О внесении изменений и дополнения в решение Ерейментауского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 5С-10/3-12 "О бюджете района на 2013-2015 годы"
Решение Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 26 февраля 2013 года № 5С-12/2-13. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 12 марта 2013 года № 3675. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 4 ноября 2014 года № 236)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 04.11.2014 № 236).
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктами 4)5) пункта 2, пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Ерейментауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ерейментауского районного маслихата «О бюджете района на 2013-2015 годы» от 21 декабря 2012 года № 5С-10/3-12 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3577, опубликовано 5 января 2012 года в районной газете «Ереймен», 5 января 2012 года в районной газете «Ерейментау») следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить бюджет района на 2013-2015 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 437 350 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 573 588 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 19 269 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5 373 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 839 120 тысяч тенге;
2) затраты – 2 449 825,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1 080 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1080 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -11 395,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 11 395,3 тысяч тенге».
дополнить пунктом 6-1 следующего содержания:
«6-1. Учесть, что в бюджете района на 2013 год, в установленном законодательством порядке, используются свободные остатки бюджетных средств, образовавшиеся на 1 января 2013 года, в сумме 12 475,3 тысяч тенге»;

"2013-2015 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" Ерейментау аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 5С-10/3-12 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 ақпандағы № 5С-12/2-13 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 12 наурызда № 3675 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2014 жылғы 4 қарашадағы № 236 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 04.11.2014 № 236 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабы 2 тармағының 4)5) тармақшаларына4 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ерейментау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2013-2015 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» Ерейментау аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 5С-10/3-12 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3577 болып тіркелген, аудандық «Ереймен» газетінде 2012 жылдың 5 қаңтарында, аудандық «Ерейментау» газетінде 2012 жылдың 5 қаңтарында жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, 2013-2015 жылдарға арналған, соның ішінде 2013 жылға арналған аудан бюджеті келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 437 350 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 573 588 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 19 269 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 5 373 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1 839 120 мың теңге;
2) шығындар – 2 449 825,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 1 080 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік несиелер – 0 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 1080 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -11 395,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 11 395,3 мың теңге»;
келесі мазмұндағы 6-1 тармақпен толықтырылсын:
«6-1. 2013 жылға арналған аудан бюджетінде 2013 жылдың 1 қаңтарында пайда болған 12 475,3 мың теңге сомасындағы бюджеттік қаражаттардың бос қалдықтары белгіленген заңнамалық тәртіпте пайдаланылатыны есепке алынсын»;

212 243,0
Целевые текущие трансферты
194 021,0
Отдел образования района (города областного значения)
111 354,0
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
8 194,0
На обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
800,0
На ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшихся без попечения родителей
19 360,0
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
22 188,0
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
57 357,0
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
3 455,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
0,0
На переподготовку и повышение квалификации частично занятых наемных работников
0,0
На частичное субсидирование заработной платы
0,0
Молодежная практика
0,0
Переподготовка и повышение квалификации
0,0
Обеспечение деятельности центров занятости населения
0,0
Отдел сельского хозяйства и земельных отношений района (города областного значения)
3 223,0
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
3 223,0
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
64 004,0
На проведение противоэпизоотических мероприятий
64 004,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
15 440,0
На решение вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
15 440,0
Целевые трансферты на развитие
18 222,0
Отдел строительства района (города областного значения)
18 222,0
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы "Развитие регионов" (Реконструкция магистральных водопроводных сетей в городе Ерейментау
18 222,0
Приложение 3
утверждено решением
Ерейментауского районного
маслихата от 26 февраля
2013 года № 5С-12/2-13
Приложение 6
утверждено решением
Ерейментауского районного
маслихата от 21 декабря
2012 года № 5С-10/3-12
Затраты по бюджетным программам аппаратов акима города Ерейментау и сельских округов района на 2013 год
Функциональная группа
Сумма, тысяч тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
1
2
3
4
5
6
ЗАТРАТЫ
4
Образование
1760
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
1760

212 243,0
Мақсатты ағымды трансферттер
194 021,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
111 354,0
Негізгі орта және жалпы орта білімнің мемлекеттік мекемелеріндегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдықтарымен қамтамасыз етуге
8 194,0
Республикалық бюджеттен трансферттердің есебінен үйлерінде оқитын мүгедек-балаларды құрал-жабдықтармен, бағдарламалық қамтамасыз етумен қамтамасыз ету
800,0
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналардың қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп ұстауға асыраушыларына (қамқоршыларына) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
19 360,0
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы көлемін ұлғайту
22 188,0
Мектепке дейінгі бiлiм беру ұйымдарындағы мемлекеттiк бiлiм беру тапсырыстарын iске асыруға
57 357,0
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін жетілдіруден өткен мұғалімдердің еңбекақысын арттыру
3 455,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
0,0
Жартылай жұмыспен қамтылған жалдамалы жұмыскерлерді қайта дайындауға және біліктілігін жетілдіруге
0,0
Еңбекақыны жартылай қаржыландыруға
0,0
Жастар саясаты
0,0
Қайта даярлау және біліктілігін арттыру
0,0
Халықты жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
0,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы мен жер қатынастары бөлімі
3 223,0
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету бойынша шараларды іске асыру
3 223,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
64 004,0
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды өткізуге
64 004,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автокөлік жолдар бөлімі
15 440,0
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасының аясында, аймақтарды экономикалық дамытуға жәрдем көрсету жөніндегі шараларды жүзеге асыруға ауылдық (селолық) округтерді жайластыру мәселелерін шешуге
15 440,0
Дамуға арналған мақсатты трансферттер
18 222,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) құрылыс бөлімі
18 222,0
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамыту (Ерейментау қаласындағы магистралдық су құбырлары желілерін қайта құрастыру)
18 222,0
Ерейментау аудандық мәслихатының
2013 жылғы 26 ақпандағы
№ 5С-12/2-13 шешімімен
бекітілген 3 қосымша
Ерейментау аудандық мәслихатының
2012 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 5С-10/3-12 шешімімен
бекітілген 6 қосымша
2013 жылға арналған Ерейментау қаласының және ауданның ауылдық округтерінің әкімдері аппараттарының бюджеттік бағдарламалары бойынша шығындар
Функционалдық топ
Сома, мың теңге
Функционалдық шағын топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
1
2
3
4
5
6
ШЫҒЫНДАР
4
Бiлiм беру
1760
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
1760