Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2013 год
Постановление акимата Енбекшильдерского района Акмолинской области от 29 августа 2013 года № А-6/246. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 1 октября 2013 года № 3820. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акимата Енбекшильдерского района Акмолинской области от 30 октября 2014 года № 1106)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акимата Енбекшильдерского района Акмолинской области от 30.10.2014 № 1106).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан «Об образовании» от 27 июля 2007 года, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2013 год согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Ахметову О.Т.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района                                А.Садуақасұлы
Приложение
к постановлению акимата
Енбекшильдерского района
от 29 августа 2013 года
№ А-6/246
Государственный образовательный заказ
на дошкольное воспитание и обучение, размер
подушевого финансирования и родительской платы
на 2013 год
Наименование
района
Количество воспитанников
организаций дошкольного
воспитания и обучения
Размер подушевого
финансирования в
дошкольных организациях
в месяц (тенге)
Детский сад (государственный/частный)
Мини-центр с полным днем пребывания при школе
Мини-центр с неполным днем пребывания при школе
Детский сад (государственный/частный)
Мини-центр с полным днем пребывания при школе
Мини-центр с неполным днем пребывания при школе
Енбекшильдерский район

2013 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 29 тамыздағы № А-6/246 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 1 қазанда № 3820 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 30 қазандағы № 1106 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданы әкімдігінің 30.10.2014 № 1106 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңына, «Білім туралы» 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңының 6 бабы 4 тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берілген 2013 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары О.Т.Ахметоваға жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                А.Садуақасұлы
Еңбекшілдер ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 29 тамыздағы
№ А-6/246 қаулысына
қосымша
2013 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие
мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы,
жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың
ақы төлеу мөлшері
Аудан
атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен
оқыту ұйымдарының
тәрбиеленушілер саны
Мектепке дейінгі білім беру
ұйымдарының бір айға
арналған жан басына
шаққандағы қаржыландыру
мөлшері (теңге)
Балабақша (мемлекет
тік/жеке
меншік)
Балалар
толық
күн
болатын
мектеп жанындағы шағын орталық
Балалар
толық
емес
күнімен
болатын
мектеп
жанындағы
шағын
орталық
Балабақша (мемлекет
тік/жеке
меншік)
Балалар
толық
күн
болатын
мектеп жанындағы
шағын
орталық
Балалар
толық
емес
күнімен болатын
мектеп жанындағы шағын
орталық
Еңбекшілдер ауданы