О внесении изменений в решение Целиноградского районного маслихата от 14 декабря 2012 года № 79/11-5 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 16 июля 2013 года № 133/18-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 19 июля 2013 года № 3772. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 2 апреля 2014 года № 04-01-08/57)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 02.04.2014 № 04-01-08/57).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Целиноградский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Целиноградского районного маслихата «О районном бюджете на 2013-2015 годы» от 14 декабря 2012 года № 79/11-5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3554, опубликовано 31 декабря 2012 года в районных газетах «Призыв», «Ұран») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2013-2015 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 15 754 816,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 663 894 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 22 342 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 40 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 15 028 580,5 тысяч тенге;
2) затраты – 15 516 884,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 17 404 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 20 762 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3 358 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 189 028,2 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – -189 028,2 тысяч тенге;
поступления займов – 18 176 тысяч тенге;
погашение займов – 249 958 тысяч тенге.»;
подпункт 1) пункта 6 изложить в новой редакции:
«1) из республиканского бюджета:
591 527 тысяч тенге – на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
21 252 тысяч тенге – на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшихся без попечения родителей;

Целиноград аудандық мәслихатының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 79/11-5 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2013 жылғы 16 шілдедегі № 133/18-5 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 19 шілдеде № 3772 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2014 жылғы 2 сәуірдегі № 04-01-08/57 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 02.04.2014 № 04-01-08/57 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Целиноград аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Целиноград аудандық мәслихатының «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 79/11-5 (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3554 болып тіркелген, 2012 жылғы 31 желтоқсанда «Призыв», «Ұран» аудандық газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2013 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15 754 816,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 663 894 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 22 342 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 40 000 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 15 028 580,5 мың теңге;
2) шығындар – 15 516 884,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік несие беру – 17 404 мың теңге;
бюджеттік несиелер – 20 762 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 3 358 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профицит) – 189 028,2 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – -189 028,2 мың теңге;
қарыздар түсімі – 18 176 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 249 958 мың теңге.»;
6 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда баяндалсын:
«1) республикалық бюджеттен:
591 527 мың теңге – мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға;
21 252 мың теңге – жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне;

619 337 тысяч тенге – на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного, районного значения и улиц населенных пунктов;
41 687 тысяч тенге – на проведение противоэпизоотических мероприятий;
5 442 тысяч тенге – на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов;
42 410 тысяч тенге – на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования;
9 794 тысяч тенге – на реализацию государственной программы развития образования Республики Казахстан на 2011-2020 годы;
14 354,6 тысяч тенге – на повышение оплаты учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе;
47 231 тысяч тенге – на реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»;
162 388 тысяч тенге – на возмещение убытков землепользователям или собственникам земельных участков при принудительном отчуждении земельных участков для создания зеленой зоны города Астаны;
365 597,3 тысяч тенге – на содержание вновь вводимых объектов образования;
19 066 тысяч тенге – на увеличение штатной численности местных исполнительных органов;»;
в подпункте 2) пункта 6:
абзац четвертый изложить в новой редакции:
«582 тысяч тенге - на оказание социальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной Войны на расходы за коммунальные услуги»;
абзац восьмой изложить в новой редакции:
«175 023,5 тысяч тенге – на обеспечение стабильной работы теплоснабжающих предприятий»;
абзац девятый изложить в новой редакции:
«80 956,9 тысяч тенге – на капитальные расходы объектов образования»;
абзац десятый исключить;
в подпункте 1) пункта 7:
абзац второй изложить в новой редакции:
«2 566 655 тысяч тенге – на строительство и реконструкцию объектов образования»;
абзац третий изложить в новой редакции:
«2 424 985 тысяч тенге - на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры»;
абзац шестой изложить в новой редакции:
«2 657 358 тысяч тенге – на развитие теплоэнергетической системы в сельских населенных пунктах»;
в подпункте 2) пункта 7:
абзац третий изложить в новой редакции:
«252 622 тысяч тенге – на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах»;
абзац четвертый изложить в новой редакции:
«72 958,2 тысяч тенге – на разработку проектно-сметной документации, проведение государственной экспертизы по проектам строительства сетей электроснабжения в сельских населенных пунктах»;
абзац шестой изложить в новой редакции:
«31 500 тысяч тенге – на увеличение уставного капитала государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения «Целиноградская коммунальная служба»;

