"О бюджете Айтекебийского района на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Айтекебийского района Актюбинской области от 24 декабря 2013 года № 126. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 14 января 2014 года № 3737. Срок действия решения - до 1 января 2015 года
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Айтекебийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Айтекебийского района на 2014-2016 годы согласно приложений 1, 2 и 3, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы 3 868 156,2 тысяч тенге,
в том числе по:
налоговым поступлениям 568 130,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям 75 877,1 тысяч тенге;
поступление от продажи
основного капитала 6 000,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов 3 218 149,1 тысяч тенге;
2) затраты 4 097 845,3 тысяч тенге;
чистое бюджетное кредитование 33 775,0 тысяч тенге,
в том числе:
бюджетные кредиты 38 892,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 5 117,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям
с финансовыми активами 0 тысяч тенге,
в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета -263 464,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита 263 464,1 тысяч тенге.
(использование профицита) бюджета
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата Айтекебийского района Актюбинской области от 24.02.2014 № 137 (вводится в действие с 01.01.2014); от 16.04.2014 № 161 (вводится в действие с 01.01.2014); от 28.05.2014 № 163 (вводится в действие с 01.01.2014); от 08.08.2014 № 172 (вводится в действие с 01.01.2014); от 22.10.2014 № 183 (вводится в действие с 01.01.2014).
2. Установить, что в доход районного бюджета зачисляются:
индивидуальный подоходный налог;
социальный налог;
налоги на имущество;
земельный налог;
налог на транспортные средства;
единый земельный налог;
акцизы;
поступления за использование природных и других ресурсов;
сборы за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности;
государственная пошлина;
поступления чистого дохода государственных предприятий;
поступления денег от проведения государственных закупок, организуемых государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета;
штрафы, пеня, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора;
прочие неналоговые поступления;
продажа земли.

"2014-2016 жылдарға арналған Әйтеке би аудандық бюджеті туралы"
Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 126 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 14 қаңтарда № 3737 болып тіркелді. 2015 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 9 бабына сәйкес, Әйтеке би аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2014-2016 жылдарға арналған Әйтеке би аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) Кірістер 3 868 156,2 мың теңге,
оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша 568 130,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша 75 877,1 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан
түсетін түсімдер бойынша 6 000,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері
бойынша 3 218 149,1 мың теңге;
2) шығындар 4 097 845,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру 33 775,0 мың теңге;
оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 38 892,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 5 117,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалынатын
операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) -263 464,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру 263 464,1 мың теңге.
(профицитін пайдалану)
Ескерту. 1 тармаққа өзгерістер енгізілді - Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 24.02.2014 № 137 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі); 16.04.2014 № 161 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі); 28.05.2014 № 163 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі); 08.08.2014 № 172 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі); 22.10.2014 № 183 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. Аудандық бюджеттің кірісіне мыналар есептелетін болып белгіленсін:
жеке табыс салығы;
әлеуметтік салық;
мүлiкке салынатын салықтар;
жер салығы;
көлік құралдарына салынатын салық;
бірыңғай жер салығы;
акциздер;
табиғи және басқа ресурстарды пайдаланғаны үшiн түсетiн түсiмдер;
кәсiпкерлiк және кәсiби қызметтi жүргiзгенi үшiн алынатын алымдар;
мемлекеттік баж;
мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісі бөлігіндегі түсімдер;
мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер ұйымдастыратын мемлекеттік сатып алуды өткізуден түсетін ақша түсімдері;
мұнай секторы кәсіпорындарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар;
басқа да салықтық емес түсiмдер;
жерді сату.

3. В соответствии со статьей 5 Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2014-2016 годы" отрицательное сальдо, образовавшееся по состоянию на 31 декабря 1998 года в результате превышения сумм начисленных работодателями пособий по временной нетрудоспособности, беременности и родам, при рождении ребенка, на погребение, выплачивавшихся из Фонда государственного социального страхования, над начисленной суммой отчислений в указанный фонд, ежемесячно засчитывается в счет уплаты социального налога в пределах 4 процентов от фонда заработной платы.
4. Предусмотреть в районном бюджете на 2014 год целевые текущие трансферты в республиканский бюджет в связи с передачей расходов, предусмотренных на осуществление образовательного процесса в организациях среднего образования в соответствии с государственными общеобязательными стандартами образования для проведения апробации по внедрению подушевого финансирования в среднем образовании в общей сумме 207924,0 тысяч тенге.
5. Принять к сведению и руководству, что в соответствии со статьей 10 Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2014 -2016 годы" установлено:
с 1 января 2014 года:
1) минимальный размер заработной платы - 19 966 тенге;
2) месячный расчетный показатель для исчисления пособий и иных социальных выплат, а также для применения штрафных санкций, налогов и других платежей в соответствии с законодательством Республики Казахстан – 1852 тенге.
5-1. Принять к сведению и руководству, что в соответствии со статьей 12-1 Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2014-2016 годы" установлена с 1 апреля 2014 года ежемесячная надбавка за особые условия труда к должностым окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов, в размере 10 процентов.
Сноска. Решение дополнено подпунктом 5-1 в соответствии с решением маслихата Айтекебийского района Актюбинской области от 16.04.2014 № 161 (вводится в действие с 01.01.2014).
6. В соответствии с решением областного маслихата от 11 декабря 2013 года № 168 "Об областном бюджете на 2014-2016 годы" утвердить объем субвенций из областного бюджета в местный бюджет в сумме 2 031 924,0 тысяч тенге.
7. Учесть в районном бюджете на 2014 год поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета:
18308,0 тысяч тенге - обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения;
16315,0 тысяч тенге - повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе;

3. Қазақстан Республикасының "2014-2016 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңының 5 бабына сәйкес жұмыс берушілер еңбекке уақытша жарамсыздығы, жүктілігі мен босануы бойынша, бала туған кезде, жерлеуге есептеген, мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорынан төленіп келген жәрдемақы сомаларының аталған қорға аударымдардың есептелген сомаларынан асып түсуі нәтижесінде 1998 жылғы 31 желтоқсандағы жағдай бойынша құралған теріс сальдо ай сайын жалақы қорының 4 пайызы шегінде әлеуметтік салық төлеу есебіне жатқызылады.
4. 2014 жылға арналған аудандық бюджетте орта білім беруде жан басына қаржыландыруды ендіру бойынша апробациялауды жүргізу үшін, білім берудің мемлекеттік жалпыға міндетті стандарттарына сәйкес орта білім беретін ұйымдарда білім беру үдерісін жүзеге асыруға көзделген шығыстарды берумен байланысты республикалық бюджетке ағымдағы нысаналы трансферттер жалпы сомасы 207924,0 мың теңге көзделсін.
5. Қазақстан Республикасының "2014-2016 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңының 10 бабына сәйкес:
2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап:
1) жалақының ең төменгі мөлшері – 19 966 теңге;
2) Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жәрдемақыларды және өзге де әлеуметтік төлемдерді есептеу үшін, сондай-ақ айыппұл санкцияларын, салықтар мен басқа да төлемдерді қолдану үшін айлық есептік көрсеткіш – 1852 теңге.
5-1. Қазақстан Республикасының "2014-2016 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңының 12-1 бабына сәйкес, 2014 жылдын 1 сәуірден бастап, мемелекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін 10 пайыз мөлшерінде ай сайынғы үстемақы белгіленгены еске және басшылыққа алынсын.
Ескерту. Шешім 5-1 тармақшамен толықтырылды - Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 16.04.2014 № 161 шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. "2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2013 жылғы 11 желтоқсандағы № 168 шешіміне сәйкес облыстық бюджеттен аудандық бюджетке берілген субвенциялар көлемі 2 031 924,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
7. 2014 жылға арналған аудандық бюджетке республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсетіні ескерілсін:
мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарында мемлекеттiк білім беру тапсырмасын жүзеге асыруға – 18308,0 мың теңге;
үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыруға – 16315,0 мың теңге;

8194,0 тысяч тенге - на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования;
261383,0 тысяч тенге - на апробирование подушевого финансирования начального, основного среднего и общего среднего образования;
на выплату государственной адресной социальная помощи – 150,0 тысяч тенге;
на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждении, не являющихся государствеными служащими, а также работников государственных предприятии, финансируемых из местных бюджтов, в размере 10 процентов с 1 апреля 2014 года – 100 675,0 тысяч тенге;
на выплату государственного пособия на детей до 18 лет – 2700,0 тысяч тенге;
Указанные суммы определяется на основании постановления акимата района.
Сноска. Пункт 7 с изменениями, внесенными решением маслихата Айтекебийского района Актюбинской области от 16.04.2014 № 161 (вводится в действие с 01.01.2014).
8. Учесть в районном бюджете на 2014 год поступление целевых трансфертов на развитие из республиканского бюджета:
45145,0 тысяч тенге - развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах;
Указанные суммы целевых трансфертов на развитие определяется на основании постановления акимата района
9. Учесть в районном бюджете на 2014 год поступление целевых трансфертов на развитие из областного бюджета:
43 000,0 тысяч тенге – развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах;
5 250,0 тысяч тенге - развитие коммунального хозяйства;
116 800,0 тысяч тенге - развитие объектов культуры;
на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда - 1 830,0 тысяч тенге;
на разработку генерального плана района – 16 734,0 тысяч тенге.
Указанные суммы целевых трансфертов на развитие определяется на основании постановления акимата района.
Сноска. Пункт 9 с изменениями, внесенными решениями маслихата Айтекебийского района Актюбинской области от 24.02.2014 № 137 (вводится в действие с 01.01.2014); от 28.05.2014 № 163 (вводится в действие с 01.01.2014); от 08.08.2014 № 172 (вводится в действие с 01.01.2014); от 22.10.2014 № 183 (вводится в действие с 01.01.2014).
10. Учесть в районном бюджете на 2014 год поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета в следующих размерах:
515 164,7 тысяч тенге - капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов;
10 110,0 тысяч тенге - возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения;

бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде физика, химия, биологиялық кабинеттер құруға - 8194,0 мың теңге;
бастауыш, негізгі, орта және жалпы орта білім беруді жан басына қаржыландыруды анықтап қабылдауға – 261383,0 мың теңге;
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге – 150,0 мың теңге;
2014 жылғы 1 сәуірден бастап, мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін 10 пайыз мөлшерінде ай сайынғы үстемақы төлеуге – 100 675,0 мың тенге;
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақы төлеуге – 2700,0 мың теңге;
Аталған нысаналы трансферттерінің сомаларын бөлу аудан әкімдігі қаулысы негізінде айқындалады.
Ескерту. 7 тармаққа өзгерістер енгізілді - Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 16.04.2014 № 161 шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. 2014 жылға арналған аудандық бюджетке республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттері түскені ескерілсін:
елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға – 45145,0 мың теңге;
Аталған нысаналы даму трансферттерінің сомаларын бөлу аудан әкімдігі қаулысы негізінде айқындалады.
9. 2014 жылға арналған аудандық бюджетке облыстық бюджеттен нысаналы даму трансферттер түскені ескерілсін:
елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға - 43 000,0 мың теңге;
коммуналдық шаруашылығын дамытуға - 5 250,0 мың теңге;
мәдениет объектілерін дамытуға – 116 800,0 мың теңге;
мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алуға – 1 830,0 мың теңге;
ауданға бас жоспарын жасақтауға – 16 734,0 мың теңге.
Аталған нысаналы даму трансферттерінің сомаларын бөлу аудан әкімдігі қаулысы негізінде айқындалады.
Ескерту. 9 тармаққа өзгерістер енгізілді - Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 24.02.2014 № 137 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі); 28.05.2014 № 163 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі); 08.08.2014 № 172 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі); 22.10.2014 № 183 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
10. 2014 жылға арналған аудандық бюджетке облыстық бюджеттен мынадай мөлшерде ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін:
аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеуге - 515 164,7 мың теңге;
алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеуге – 10 110,0 мың теңге;

на благоустройство и озеленение населенных пунктов - 2 715,4 тысяч тенге;
на обеспечение функционирования автомобильных дорог - 10 030,0 тысяч тенге;
капитальные расходы подведомственных государственных учереждений и организаций образования – 11 721,0 тысяч тенге.
Указанные суммы целевых текущих трансфертов определяется на основании постановления акимата района.
Сноска. Пункт 10 с изменениями, внесенными решениями маслихата Айтекебийского района Актюбинской области от 24.02.2014 № 137(вводится в действие с 01.01.2014); от 28.05.2014 № 163 (вводится в действие с 01.01.2014); от 08.08.2014 № 172 (вводится в действие с 01.01.2014); от 22.10.2014 № 183 (вводится в действие с 01.01.2014).
11. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2014 год в сумме 13000,0 тысяч тенге.
12. Утвердить перечень бюджетных программ района, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2014 год, согласно приложению 4.

елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыруға – 2 715,4 мың теңге;
автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге - 10 030,0 мың теңге;
ведомстволық бағыныстағы білім беру мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстарына – 11 721,0 мың теңге.
Аталған нысаналы трансферттерінің сомаларын бөлу аудан әкімдігі қаулысы негізінде айқындалады.
Ескерту. 10 тармаққа өзгерістер енгізілді - Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 24.02.2014 № 137 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі); 28.05.2014 № 163 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі); 08.08.2014 № 172 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі); 22.10.2014 № 183 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
11. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2014 жылға арналған резерві сомасы 13 000,0 мың теңге болып бекітілсін.
12. 2014 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.

13. Утвердить объем финансирования бюджетных программ аппаратов акимов сельских округов района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа согласно приложениям 5, 6.
14. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
Секретарь районного
районного маслихата:
маслихата:
И.Акжанов
А.Ермағамбет
Приложение № 1
к решению Айтекебийского районного маслихата
№ 126 от 24 декабря 2013 года
Бюджет Айтекебийского района на 2014 год

13. 2014 жылға арналған қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімі аппараттарының бюджеттік бағдарламаларының қаржыландыру көлемі 5, 6 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
14. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
Аудандық мәслихаттың
сессиясының төрағасы:
хатшысы:
И.Ақжанов
А.Ермағамбет
Әйтеке би аудандық мәслихаттың 2013 жылғы
24 желтоқсандағы № 126 шешіміне
1-Қосымша
2014 жылға арналған Әйтеке би аудандық бюджеті

4774,0
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
27966,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
17356,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
500,0
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
10110,0
6
Земельные отношения
6144,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
6144,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
6144,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
51507,0
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
51507,0
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
51507,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
24844,0
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
24844,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
24844,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
8110,0
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
16734,0
12
Транспорт и коммуникации
561608,4
1
Автомобильный транспорт
561608,4
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
25923,7
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
25923,7
458
Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
535684,7
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
18030,0
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
517654,7
13
Прочие
38152,0
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
5814,0
469
Отдел предпринимательства (города областного значения)
5814,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
4914,0
003
Поддержка предпринимательской деятельности

4774,0
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қалалардың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
27966,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17356,0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
500,0
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
10110,0
6
Жер қатынастары
6144,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қалалардың) жер қатынастары бөлімі
6144,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қалалардың) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6144,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
51507,0
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қалалардың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
51507,0
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
51507,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
24844,0
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
24844,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қалалардың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
24844,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қалалардың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
8110,0
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
16734,0
12
Көлiк және коммуникация
561608,4
1
Автомобиль көлігі
561608,4
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
25923,7
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
25923,7
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қалалардың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
535684,7
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
18030,0
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
517654,7
13
Басқалар
38152,0
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
5814,0
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қалалардың) кәсіпкерлік бөлімі
5814,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік пен өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4914,0
003
Кәсіпкерлік қызметті қолдау

72297,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
31292,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
10638,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
2916,0
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
11451,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
16000,0
466
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
20000,0
037
Строительство и реконструкция объектов образования
20000,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
114522,0
02
Социальная помощь
93649,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
5226,0
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
5226,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
88423,0
002
Программа занятости
14480,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
13369,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
35306,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
22400,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
2868,0
09
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
20873,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
20873,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
20455,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
418,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
76569,0
01
Жилищное хозяйство
61800,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
61800,0
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
16800,0
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры

72297,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31292,0
005
Ауданның (областык маңызы бар қалалардың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
10638,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
2916,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына (қамқоршыларына) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
11451,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
16000,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қалалардың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
20000,0
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
20000,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
114522,0
02
Әлеуметтік көмек
93649,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
5226,0
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
5226,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қалалардың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
88423,0
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
14480,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
13369,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
35306,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
22400,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
2868,0
09
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
20873,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қалалардың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
20873,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20455,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
418,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
76569,0
01
Тұрғын үй шаруашылығы
61800,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қалалардың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
61800,0
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе)сатып алу
16800,0
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу