Об объемах трансфертов общего характера между областным бюджетом и бюджетами города Актобе, районов на 2014-2016 годы
Решение маслихата Актюбинской области от 11 декабря 2013 года № 169. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 28 декабря 2013 года № 3727. Срок действия решения - до 1 января 2017 года
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 45 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 3 декабря 2013 года "Об объемах трансфертов общего характера между республиканским и областными бюджетами, бюджетами города республиканского значения, столицы на 2014-2016 годы" Актюбинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Определить объемы трансфертов общего характера между областным бюджетом и бюджетами города Актобе, районов в абсолютном выражении на трехлетний период 2014 – 2016 годы с разбивкой по годам.
2. Установить бюджетные изъятия из бюджетов города Актобе, районов в областной бюджет:
1) на 2014 год в сумме 4 298 970 тысяч тенге, в том числе:
Байганинскому 143 823 тысячи тенге;
Мугалжарскому 4 155 147 тысяч тенге.
2) на 2015 год в сумме 11 989 041 тысяча тенге, в том числе:
город Актобе 6 634 823 тысячи тенге;
Байганинскому 343 741 тысяча тенге;
Мугалжарскому 3 786 615 тысяч тенге;
Темирскому 324 296 тысяч тенге;
Хромтаускому 899 566 тысяч тенге.
3) на 2016 год в сумме 19 445 080 тысяч тенге, в том числе:
город Актобе 13 150 557 тысяч тенге;
Байганинскому 530 598 тысяч тенге;
Мугалжарскому 3 405 069 тысяч тенге;
Темирскому 932 704 тысячи тенге;
Хромтаускому 1 426 152 тысячи тенге.
3. Установить бюджетные субвенции, передаваемые из областного бюджета в бюджеты районов:
1) на 2014 год в сумме 15 944 976 тысяч тенге, в том числе:
Айтекебийскому 2 031 924 тысячи тенге;
Алгинскому 1 113 617 тысяч тенге;
Иргизскому 1 945 585 тысяч тенге;
Каргалинскому 1 496 342 тысячи тенге;
Мартукскому 2 248 616 тысяч тенге;
Уилскому 1 909 637 тысяч тенге;
Хобдинскому 2 211 876 тысяч тенге;
Шалкарскому 2 987 379 тысяч тенге.
2) на 2015 год в сумме 15 833 423 тысячи тенге, в том числе:
Айтекебийскому 2 021 782 тысячи тенге;
Алгинскому 1 151 947 тысяч тенге;
Иргизскому 1 944 530 тысяч тенге;
Каргалинскому 1 524 357 тысяч тенге;
Мартукскому 2 278 784 тысячи тенге;
Уилскому 1 929 195 тысяч тенге;
Хобдинскому 2 227 619 тысяч тенге;
Шалкарскому 2 755 209 тысяч тенге.

