О внесении изменений в решение Ерейментауского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 5С-10/3-12 "О бюджете района на 2013-2015 годы"
Решение Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 9 декабря 2013 года № 5С-21/2-13. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 11 декабря 2013 года № 3924. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 4 ноября 2014 года № 236)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 04.11.2014 № 236).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Ерейментауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ерейментауского районного маслихата «О бюджете района на 2013-2015 годы» от 21 декабря 2012 года № 5С-10/3-12 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3577, опубликовано 5 января 2013 года в районной газете «Ереймен», 5 января 2013 года в районной газете «Ерейментау») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить бюджет района на 2013-2015 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 469 727,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 560 968,7 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 11 359,3 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 27 900,5 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 869 498,6 тысяч тенге;
2) затраты – 2 492 701,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 120 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 1200 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1080 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -23 094,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 23 094,4 тысяч тенге.»;

Ерейментау аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 5С-10/3-12 "2013-2015 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2013 жылғы 9 желтоқсандағы № 5С-21/2-13 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 11 желтоқсанда № 3924 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2014 жылғы 4 қарашадағы № 236 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 04.11.2014 № 236 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ерейментау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ерейментау аудандық мәслихатының «2013-2015 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 5С-10/3-12 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3577 болып тіркелген, аудандық «Ереймен» газетінде 2013 жылдың 5 қаңтарында, аудандық «Ерейментау» газетінде 2013 жылдың 5 қаңтарында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2013-2015 жылдарға арналған аудан бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2013 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 469 727,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 560 968,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 11 359,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 27 900,5 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1 869 498,6 мың теңге;
2) шығындар – 2 492 701,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 120 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік несиелер – 1200 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 1080 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -23 094,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 23 094,4 мың теңге.»;

приложения 14 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии,
секретарь Ерейментауского
районного маслихата                         К.Махметов
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Ерейментауского района                Т.Муханбеджанов
Приложение 1 утверждено решением
Ерейментауского районного маслихата

көрсетілген шешімнің 14 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
Ерейментау аудандық
мәслихатының хатшысы                       Қ.Махметов
«КЕЛІСІЛДІ»
Ерейментау ауданының әкімі                 Т.Муханбеджанов
Ерейментау аудандық мәслихатының

8 194,0
На обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
917,6
На ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшихся без попечения родителей
18 944,6
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
21 934,8
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
56 357,0
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
9 937,0
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
3 425,6
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
2 767,6
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов
658,0
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
62 604,4
На проведение противоэпизоотических мероприятий
62 604,4
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
13 354,0
На решение вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
13 354,0
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
6 757,0
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов
6 757,0
Целевые трансферты на развитие
58 222,0
Отдел строительства района (города областного значения)
58 222,0
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы "Развитие регионов" (Реконструкция магистральных водопроводных сетей в городе Ерейментау)
18 222,0
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда (Строительство 60-квартирного (арендного) коммунального жилого дома в городе Ерейментау)
40 000,0

8 194,0
Республикалық бюджеттен трансферттердің есебінен үйлерінде оқитын мүгедек-балаларды құрал-жабдықтармен, бағдарламалық қамтамасыз етумен қамтамасыз ету
917,6
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналардың қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп ұстауға асыраушыларына (қамқоршыларына) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
18 944,6
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы көлемін ұлғайту
21 934,8
Мектепке дейінгі бiлiм беру ұйымдарындағы мемлекеттiк бiлiм беру тапсырыстарын iске асыруға
56 357,0
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін жетілдіруден өткен мұғалімдердің еңбекақысын арттыру
9 937,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
3 425,6
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету бойынша шараларды іске асыру
2 767,6
Жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға
658,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
62 604,4
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды өткізуге
62 604,4
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автокөлік жолдар бөлімі
13 354,0
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасының аясында, аймақтарды экономикалық дамытуға жәрдем көрсету жөніндегі шараларды жүзеге асыруға ауылдық (селолық) округтерді жайластыру мәселелерін шешуге
13 354,0
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
6 757,0
Жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға
6 757,0
Дамуға арналған мақсатты трансферттер
58 222,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) құрылыс бөлімі
58 222,0
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамыту (Ерейментау қаласындағы магистралдық су құбырлары желілерін қайта құрастыру)
18 222,0
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға (Ерейментау қаласындағы 60 пәтерлік (жалгерлік) коммуналдық тұрғын үйдің құрылысы)
40 000,0