Об определении спроса и предложения на общественные работы, утверждении перечня организаций, видов, объемов и конкретных условий общественных работ, размеров оплаты труда участников и источников их финансирования по Буландынскому району на 2014 год
Постановление акимата Буландынского района Акмолинской области от 26 декабря 2013 года № а-12/463. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 23 января 2014 года № 3985. Утратило силу постановлением акимата Буландынского района Акмолинской области от 10 февраля 2015 года № а-02/49

Бұланды ауданы бойынша 2014 жылға қоғамдық жұмыстарға сұранысты және ұсынысты айқындау, ұйымдардың тізбесін, қоғамдық жұмыстардың түрлерін, көлемі мен нақты жағдайларын, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшерін және олардың қаржыландыру көздерін бекіту туралы
Ақмола облысы Бұланды ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № а-12/463 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 23 қаңтарда № 3985 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Бұланды ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 10 ақпандағы № а-02/49 қаулысымен

Сноска. Утратило силу постановлением акимата Буландынского района Акмолинской области от 10.02.2015 № а-02/49 (вступает в силу со дня подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», Правилами организации и финансирования общественных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Бұланды ауданы әкімдігінің 10.02.2015 № а-02/49 (қол қойылған күннен бастап күшіне енеді) қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 20 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекітілген Қоғамдық жұмысты ұйымдастыру және қаржыландыру ережесіне сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории, озеленении села
12000 квадратных метров
2.
Государственное учреждение «Аппарат акима Амангельдинского аульного округа»
1. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории, озеленении села
13000 квадратных метров
2. Оказание помощи в оформлении социальных карт
280 документов
3.
Государственное учреждение «Аппарат акима Вознесенского сельского округа»
1. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории, озеленении села
30000 квадратных метров
2. Оказание помощи в оформлении социальных карт
669 документов
4.
Государственное учреждение «Аппарат акима Даниловского сельского округа»
1. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории, озеленении села
30000 квадратных метров
5.
Государственное учреждение «Аппарат акима Журавлевского сельского округа»
1. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории, озеленении села
30000 квадратных метров
2. Оказание помощи в оформлении социальных карт
568 документов
6.
Государственное учреждение «Аппарат акима Ергольского аульного округа»
1. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории, озеленении села
20000 квадратных метров
2. Оказание помощи в оформлении социальных карт
389 документов
7.
Государственное учреждение «Аппарат акима Капитоновского сельского округа»
1. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории, озеленении села
21000 квадратных метров
8.
Государственное учреждение «Аппарат акима Карамышевского сельского округа»
1. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории, озеленении села
23000 квадратных метров
2. Оказание помощи в оформлении социальных карт
369 документов
9.
Государственное учреждение «Аппарат акима Караозекского аульного округа»
1. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории, озеленении села
48000 квадратных метров
2. Оказание помощи в оформлении социальных карт
500 документов
10.
Государственное учреждение «Аппарат акима Никольского сельского округа»
1. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории, озеленении села
33000 квадратных метров
2. Оказание помощи в оформлении социальных карт
500 документов
11.
Государственное учреждение «Аппарат акима Новобратского сельского округа»
1. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории, озеленении села
12000 квадратных метров
12.
Государственное учреждение «Аппарат акима города Макинска»

1. Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
12000 шаршы метр
2.
«Амангелді ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
13000 шаршы метр
2. Әлеуметтік карталарды ресімдеуге көмек көрсету
280 құжаттар
3.
«Вознесенка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
30000 шаршы метр
2. Әлеуметтік карта ресімдеуде көмек көрсету
669 құжаттар
4
«Даниловка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
30000 шаршы метр
5.
«Журавлевка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
30000 шаршы метр
2. Әлеуметтік карта ресімдеуде көмек көрсету
568 құжаттар
6.
«Ерголка ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
20000 шаршы метр
2. Әлеуметтік карта ресімдеуде көмек көрсету
389 құжаттар
7.
«Капитоновка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
21000 шаршы метр
8.
«Карамышевка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
23000 шаршы метр
2. Әлеуметтік карта ресімдеуде көмек көрсету
369 құжаттар
9.
«Қараөзек ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
48000 шаршы метр
2. Әлеуметтік карта ресімдеуде көмек көрсету
500 құжаттар
10.
«Никольск селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
33000 шаршы метр
2. Әлеуметтік карта ресімдеуде көмек көрсету
500 құжаттар
11.
«Новобратск селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
12000 шаршы метр
12.
«Макинск қаласы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі

1. Оказание помощи в технической обработке документации
65000 документов
2. Оказание помощи в оформлении социальных карт
5000 документов
3. Оказание помощи в ветеринарной обработке скота
1800 голов
4. Доставка корреспонденции
12000 документов
5. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории, озеленении города
288000 квадратных метров
продолжение таблицы
Условия общественных работ
Размеры оплаты труда участников
Источники финансирования
5
6
7
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет

1. Құжаттаманы техникалық өңдеуде көмек көрсету
65000 құжаттар
2. Әлеуметтік карта ресімдеуде көмек көрсету
5000 құжаттар
3. Малдарды ветеринарлық өңдеуді жүргізуде көмек көрсету
1800 бас
4. Хат-хабарларды жеткізу
12000 құжаттар
5. Қаланы көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
288000 шаршы метр
кестенің жалғасы:
Қаржыландыру көздері
Қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшерлері
Қаржыландыру көздері
5
6
7
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет