінде, 2013 жылғы 18 қаңтарда «Вести Бұланды жаршысы» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2013 жылға арналған бюджет келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер - 3064734,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 386433 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 18511 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 36420 мың теңге;
трансферттер түсімі - 2623370,3 мың теңге;
2) шығындар - 3077100 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 1136 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 1136 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 21000 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 21000 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түскен түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 32229,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) - 32229,7 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 1136 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 33365,7 мың теңге.»;
4-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«4. Аудандық бюджетте 2013 жылға 1084581,3 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер қарастырылсын, соның ішінде:

1) целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета в сумме 353502 тысячи тенге, в том числе:
133050 тысяч тенге на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
200000 тысяч тенге на развитие коммунального хозяйства;
20452 тысячи тенге на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда на строительство жилья для очередников;
2) целевые трансферты на развитие из областного бюджета в сумме 208228 тысяч тенге, в том числе:
196728 тысяч тенге на строительство и реконструкцию объектов образования;
11500 тысяч тенге на развитие коммунального хозяйства;
3) целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в сумме 388036,3 тысяч тенге, в том числе:
35241 тысяча тенге на проведение противоэпизоотических мероприятий;
150000 тысяч тенге на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов;
14066 тысяч тенге на реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»;
2682 тысячи тенге на реализацию мер социальной поддержки специалистов;
131353 тысяч тенге на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
6364 тысячи тенге на реализацию Государственной программы развития образования Республики Казахстан на 2011-2020 годы, в том числе:
оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования 4097 тысяч тенге;
обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому 2267 тысяч тенге;
13985,3 тысяч тенге на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей;
22897 тысяч тенге на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования;
6278 тысяч тенге на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе;
5170 тысяч тенге на увеличение штатной численности местных исполнительных органов;
4) целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 134815 тысяча тенге, в том числе:
27300 тысяч тенге на противопожарные мероприятия объектов образования;
2113 тысяч тенге на оказание социальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны на расходы за коммунальные услуги и абонентской платы за услуги телефонной связи;
1973 тысячи тенге на оплату за учебу в колледжах студентам из малообеспеченных семей Буландынского района и многодетных семей сельской местности Буландынского района;
59000 тысяч тенге на ремонт автомобильных дорог и разработку проектно-сметной документации;
17799 тысяч тенге на разработку градостроительной документации;
26630 тысяч тенге на капитальный ремонт объектов водоснабжения;
пункт 4-1. исключить;

1) республикалық бюджеттен 353502 мың теңге сомасында дамуға нысаналы трансферттер, соның ішінде:
133050 мың теңге инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымдарды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға;
200000 мың теңге коммуналдық шаруашылығын дамытуға;
20452 мың теңге тұрғын үй кезегінде тұрғандарға коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үй сатып алуға және (немесе) салуға, жобалауға;
2) облыстық бюджеттен 208228 мың теңге сомасында дамуға нысаналы трансферттер, соның ішінде:
196728 мың теңге білім беру объектілерін салу және қайта қалпына келтіруге;
11500 мың теңге коммуналдық шаруашылығын дамытуға;
3) республикалық бюджеттен 388036,3 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер, соның ішінде:
35241 мың теңге эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге;
150000 мың теңге елді мекендердің көшелері мен аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын күрделі және орта деңгейде жөндеуге;
14066 мың теңге «Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруға;
2682 мың теңге әлеуметтік сала мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға;
131353 мың теңге мектепке дейінгі білім ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға;
6364 мың теңге 2011-2020 жылдарға арналған Қазақстан Республикасының білім беруді дамыту мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға, соның ішінде:
4097 мың теңге негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдықтарымен жарықтандыруға;
2267 мың теңге үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге;
13985,3 мың теңге жетім сәбиді (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған сәбиді (балаларды) асырап бағу үшін қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақша қаражаттарын төлеуге;
22897 мың теңге мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайтуға;
6278 мың теңге үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбек ақысын көтеруге;
5170 мың теңге жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға;
4)облыстық бюджеттен 134815 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер, соның ішінде:
27300 мың теңге білім беру объектілерінің өртке қарсы іс-шараларды өткізуге;
2113 мың теңге Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне коммуналдық қызмет шығындарына және телефон байланысының қызметі үшін абоненттік ақыға әлеуметтік көмек көрсетуге;
1973 мың теңге Бұланды ауданының аз қамтылған отбасыларынан және ауылдық жерлердегі көп балалы отбасыларынан шыққан колледж студенттерінің оқуына ақы төлеуге;
59000 мың теңге автомобиль жолдарын жөндеуге және жобалау- сметалық құжаттарды әзірлеуге;
17799 мың теңге қала құрылысы құжаттамасын әзірлеуге;
26630 мың теңге сумен қамтамасыз ететін объектілерге күрделі жөндеу жұмыстарына;
4-1. тармағы алып тасталсын;

приложения 15 к решению Буландынского районного маслихата «О районном бюджете на 2013-2015 годы» от 20 декабря 2012 года № 5С-12/1 изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель 18 внеочередной
сессии                                     К.Джанадилов
Секретарь районного
маслихата                                  Ш.Кусаинов
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Буландынского района                  М.Балпан
Приложение 1 к решению
Буландынского районного маслихата
от 16 июля 2013 года № 5С-18/1
Районный бюджет на 2013 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

Бұланды аудандық мәслихатының «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 5С-12/1 шешімнің 15-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс 18-сессияның
төрағасы                                   Қ.Жанаділов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Ш.Құсайынов
«КЕЛІСІЛДІ»
Бұланды ауданының әкімі                    М.Балпан
Бұланды аудандық мәслихатының
2013 жылғы 16 шілдедегі
№ 5С-18/1 шешіміне
1-қосымша
2013 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер