О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 80 "О бюджете Каргалинского района на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 30 апреля 2013 года № 112. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 15 мая 2013 года № 3586. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 104, 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 февраля 2013 года № 189 "Об увеличении годовых плановых назначений соответствующих бюджетных программ за счет остатков бюджетных средств 2012 года и использовании (до использовании) в 2013 году неиспользованных (недоиспользованных) сумм целевых трансфертов на развитие, выделенных из республиканского бюджета в 2012 году" Каргалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата "О бюджете Каргалинского района на 2013-2015 годы" от 21 декабря 2012 года № 80 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3490,) опубликовано за № 4 от 22 января 2013 года в районной газете "Қарғалы") следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы–
цифры "2 270 261" заменить цифрами "2 273 051",
в том числе по:
поступлениям трансфертов-
цифры "1 790 691" заменить цифрами "1 793 481";
в подпункте 2):
затраты–
цифры "2 342 565,3" заменить цифрами "2 345 553";
в подпункте 5):
дефицит бюджета цифры-
-108 129,3" заменить цифрами "-108 327";
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета-
цифры "108 129,3" заменить цифрами "108 327"
2) пункт 10 дополнить абзацами следующего содержания:
2 535 тысяч тенге – благоустройство населенных пунктов;
255 тысяч тенге – на выплату единовременной материальной помощи инвалидам и участникам Великой Отечественной войны.
Приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.

Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 80 "2013-2015 жылдарға арналған Қарғалы ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 30 сәуірдегі № 112 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 15 мамырда № 3586 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 104, 106 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 27 ақпандағы № 189 "2012 жылғы бюджет қаражатының қалдықтары есебінен тиісті бюджеттік бағдарламалардың жылдық жоспарлы тағайындауларын ұлғайту және 2012 жылы республикалық бюджеттен бөлінген нысаналы даму трансферттерінің пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) сомаларын 2013 жылы пайдалану (толық пайдалану) туралы" қаулысына сәйкес Қарғалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандық мәслихатының "2013-2015 жылдарға арналған Қарғалы ауданының бюджеті туралы" 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 80 (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізіліміне 3490 нөмірімен тіркелген, 2013 жылғы 22 қаңтардағы аудандық "Қарғалы" газетінің № 4 санында жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшасындағы:
кірістер-
"2 270 261" саны "2 273 051" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша-
"1 790 691" саны "1 793 481" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасындағы:
шығындар
"2 342 565,3" саны "2 345 553" санымен ауыстырылсын;
5) тармақшасындағы:
бюджет тапшылығы бойынша-
"-108 129,3" саны "-108 327" санымен ауыстырылсын;
6) тармақшасындағы:
бюджеттік тапшылығын қаржыландыру бойынша-
"108 129,3" саны "108 327" санымен ауыстырылсын;
2) 10 тармақ келесі мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
елдi мекендердi абаттандыру - 2535 мың теңге;
Ұлы Отан соғысы мүгедектері мен қатысушыларына біржолғы материалдық көмек төлеуге – 255 мың теңге.
Көрсетілген шешімдегі 1 және 5 қосымшалар осы шешімдегі 1 және 2 қосымшаларға сәйкес редакцияда мазмұндалсын.