Об утверждении поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки села Жаксы и сельских населенных пунктов Жаксынского района
Решение Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 30 октября 2013 года № 5ВС-22-3. Зарегисрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 28 ноября 2013 года № 3899. Утратило силу решением Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 23 декабря 2016 года № 6С-9-5
Сноска. Утратило силу решением Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 23.12.2016 № 6С-9-5 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 9, 11 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жаксынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки села Жаксы и сельских населенных пунктов Жаксынского района согласно приложениям 1, 2.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата Б.Джанадилов
Секретарь Жаксынского
районного маслихата Б.Джанадилов
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Жаксынского района К.Суюндиков
Приложение 1 к решению
Жаксынского районного маслихата

Жақсы ауданының Жақсы селосы және ауылдық елді мекендеріндегі жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы
Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 30 қазандағы № 5ВС-22-3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 28 қарашада № 3899 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 6С-9-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 23.12.2016 № 6С-9-5 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2003 жылғы 20 маусымдағы Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 9, 11 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6 бабына сәйкес, Жақсы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жақсы ауданының Жақсы селосы және ауылдық елді мекендеріндегі жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері 1, 2 қосымшаларға сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жақсы аудандық мәслихатының
сессия төрағасы Б.Жанәділов
Жақсы аудандық
мәслихатының хатшысы Б.Жанәділов
"КЕЛІСІЛГЕН"
Жақсы ауданының әкімі Қ.Сүйіндіков
Жақсы аудандық мәслихатының

от 30 декабря 2013 года № 5ВС-22-3
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки села Жаксы Жаксынского района
№ зоны
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки
Границы зон
1
2
3
I
1.7
Зона расположена в центральной и северо-западной части села Жаксы. С северной стороны граница зоны проходит по автодороге сообщением "город Астана-город Костанай". С восточной стороны по улице 30 лет Победы, по улице Гагарина, улице Комсомольская, улице Ленина, по переулку на улицу Мира восточнее стороны товарищества с ограниченной ответственностью "Спортивная школа имени Уалиева Турсунбека Абдугалиевича" и по переулку на улицу Сейтжана Жакупова. С южной стороны по улице Сейтжана Жакупова, улице 30 лет Победы, улице Кенжеша Туктубаева. С западной стороны по улице Западная, улице Ленина и идет до автодороги сообщением "город Астана-город Костанай"
II
1.5
Зона расположена в северо-восточной части села. С севера проходит по автодороге сообщением "город Астана-город Костанай". На востоке граница зоны проходит по автодороге сообщением "село Жаксы-город Державинск". С юга граница зоны проходит по улице Мира. С запада по переулку на улице Ленина, Комсомольская, Гагарина, 30 лет Победы идет в северном направлении до автодороги сообщением "город Астана-город Костанай"
III
1.3
Расположена в западной части села. С северной стороны граница зоны проходит по автодороге сообщением "город Астана-город Костанай". С восточной стороны от автодороги идет в южном направлении до улицы Ленина, далее по улице Западная, улице Кенжеша Туктубаева и улице 30 лет Победы. С юга граница зоны проходит по улице Советская. С запада граница зоны проходит по автодороге на элеватор товарищества с ограниченной ответственностью "Урожай"
IV
1.1
Зона расположена в центральной и восточной части села. Ограничена: с севера – улица Сейтжана Жакупова, далее по переулку и по улице Мира, с востока – граница проходит по автодороге сообщением "село Жаксы-город Державинск", с юга - включает полосу отвода железной дороги сообщением "город Астана-город Есиль" и с запада – граничит с элеватором товарищества с ограниченной ответственностью "Урожай"
V
1.0
Зона расположена в южной части села. С севера – ограничена полосой отвода железной дороги. С восточной стороны проходит по объездной дороге идущей на нефтебазу, далее с южной стороны граница зоны проходит по улице Жангильдина поворачивает в северном направлении по автодороге до улицы Майлина и далее на север до железной дороги
VI
0,9
Расположена в юго-западной части села. Включает объекты производственной зоны. С северной стороны проходит по улице Советская, по границе товарищества с ограниченной ответственностью "Урожай" до улицы Майлина, на востоке проходит по улице Майлина, автодороге и до улицы Жангильдина
VII
0,8
В эту зону входит вся внеселитебная территория, которая ограничена чертой населенного пункта села Жаксы
Приложение 2 к решению
Жаксынского районного маслихата

