О внесении изменений в решение Сандыктауского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 10/1 "О бюджете Сандыктауского района на 2013-2015 годы"
Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 27 февраля 2013 года № 11/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 13 марта 2013 года № 3678. Утратило силу решением Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 10 апреля 2014 года № 23/9
Сноска. Утратило силу решением Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 10.04.2014 № 23/9 (вступает в силу и вводится в действие со дня подписания).
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 5) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Сандыктауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сандыктауского районного маслихата "О бюджете Сандыктауского района на 2013-2015 годы" от 21 декабря 2012 года № 10/1 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3581, опубликованное 11 января 2013 года в газете "Сандыктауские вести") следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Сандыктауского района на 2013-2015 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 1694728,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 255944,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 8700,6 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2802,0 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 1427282,0 тысячи тенге.
2) затраты – 1708951,1 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 8657,6 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 10386,6 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1729,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -22880,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 22880,1 тысяч тенге";
приложения 1, 2, 3, 4, 7 к вышеуказанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии
районного маслихата Г.Килкариди
Секретарь
районного маслихата С.Клюшников
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Сандыктауского района К.Суюндиков
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и финансов Сандыктауского
района" Н.Мурашиди
Приложение 1
к решению Сандыктауского
районного маслихата

Сандықтау аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 10/1 "2013-2015 жылдарға арналған Сандықтау аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2013 жылғы 27 ақпандағы № 11/1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 13 наурызда № 3678 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2014 жылғы 10 сәуірдегі № 23/9 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 10.04.2014 № 23/9 (қол қойылғаннан кейін күшіне және қолданысқа енеді) шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106 бабы 2 тармағының 5) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Сандықтау аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Сандықтау аудандық мәслихатының "2013–2015 жылдарға арналған Сандықтау аудандық бюджет туралы" 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 10/1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3581 тіркелген, 2013 жылдың 11 қаңтарында "Сандықтауские вести" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2013–2015 жылдарға арналған Сандықтау аудандық бюджеттің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2013 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1. кірістер - 1694728,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 255944,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 8700,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2802,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1427282,0 мың теңге;
2) шығындар – 1708951,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 8657,6 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер – 10386,6 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1729,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -22880,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 22880,1 мың теңге.";
жоғарыда аталған шешімнің 1, 2, 3, 4, 7 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы Г.Килкариди
Аудандық мәслихат
Хатшысы С.Клюшников
"КЕЛІСІЛДІ"
Сандықтау ауданының әкімі Қ.Сүйіндіков
"Сандықтау ауданының
экономика және қаржы
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы Н.Мурашиди
Сандықтау аудандық мәслихатының

173222,0
в том числе:
Отдел ветеринарии района
31483,0
На проведение противоэпизоотических мероприятий
31483,0
Отдел экономики и финансов района
3705,0
На реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов
3705,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района
16140,0
На реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
16140,0
Отдел образования района
121894,0
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
80503,0
На реализацию Государственной программы развития образования Республики Казахстан на 2011-2020 годы, в том числе:
10594,0
оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
8194,0
обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
2400,0
На ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
11818,0
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
11588,0
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе

173222,0
оның iшiнде:
Ауданның ветеринария бөлімі
31483,0
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
31483,0
Ауданның экономика және қаржы бөлімі
3705,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға
3705,0
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
16140,0
"Өңiрлердi дамыту" бағдарламасы шеңберiнде өңірлердiң экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды iске асыруға
16140,0
Ауданның білім бөлімі
121894,0
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
80503,0
Қазақстан Республикасында бiлiм берудi дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасын iске асыруға, оның ішінде:
10594,0
негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
8194,0
үйде оқитын мүгедек балаларды жабдықтық, бағдарламалық қамтамасыз етуге
2400,0
Қорғаншыларға (қамқоршыларға) жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап-бағу үшін ай сайын ақша қаражатын төлеуге
11818,0
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін ұлғайтуға
11588,0
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге