О районном бюджете на 2014-2016 годы
Решение Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 26 декабря 2013 года № 5С-26/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 10 января 2014 года № 3951
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Акмолинского областного маслихата от 13 декабря 2013 года № 5С-20-2 «Об областном бюджете на 2014-2016 годы» Бурабайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2014-2016 годы, согласно приложениям 12 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 10666254,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2274288,8 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 13641,2 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 163220,7 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 8215103,3 тысяч тенге;
2) затраты – 11050524,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -13381,1 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 30882,9 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 44264,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -370889,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 370889,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 19.11.2014 № 5С-36/1 (вводится в действие с 01.01.2014).
2. Утвердить доходы бюджета района за счет следующих источников:
1) налоговых поступлений:
индивидуальный подоходный налог;
социальный налог;
налоги на имущество;
земельный налог;
налог на транспортные средства;
единый земельный налог;
акцизы;
поступления за использование природных и других ресурсов;
сборы за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности;
налог на игорный бизнес;
государственная пошлина.
2) неналоговых поступлений:
поступления части чистого дохода государственных предприятий;
доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности;
вознаграждения по кредитам, выданным из государственного бюджета;
поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета;
прочие неналоговые поступления.
3) поступлений от продажи основного капитала:
продажа земли;
продажа нематериальных активов.

2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 5С-26/1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 10 қаңтарда № 3951 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 75 бабының 2 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, «2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2013 жылғы 13 желтоқсандағы № 5С-20-2 Ақмола облыстық мәслихаттың шешіміне сәйкес, Бурабай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТI:
1. 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет осы шешімнің 12 және 3 қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 10666254,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2274288,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 13641,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 163220,7 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 8215103,3 мың теңге;
2) шығындар – 11050524,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – -13381,1 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 30882,9 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 44264,0 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – -370889,7 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 370889,7 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 19.11.2014 № 5С-36/1 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Келесі көздер есебінен аудандық бюджеттің кірістері бекiтiлсiн:
1) салықтық түсiмдер:
жеке табыс салығы;
әлеуметтік салық;
мүлікке салынатын салықтар;
жер салығы;
көлік құралдарына салынатын салықтар;
бірыңғай жер салығы;
акциздер;
табиғи және басқа да ресурстарды пайдаланғаны үшін түсетін түсімдер;
кәсіпкерлік және кәсіби қызметті жүргізгені үшін алынатын алымдар;
ойын бизнесіне салық;
мемлекеттік баж.
2) салықтық емес түсiмдер:
мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісі бөлігінің түсімдері;
мемлекеттік меншіктегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер;
мемлекеттік бюджеттен берілген кредиттер бойынша сыйақылар;
мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер;
басқа салықтық емес түсімдер.
3) негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер:
жерді сату;
материалдық емес активтерді сату.

4) поступления трансфертов:
трансферты из областного бюджета.
3. Учесть в составе поступлений районного бюджета на 2014 год целевые трансферты и бюджетные кредиты из областного бюджета согласно приложению 4 к настоящему решению.
Распределение целевых трансфертов определяется постановлением акимата района.
4. Учесть, что в районном бюджете предусмотрен возврат средств в областной бюджет в связи с передачей расходов, предусмотренных на осуществление образовательного процесса в организациях среднего образования в соответствии с государственными общеобязательными стандартами образования, для проведения апробации по внедрению подушевого финансирования в среднем образовании в сумме 324047,0 тысяч тенге.
5. Учесть, что в районном бюджете на 2014 год предусмотрен объем субвенции, передаваемой из областного бюджета бюджету района в сумме 970155,0 тысяч тенге.
6. Учесть, что в районном бюджете на 2014 год предусмотрено погашение бюджетных кредитов в областной бюджет в сумме 4264,0 тысяч тенге.
7. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2014 год в сумме 45763,0 тысяч тенге.
8. Установить специалистам социального обеспечения, образования, культуры и спорта, проживающим и работающим в сельской местности повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки, по сравнению с окладами и ставками специалистов, занимающимися этими видами деятельности в городских условиях, согласно перечню, согласованному с районным маслихатом.
9. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2014 год, согласно приложению 5 к настоящему решению.
10. Утвердить бюджетные программы города районного значения, поселка, сельских округов на 2014 год, согласно приложению 6 к настоящему решению.

