О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 80 "О бюджете Каргалинского района на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 23 января 2013 года № 93. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 7 февраля 2013 года № 3517. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 104, 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Каргалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата "О бюджете Каргалинского района на 2013-2015 годы" от 21 декабря 2012 года № 80 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3490) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы –
цифры "2 516 397" заменить цифрами "2 270 261",
в том числе по:
поступлениям трансфертов -
цифры "2 036 827" заменить цифрами "1 790 691";
в подпункте 2):
затраты –
цифры "2 516 397" заменить цифрами "2 342 565,3";
в подпункте 5):
дефицит бюджета цифры-
"-35 825" заменить цифрами "-108 129,3";
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета-
цифры "35 825" заменить цифрами "108 129,3".
2) пункт 7, пункт 9, пункт 12 исключить;
3) пункт 10 изложить в новой редакции:
"Учесть в районном бюджете на 2013 год поступление целевых трансфертов на развитие и прочих трансфертов из областного бюджета:
163 105 тысяч тенге – на строительство средней школы на 150 мест в селе Бадамша Каргалинского района;
80 981 тысяч тенге – на реконструкцию сетей электроснабжения магистрального водовода села Бадамша Каргалинского района;
4 600 тысяч тенге – на материально-техническое оснащение аппарата акима района".
Распределение указанных трансфертов на развитие и прочих трансфертов определяется на основании постановления акимата района.
2. Приложение 1 и 5 к указанному решению изложить в редакции согласно приложению 1 и 2 к настоящему решению.

Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 80 "2013-2015 жылдарға арналған Қарғалы ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 23 қаңтардағы № 93 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 7 ақпанда № 3517 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 104, 106 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағына сәйкес, Қарғалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандық мәслихатының "2013-2015 жылдарға арналған Қарғалы ауданының бюджеті туралы" 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 80 (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізіліміне 3490 нөмірімен тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшасындағы:
кірістер-
"2 516 397" саны "2 270 261" сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша-
"2 036 827" саны "1 790 691" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасындағы:
шығындар "2 516 397" саны "2 342 565,3" санымен ауыстырылсын;
5) тармақшасындағы:
бюджет тапшылығы бойынша-
"-35 825" саны "-108 129,3" санымен ауыстырылсын;
6) тармақшасындағы:
бюджеттік тапшылығын қаржыландыру бойынша-
"35 825" саны "108 129,3" санымен ауыстырылсын;
2) 7 тармақ, 9 тармақ, 12 тармақ алынып тасталсын;
3) 10 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"2013 жылға арналған аудандық бюджетте, облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері және басқа да трансферттері көзделсін:
Қарғалы ауданы Бадамша ауылындағы 150 орындық орта мектеп құрылысына - 163 105 мың теңге;
Қарғалы ауданы Бадамша ауылындағы магистральды су тартқыштың электрмен жабдықтауға желілерін қайта жаңартуға - 80 981 мың теңге;
аудан әкімі аппаратын материалдық – техникалық жарақтандыруға - 4 600 мың теңге".
Көрсетілген нысаналы даму трансферттері және басқа да трансферттері сомасын бөлу аудан әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.
2. Көрсетілген шешімдегі 1 және 5 қосымшалар осы шешімдегі 1 және 2 қосымшаларға сәйкес редакцияда мазмұндалсын.