2013 жылғы 30 қазандағы № 5ВС-22-3
шешіміне 1 қосымша
Жақсы ауданының Жақсы селосы жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
Аймақтар №
Жер учаскелері үшін төлемақылық базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
Аймақтардың шекаралары
1
2
3
I
1,7
Аймақ Жақсы селосының орталық және солтүстік-батыс бөлігінде орналасқан. Солтүстік жағынан аймақ шекарасын "Астана қаласы-Қостанай қаласы" бағытындағы автожол бойынан өтеді. Шығыс жағынан 30 лет Победы көшесімен, Гагарина көшесімен, Комсомольская көшесімен, Ленин көшесімен, тұйық көшеден Мира көшеге, шығыс жағынан "Абдуалиевич Турсунбек Уалиев атындағы спорттық мектебі" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі және тұйық көшемен Сейтжан Жакупов көшеге. Оңтүстік жағынан Сейтжан Жакупов көшесімен, 30 лет Победы көшесімен, Кенжеш Түктібаев көшесімен. Батыс жағынан Западная көшесімен, Ленин көшесі және "Астана қаласы-Қостанай қаласы" бағытындағы автожолға дейін
II
1,5
Аймақ селоның солтүстік-батыс бөлігінде орналасқан. Солтүстігінен "Астана қаласы-Қостанай қаласы" бағытындағы автожол бойынан өтеді. Аймақ шекарасы шығыста "Жақсы селосы-Державинск қаласы" бағытындағы автожолынан өтеді. Оңтүстігінен аймақ шекарасы Мира көшесінен өтеді. Батыстан тұйық көшемен Ленин, Комсомольская, Гагарина, 30 лет Победы көшелерінен солтүстік бағытымен "Астана қаласы-Қостанай қаласы" бағыты автожолға дейін өтеді
III
1,3
Селоның батыс жағында орналасқан. Солтүстік жағынан аймақ шекарасы "Астана қаласы-Қостанай қаласы" бағытындағы автожолынан өтеді. Автожолдың шығыс жағынан оңтүстік бағытта Ленин көшесіне дейін, содан Западная көшесімен, Кенжеш Түктібаев көшесімен және 30 лет Победы көшеге дейін барады. Оңтүстігінде аймақ шекарасы Советская көшесінің бойынан өтеді. Батыстан аймақ шекарасы автожолдан "Урожай" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне дейін өтеді
IV
1.1
Аймақ селоның орталық және шығыс бөліктерінде орналасқан. Солтүстіктен Сейтжан Жакупов көшесімен шектелген одан әрі тұйық көшемен және Мира көшесімен, шығыстан аймақ "Жақсы селосы-Державин қаласы" бағытындағы автожолынан өтеді, оңтүстігінен "Астана қаласы-Есіл қаласы" бағытындағы темір жол бұруы жолынан қосады және батыстан элеватор мен "Урожай" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
V
1.0
Аймақ селоның солтүстік бөлігінде орналасқан. Солтүстігінен темір жол бұруының шек қойылған. Шығыс жағынан айналып өту жолынан нефтебазаға өтетін жолға, одан әрі аймақ шекарасы оңтүстік жағынан Жангильдин көшесінен автожолмен солтүстік бағытта бұрылады. Майлин көшесіне дейін және одан әрі солтүстіктегі темір жолға дейін
VI
0,9
Селоның оңтүстік-батыс бөлігінде орналасқан. Өндірістік аймақ нысандарын қосады. Солтүстік жағынан Советская көшесінен өтеді, "Урожай" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің шекарасы мен Майлин көшесіне дейін, шығыста Майлин көшесімен өтеді, автожолдан және Жангильдин көшесіне дейін
VII
0,8
Осы аймаққа барлық кісі тұратын аумақ кіреді, Жақсы селосының елді мекені пунктінің сызығымен шектелген
Жақсы аудандық мәслихатының