4) трансферттердің түсімдері:
облыстық бюджеттен түсетін трансферттер.
3. 2014 жылға арналған аудандық бюджеттің түсімдері құрамында облыстық бюджеттің мақсатты трансферттері мен бюджеттік кредиттері осы шешімнің 4 қосымшасына сәйкес есепке алынсын.
Мақсатты трансферттердің бөлінуі аудан әкімдігінің қаулысымен белгіленеді.
4. Орта білім беруде жан басына шаққандағы қаржыландыруды енгізу бойынша сынамалауды өткізу үшін 324047,0 мың теңге сомасында мемлекеттік жалпыға міндетті білім беру стандарттарына сәйкес орта білім беру ұйымдарында білім беру процесін жүзеге асыруға көзделген шығыстарды беруге байланысты аудандық бюджетте облыстық бюджетке қаражаттарды қайтару қарастырылғаны ескерілсін.
5. 2014 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен аудан бюджетіне 970155,0 мың теңге сомасында жәрдем қаражаттың көлемі қарастырылғаны есепке алынсын.
6. 2014 жылға арналған аудан бюджетінде 4264,0 мың теңге сомасында облыстық бюджетке бюджеттік кредиттерінің өтелуі қарастырылғаны есепке алынсын.
7. 2014 жылға арналған жергілікті атқарушы органның резерві 45763,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
8. Аудандық мәслихатпен келістірілген тізімге сәйкес ауылдық жерлерде тұрып жұмыс істейтін әлеуметтік қамтамасыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт мамандарының еңбекақыларынан және тарифтік ставкаларынан қала жағдайында осы қызмет түрлерімен айналысатын мамандардың тарифтік ставкаларымен және еңбекақыларымен салыстырғанда аудандық бюджет қаражаты есебінен қосымша жиырма бес пайыз көлемінде белгіленсін.
9. 2014 жылға арналған аудандық бюджетін орындау барысында секвестрге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі осы шешімнің 5 қосымшасына сәйкес бекітілсін.
10. Аудандық маңызы бар қала, кент, ауылдық округтердің 2014 жылға арналған бюджеттік бағдарламалары осы шешімнің 6 қосымшасына сәйкес бекітілсін.

11. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель
XXVI сессии районного
маслихата                                  Р.Махаев
Секретарь
районного маслихата                        У.Бейсенов
СОГЛАСОВАНО
Аким Бурабайского района                   Н.Нуркенов
Приложение 1 к решению
Бурабайского районного маслихата
от 26 декабря 2013 года № 5С-26/1
Бюджет Бурабайского района на 2014 год

11. Осы шешiм Ақмола облысының Әдiлет департаментінде мемлекеттiк тiркелген күнінен бастап күшіне енедi және 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
XXVI сессиясының хатшысы                   Р.Махаев
Аудандық мәслихаттың
төрағасы                                   Ө.Бейсенов
КЕЛІСІЛДІ
Бурабай ауданының әкімі                    Н.Нуркенов
Бурабай аудандық мәслихаттың
2013 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 5С-26/1
шешіміне 1 қосымша
Бурабай ауданының 2014 жылға арналған бюджеті

6505,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
6505,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
6505,0
04
Образование
2543853,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1518,0
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
1518,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
2542335,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
11439,0
003
Общеобразовательное обучение
2195690,0
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
6848,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
15346,0
006
Дополнительное образование для детей
78535,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
2725,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
175322,0
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
41307,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
2832,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
12291,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
151760,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
151760,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
27489,0
002
Программа занятости
17938,0
005
Государственная адресная социальная помощь
3222,0
006
Оказание жилищной помощи
5280,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
21860,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2000,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
349,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
44171,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
12085,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

6505,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
6505,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
6505,0
04
Білім беру
2543853,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
1518,0
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
1518,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2542335,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11439,0
003
Жалпы білім беру
2195690,0
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
6848,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
15346,0
006
Балаларға қосымша білім беру
78535,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
2725,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
175322,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
41307,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
2832,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
12291,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
151760,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
151760,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27489,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
17938,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
3222,0
006
Тұрғын үй көмегін көрсету
5280,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
21860,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2000,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
349,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
44171,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
12085,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету

Сноска. Приложение 4 - в редакции решения Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 19.11.2014 № 5С-36/1 (вводится в действие с 01.01.2014).
Наименование
Cумма
тысяч тенге
1
2
Всего
7 432 424,3
Целевые текущие трансферты
1 777 098,3
в том числе:
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
125 868,0
Укрепление материально-технической базы органов управления:
1 985,0
Аппарат акима Златопольского сельского округа
1 985,0
Отдел образования района (города областного значения)
818 747,4
Приобретение блочно-модульных котельных для школ района
41593,9
На приобретение спортивного инвентаря для школ района
2 377,7
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
270 796,0
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
16 388,0
На повышение оплаты учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
18 659,0
На апробирование подушевого финансирования начального, основного среднего и общего образования
452 960,0
На присуждение гранта "Лучшая организация среднего образования по Акмолинской области"
15 972,8
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
22 379,0
На внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
17 625,0
На выплату государственной адресной социальной помощи
4 103,0
На выплату государственных пособий на детей до 18 лет
651,0
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
49 092,0
На проведение противоэпизоотических мероприятий
48 973,0
На возмещение (до 50 %) стоимости сельскохозяйственных животных направляемых на санитарный убой
119,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
713 777,5
На установку дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов
840,0
На обустройство пешеходных переходов звуковыми и световыми устройствами в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов
1 835,0
На ремонт автомобильных дорог, в том числе:
348 242,6
на оценку стоимости сноса и изъятия земельных участков и частных строении для проведения работ по реконструкции и строительству улично-дорожной сети поселка Бурабай
4 017,9
На развитие жилищно-коммунального хозяйства населенных пунктов:

Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 19.11.2014 № 5С-36/1 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Cома
мың теңге
1
2
Барлығы
7 432 424,3
Ағымдағы нысаналы трансферттер
1 777 098,3
соның iшiнде:
Жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің қызметкерлері, мемлекеттік қызметкерге жатпайтын, сонымен қатар мемлекеттік кәсіпорындардың қызметкерлерінің лауазымдық еңбекақы мөлшерлеріне еңбектің ерекше шарттарына ай сайынғы үстеме төлеуге
125 868,0
Басқару органдардың материалдық-техникалық базасын күшейтуге
1 985,0
Златополье селолық округі әкімінің аппараты
1 985,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
818 747,4
Аудан мектептері үшін блок-модульдік қазандықтарын сатып алу
41 593,9
Аудан мектептері үшін спорттық жабдықтарын сатып алу үшін
2 377,7
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беретін тапсырысын жүзеге асыруға
270 796,0
Мемлекеттік негізгі орта және жалпы орта білім беру мекемелерінде физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдықпен жабдықтауына
16 388,0
Үш деңгейлі жүйемен білімін жетілдіруден өткен мұғалімдердің еңбек ақысын арттыру үшін
18 659,0
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білімнен, жан басты қаржыландыруын сынауға
452 960,0
"Ақмола облысы бойынша ең үздік орта білім беру ұйымы" грантын табыстауға
15 972,8
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
22 379,0
"Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге
17 625,0
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
4 103,0
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақы төлеуге
651,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
49 092,0
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар өткізуге
48 973,0
Санитарлық союға жіберілген ауыл шаруашылық жануарлардың құнын қайтаруға (50 %-ға дейін)
119,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
713 777,5
Мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жол белгілерін және нұсқауларын орнатуға
840,0
Мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жүргіншілер өтулерін дыбыс және жарық құрылғылармен жайластыру
1 835,0
Автокөлік жолдарын жөндеуге, соның ішінде:
348 242,6
Бурабай кентінің көше-жол желісін қайта жаңарту мен құрылысы бойынша жұмыс жасауға жер телімдерін алудың, бұзудың және жеке меншік құрылыстардың құнын бағалауға
4 017,9
Елді мекендердің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын дамытуға

