О внесении изменений в решение Сандыктауского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 10/1 "О бюджете Сандыктауского района на 2013-2015 годы"
Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 27 сентября 2013 года № 18/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 10 октября 2013 года № 3833. Утратило силу решением Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 10 апреля 2014 года № 23/9
Сноска. Утратило силу решением Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 10.04.2014 № 23/9 (вступает в силу и вводится в действие со дня подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Сандыктауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сандыктауского районного маслихата "О бюджете Сандыктауского района на 2013-2015 годы" от 21 декабря 2012 года № 10/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3581, опубликовано 11 января 2013 года в газете "Сандыктауские вести") следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Сандыктауского района на 2013-2015 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 794 322,7 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 267 944,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 8 700,6 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6802,0 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 1 510 876,1 тысяч тенге;
2) затраты – 1 803 678,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 8 657,6 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 10 386,6 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 729,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 5 950,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 5 950,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -23 963,3 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 23 963,3 тысячи тенге.";
приложения 1, 4, 5 к вышеуказанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии
районного маслихата,
секретарь районного
маслихата С.Клюшников
СОГЛАСОВАНО
Аким Сандыктауского района Е.Сагдиев
Приложение 1
к решению Сандыктауского
районного маслихата от

Сандықтау аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 10/1 "2013-2015 жылдарға арналған Сандықтау аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2013 жылғы 27 қыркүйектегі № 18/1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 10 қазанда № 3833 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2014 жылғы 10 сәуірдегі № 23/9 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 10.04.2014 № 23/9 (қол қойылғаннан кейін күшіне және қолданысқа енеді) шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 2-тармағының 4)-тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес, Сандықтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Сандықтау аудандық мәслихатының "2013-2015 жылдарға арналған Сандықтау аудандық бюджет туралы" 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 10/1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3581 тіркелген, 2013 жылдың 11 қаңтарында "Сандыктауские вести" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2013-2015 жылдарға арналған Сандықтау аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 794 322,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 267 944,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 8 700,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6 802,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1 510 876,1 мың теңге;
2) шығындар – 1 803 678,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 8 657,6 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер – 10 386,6 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1 729,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 5 950,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 5 950,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -23 963,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 23 963,3 мың теңге.";
жоғарыда аталған шешімнің 1, 4, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы,
аудандық мәслихат
хатшысы С.Клюшников
КЕЛІСІЛДІ
Сандықтау ауданының әкімі Е.Сағдиев
Сандықтау аудандық мәслихатының

146 127,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района
90 723,0
На развитие коммунального хозяйства
90 723,0
Отдел строительства района
55 404,0
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
49 762,0
На проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
5 642,0
Бюджетные кредиты
10 386,0
Отдел экономики и финансов района
10 386,0
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
10 386,0
Приложение 3
к решению Сандыктауского
районного маслихата от
27 сентября 2013
года № 18/1
Приложение 5
к решению Сандыктауского
районного маслихата от
21 декабря 2012
года № 10/1
Целевые трансферты из областного бюджета на 2013 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
Всего
73 221,2
Целевые текущие трансферты
49 092,2
в том числе:
Отдел образования района
7 488,0
На капитальный ремонт объектов образования
5 900,0
На противопожарные мероприятия объектов образования
1 588,0
Отдел занятости и социальных программ района
2 237,0
На оказание социальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны на расходы за коммунальные услуги и абонентской платы за услуги телефонной связи
851,0
На оплату за учебу в колледжах студентам из малообеспеченных и многодетных семей сельской местности Сандыктауского района
1 386,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района
39 367,2
На ремонт автомобильных дорог
30 000,0
На развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
9 367,2
Целевые трансферты на развитие
24 129,0
в том числе:
Отдел строительства района
9 182,0
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
6 824,0
На проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2 358,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района
14 947,0
На развитие коммунального хозяйства
8 997,0
На увеличение уставного капитала юридических лиц
5 950,0

146 127,0
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
90 723,0
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға
90 723,0
Ауданның құрылыс бөлімі
55 404,0
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға
49 762,0
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға
5 642,0
Бюджеттік кредиттер
10 386,0
Ауданның экономика және қаржы бөлімі
10 386,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
10 386,0
Сандықтау аудандық мәслихатының
2013 жылғы 27 қыркүйектегі
№ 18/1 шешіміне
3 қосымша
Сандықтау аудандық мәслихатының
2012 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 10/1 шешіміне
5 қосымша
2013 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Атауы
Сома, мың теңге
1
2
Барлығы
73 221,2
Ағымдағы нысаналы трансферттер
49 092,2
оның iшiнде:
Ауданның білім бөлімі
7 488,0
Бiлiм беру нысандарының күрделi жөндеуіне
5 900,0
Білім беру объектілерінің өртке қарсы шараларға
1 588,0
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
2 237,0
Ұлы Отан соғысына қатысқандарға және мүгедектерiне коммуналдық қызметтер көрсетуге және телефон байланысы қызметінің абоненттік төлеміне арналған шығыстарды төлеу үшiн әлеуметтiк көмек көрсетуге
851,0
Аз қамтылған отбасыларының және Сандықтау ауданының селолық жерлеріндегі көп балалы отбасыларының студенттерінің оқу колледждердегі ақысын төлеуге
1 386,0
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
39 367,2
Автомобиль жолдарын жөндеуге
30 000,0
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға
9 367,2
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
24 129,0
оның iшiнде:
Ауданның құрылыс бөлімі
9 182,0
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға
6 824,0
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға
2 358,0
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
14 947,0
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға
8 997,0
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын ұлғайтуға
5 950,0