Облыстық бюджет және Ақтөбе қаласы, аудандар бюджеттері арасындағы 2014-2016 жылдарға арналған жалпы сипаттағы трансферттердің көлемі туралы
Ақтөбе облыстық мәслихатының 2013 жылғы 11 желтоқсандағы № 169 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 28 желтоқсанда № 3727 болып тіркелді. 2017 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 45-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына және "Республикалық және облыстық бюджеттер, республикалық маңызы бар қала, Астана бюджеттері арасындағы 2014-2016 жылдарға арналған жалпы сипаттағы трансферттердің көлемі туралы" Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 3 желтоқсандағы Заңына сәйкес Ақтөбе облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жалпы сипаттағы трансферттердiң көлемi облыстық бюджет және Ақтөбе қаласы, аудандар бюджеттерiнiң арасында абсолюттiк мәнiмен жылдар бойынша бөлiне отырып, үш жылдық кезеңге 2014-2016 жылдарға айқындалсын.
2. Ақтөбе қаласы, аудандар бюджеттерінен облыстық бюджетке бюджеттік алып қоюлар:
1) 2014 жылға сомасы 4 298 970 мың теңге, соның ішінде:
Байғанинге 143 823 мың теңге;
Мұғалжарға 4 155 147 мың теңге.
2) 2015 жылға сомасы 11 989 041 мың теңге, соның ішінде:
Ақтөбе қаласы 6 634 823 мың теңге;
Байғанинге 343 741 мың теңге;
Мұғалжарға 3 786 615 мың теңге;
Темірге 324 296 мың теңге;
Хромтауға 899 566 мын теңге.
3) 2016 жылға сомасы 19 445 080 мың теңге, соның ішінде:
Ақтөбе қаласы 13 150 557 мың теңге;
Байғанинге 530 598 мың теңге;
Мұғалжарға 3 405 069 мың теңге;
Темірге 932 704 мың теңге;
Хромтауға 1 426 152 мың теңге сомасында белгіленсін.
3. Облыстық бюджеттен аудандар бюджеттеріне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі:
1) 2014 жылға сомасы 15 944 976 мың теңге, оның ішінде:
Әйтеке биге 2 031 924 мың теңге;
Алғаға 1 113 617 мың теңге;
Ырғызға 1 945 585 мың теңге;
Қарғалыға 1 496 342 мың теңге;
Мәртөкке 2 248 616 мың теңге;
Ойылға 1 909 637 мың теңге;
Қобдаға 2 211 876 мың теңге;
Шалқарға 2 987 379 мың теңге сомасында белгіленсін.
2) 2015 жылға сомасы 15 833 423 мың теңге, оның ішінде:
Әйтеке биге 2 021 782 мың теңге;
Алғаға 1 151 947 мың теңге;
Ырғызға 1 944 530 мың теңге;
Қарғалыға 1 524 357 мың теңге;
Мәртөкке 2 278 784 мың теңге;
Ойылға 1 929 195 мың теңге;
Қобдаға 2 227 619 мың теңге;
Шалқарға 2 755 209 мың теңге сомасында белгіленсін.

3) на 2016 год в сумме 15 609 699 тысяч тенге, в том числе:
Айтекебийскому 1 991 508 тысяч тенге;
Алгинскому 1 123 316 тысяч тенге;
Иргизскому 1 962 914 тысяч тенге;
Каргалинскому 1 554 396 тысяч тенге;
Мартукскому 2 350 945 тысяч тенге;
Уилскому 1 941 034 тысячи тенге;
Хобдинскому 2 240 682 тысячи тенге;
Шалкарскому 2 444 904 тысячи тенге.
4. Учесть в расходах местных бюджетов минимальные объемы бюджетных средств по направлениям, согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
Учесть, что при определении объемов трансфертов общего характера в базу расходов местных бюджетов дополнительно включены мероприятия согласно приложениям 3-10 к настоящему решению.
Установить, что объемы расходов, учтенные при расчете трансфертов общего характера, должны быть предусмотрены в соответствующих местных бюджетах в объемах, не ниже установленных приложениями 3-10 к настоящему решению.

3) 2016 жылға сомасы 15 609 699 мың теңге, оның ішінде:
Әйтеке биге 1 991 508 мың теңге;
Алғаға 1 123 316 мың теңге;
Ырғызға 1 962 914 мың теңге;
Қарғалыға 1 554 396 мың теңге;
Мәртөкке 2 350 945 мың теңге;
Ойылға 1 941 034 мың теңге;
Қобдаға 2 240 682 мың теңге;
Шалқарға 2 444 904 мың теңге сомасында белгіленсін.
4. Жергілікті бюджеттердің шығыстарында осы шешімге 1, 2-қосымшаларға сәйкес бағыттар бойынша бюджет қаражатының ең төменгі көлемі ескерілсін.
Жалпы сипаттағы трансферттер көлемін айқындау кезінде жергілікті бюджеттердің шығыстар базасына осы шешімге 3-10-қосымшаларға сәйкес іс-шаралардың қосымша енгізілгені ескерілсін.
Жалпы сипаттағы трансферттерді есептеу кезінде ескерілген шығыстар көлемі тиісті жергілікті бюджеттерде осы шешімге 3-10-қосымшаларда белгіленгеннен төмен емес көлемде көзделуге тиіс екендігі белгіленсін.