619 337 мың теңге – облыстық, аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеуге;
41 687 мың теңге – эпизиоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге;
5 442 мың теңге – мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға;
42 410 мың теңге – мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін арттыруға;
9 794 мың теңге – 2011-2020 жылдарға Қазақстан Республикасында білім беруді дамыту мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға;
14 354,6 мың теңге – үш деңгейлік жүйе бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге ақыларды арттыруға;
47 231 мың теңге – «Өңiрлердi дамыту» бағдарламасы шеңберiнде өңiрлердi экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыруға;
162 388 мың теңге – Астана қаласының жасыл желекті аймағын құру үшін мәжбүрлеп оқшаулаған кезде жер пайдаланушылар немесе жер телімдерінің иелеріне шығындарды өтеуге;
365 597,3 мың теңге – жаңадан енгізілетін білім беру объектілерін күтіп-ұстауға;
19 066 мың теңге – жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға;»;
6 тармақтың 2) тармақшасында:
төртінші азат жолы жаңа редакцияда баяндалсын:
«582 мың теңге – Ұлы Отан Соғысына қатысқандарға және оның мүгедектеріне коммуналдық шығындарды өтеу үшін әлеуметтік көмек көрсетуге»;
сегізінші азат жолы жаңа редакцияда баяндалсын:
«175 023,5 мың теңге – жылумен қамтамасыз ету кәсіпорындарының жұмысын тұрақты қамтамасыз етуге»;
тоғызыншы азат жолы жаңа редакцияда баяндалсын:
«80 956,9 мың теңге – білім беру нысандарының күрделі шығындарына»;
оныншы азат жолы алынып тасталсын;
7 тармақтың 1) тармақшасында:
екінші азат жолы жаңа редакцияда баяндалсын:
«2 566 655 мың теңге – білім беру нысандарын салу және реконструкциялауға»;
үшінші азат жолы жаңа редакцияда баяндалсын:
«2 424 985 мың теңге – инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға»;
алтыншы азат жолы жаңа редакцияда баяндалсын:
«2 657 358 мың теңге – селолық елді мекендерде жылу-энергетикалық жүйені дамытуға»;
7 тармақтың 2) тармақшасында:
үшінші азат жолы жаңа редакцияда баяндалсын:
«252 622 мың теңге – селолық елді мекендерде сумен жабдықтау жүйесін дамытуға»;
төртінші азат жолы жаңа редакцияда баяндалсын:
«72 958,2 мың теңге – селолық елді мекендерде электрмен жабдықтау желілері құрылысының жобасы бойынша жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге, мемлекеттік сараптама жүргізуге»;
алтыншы азат жолы жаңа редакцияда баяндалсын:
«31 500 мың теңге – «Целиноград коммуналдық қызметі» шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынның жарғылық капиталын көбейтуге»;

приложения 16 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии
Целиноградского
районного маслихата                        Ж.Ергельдинов
Секретарь Целиноградского
районного маслихата                        Р.Тулькубаев
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Целиноградского района                Б.Мауленов
Исполняющая обязанности
руководителя
государственного учреждения
«Отдел экономики и финансов
Целиноградского района»                    В.Скрипко
Приложение 1 к решению
Целиноградского районного

көрсетілген шешімнің 16 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Целиноград аудандық
мәслихаты сессиясының
төрағасы                                   Ж.Ергелдинов
Целиноград аудандық
мәслихатының хатшысы                       Р.Түлкібаев
«КЕЛІСІЛДІ»
Целиноград ауданының әкімі                 Б.Мауленов
«Целиноград ауданының экономика
және қаржы бөлімі» мемлекеттік
мекемесі басшысының
міндетін атқарушы                          В.Скрипко
Целиноград аудандық мәслихатының