359 883,9
На прохождение отопительного сезона котельных государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Термо-Транзит"
45 000,0
На приобретение твердого топлива теплоснабжающим предприятиям района
42 700,0
Капитальный ремонт тепловых сетей села Зеленый Бор
21 776,1
На завершение отопительного сезона объектов теплоснабжения
22 123,5
Текущий ремонт участков теплотрассы города Щучинск
45000,0
Текущий ремонт тепловых сетей и центральной котельной № 1 города Щучинск
33985,3
На подготовку к отопительному сезону объектов теплоснабжения
130099,0
На благоустройство объектов района
19 200,0
Капитальный ремонт водопровода в селе Зеленый Бор
2 976,0
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
45 249,4
На разработку детальной планировки города Щучинск
45 249,4
Целевые трансферты на развитие
5 467 850,0
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
2 870 277,4
Строительство школы на 900 учащихся в городе Щучинске
983 775,0
Корректировка проектно сметной документации с проведением государственной экспертизы на строительство школы на 900 учащихся в городе Щучинске
4 500,0
На развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда, строительство жилья для молодых семей
399 120,0
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к двум 75-квартирным жилым домам в городе Щучинске
65 746,0
На развитие системы водоснабжения и водоотведения, строительство канализационных очистных сооружений поселка Бурабай
1 394 036,4
На развитие коммунального хозяйства
14 700,0
На разработку проектно-сметной документации на строительство водопровода в селе Акылбай
8 400,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2 597 572,6
На развитие коммунального хозяйства, строительство котельной в поселке Бурабай
1 857 168,0
На развитие транспортной инфраструктуры
714 404,6
На формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
26 000,0
Бюджетные кредиты
187 476,0
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
156 918,0
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья
156 918,0
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
30 558,0
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
30 558,0
Приложение 5 к решению
Бурабайского районного маслихата
от 26 декабря 2013 года № 5С-26/1
Перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2014 год
Функциональная группа
Администратор бюджетных программ
Программа
1
2
3
4
04
Образование

359 883,9
"Термо-Транзит" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынның қазандықтардың жылу беру маусымын жүргізуге
45 000,0
Ауданның жылумен жабдықтаушы кәсіпорындарына қатты отынды сатып алуға
42 700,0
Зеленый Бор ауылының жылу желілерін күрделі жөндеу
21 776,1
Жылумен қамту объектілерінің жылу беру маусымын аяқтауға
22 123,5
Щучинск қаласының жылу трассасы учаскелерінің ағымдағы жөндеуі
45 000,0
Щучинск қаласының жылу желiлерi және № 1 орталық қазандығының ағымдағы жөндеуі
33 985,3
Жылумен жабдықтаушы объектілерін жылу беру маусымына дайындауға
130 099,0
Ауданның объектiлерiн абаттандыру
19 200,0
Зеленый Бор ауылының су құбырын күрделі жөндеу
2 976,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қалақұрылыс бөлімі
45 249,4
Щучинск қаласының бөлшектеп жоспарлауын әзірлеуге
45 249,4
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
5 467 850,0
соның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
2 870 277,4
Щучинск қаласында 900 орындық мектептің құрылысы
983 775,0
Щучинск қаласында 900 орындық мектеп құрылысына мемлекеттік сараптама өткізумен жобалық-сметалы құжаттамаға түзетулер жасау
4 500,0
Аудандардың бюджетін дамытуға (облыстық маңызы бар қалалардың) коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға, жас отбасыларға тұрғын үй салуға
399 120,0
Щучинск қаласында екі 75 пәтерлі тұрғын үйлерге сыртқы инженерлік желілердің және абаттандырудың құрылысы
65 746,0
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға, Бурабай кентінде канализация тазарту құрылғыларын салуға
1 394 036,4
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
14 700,0
Ақылбай ауылында су құбырларын салуға жобалық-сметалық құжаттама әзірлеуге
8 400,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2 597 572,6
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға, Бурабай кентінде қазандық салуға
1 857 168,0
Көліктік инфрақұрылымын дамытуға
714 404,6
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
26 000,0
Бюджеттік кредиттер
187 476,0
соның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
156 918,0
Тұрғын үйді жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға
156 918,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
30 558,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға
30 558,0
Бурабай аудандық мәслихаттың
2013 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 5С-26/1
шешіміне 5 қосымша
2014 жылға арналған аудандық бюджеттің орындалуы барысында секвестрге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Функционалдық топ
Бюджеттік бағдарламалар әкімшісі
Бағдарлама
1
2
3
4
04
Білім