О внесении изменений в решение Жаксынского районного маслихата от 20 декабря 2012 года № 5С-12-1 "О бюджете Жаксынского района на 2013-2015 годы"
Решение Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 26 августа 2013 года № 5С-19-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 11 сентября 2013 года № 3800. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 16 мая 2014 года № 91)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 16.05.2014 № 91).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Жаксынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаксынского районного маслихата «О бюджете Жаксынского района на 2013-2015 годы» от 20 декабря 2012 года № 5С-12-1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3586, опубликовано 11 января 2013 года в районной газете «Жаксынский вестник») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить бюджет района на 2013-2015 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 2223493,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 336846,1 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 14811 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 2983 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 1868853,5 тысяч тенге;
2) затраты – 2243764,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 6559 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 10386 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3827 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 7240 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 7240 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -34070,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 34070,1 тысяч тенге.».
приложения 14 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        Б.Джанадилов
Секретарь Жаксынского
районного маслихата                        Б.Джанадилов
СОГЛАСОВАНО
Аким Жаксынского района                    К.Суюндиков
Приложение 1 к решению
Жаксынского районного маслихата

Жақсы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 5С-12-1 "2013-2015 жылдарға арналған Жақсы ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 тамыздағы № 5С-19-2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 11 қыркүйекте № 3800 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 16 мамырдағы № 91 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 16.05.2014 № 91 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, Жақсы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жақсы аудандық мәслихатының «2013-2015 жылдарға арналған Жақсы ауданының бюджеті туралы» 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 5С-12-1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3586 тіркелген, 2013 жылдың 11 қаңтарында «Жақсы жаршысы» аудандық газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес оның ішінде 2013 жылға арналған келесі көлемде бекітілсін:
1) түсімдер – 2223493,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 336846,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 14811 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2983 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1868853,5 мың теңге;
2) шығындар – 2243764,7 мың теңге;
3) бюджеттік таза несиелендіру – 6559 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 10386 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 3827 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 7240 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 7240 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – -34070,1 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 34070,1 мың теңге.».
көрсетілген шешімнің 14 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жақсы аудандық мәслихатының
сессия төрағасы                            Б.Жанәділов
Жақсы аудандық
мәслихатының хатшысы                       Б.Жанәділов
КЕЛІСІЛГЕН
Жақсы ауданының әкімі                      Қ.Сүйіндіков
Жақсы аудандық мәслихатының