Об определении категории граждан, расходы которых по арендной плате за пользование жилищем в арендных домах возлагаются на местный бюджет
Решение Есильского районного маслихата Акмолинской области от 27 декабря 2013 года № 27/7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 24 января 2014 года № 3990. Утратило силу решением Есильского районного маслихата Акмолинской области от 4 февраля 2015 года № 38/2
Сноска. Утратило силу решением Есильского районного маслихата Акмолинской области от 04.02.2015 № 38/2 (вступает в силу и вводится в действие со дня подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, статьей 97 Закона Республики Казахстан «О жилищных отношениях» от 16 апреля 1997 года Есильский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Определить категорию граждан, расходы которых по арендной плате за пользование жилищем в арендных домах возлагаются на местный бюджет:
жители Есильского района, единственное жилище которых признано аварийным в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата                        А.Господарь
Секретарь районного
маслихата                                  С.Кудабаев
СОГЛАСОВАНО
Аким Есильского района                     К.Рахметов

Жалға берілетін тұрғын үйлердегі тұрғын үйді пайдаланғаны үшін жалдау ақысының шығыстары жергілікті бюджетке жүктелетін азаматтардың санаттарын анықтау туралы
Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 27/7 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 24 қаңтарда № 3990 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 4 ақпандағы № 38/2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 04.02.2015 № 38/2 (қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына, «Тұрғын үй қатынастары туралы» Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі Заңының 97 бабына сәйкес, Есіл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жалға берілетін тұрғын үйлердегі тұрғын үйді пайдаланғаны үшін жалдау ақысының шығыстары жергілікті бюджетке жүктелетін азаматтардың санаттары анықталсын:
Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте, жалғыз тұрғын үйі авариялық жағдайда деп танылған, Есіл ауданының тұрғындары.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       А.Господарь
Аудандық мәслихат
хатшысы                                    С.Құдабаев
КЕЛІСІЛДІ
Есіл ауданының әкімі                       Қ.Рахметов