О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 80 "О бюджете Каргалинского района на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 30 июля 2013 года № 135. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 22 августа 2013 года № 3640. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Каргалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата "О бюджете Каргалинского района на 2013-2015 годы" от 21 декабря 2012 года № 80 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3490, опубликовано 22 января 2013 года в районной газете "Қарғалы" за № 4) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы –
цифры "2 276 717" заменить цифрами "2 296 065",
в том числе по:
поступлениям трансфертов -
цифры "1 797 147" заменить цифрами "1 816 495";
в подпункте 2):
затраты –
цифры "2 349 219" заменить цифрами "2 368 567";
в пункте 10:
в части абзаца 6:
цифры "255" заменить цифрами "250",
дополнить абзацами следующего содержания:
3 900 тысяч тенге - на развитие системы водоснабжения и водоотведения;
15 453 тысяч тенге - на ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020.

Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 80 "2013-2015 жылдарға арналған Қарғалы ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 30 шілдедегі № 135 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 22 тамызда № 3640 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 106, 109 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағына сәйкес, Қарғалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандық мәслихатының "2013-2015 жылдарға арналған Қарғалы ауданының бюджеті туралы" 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 80 (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізіліміне № 3490 тіркелген, 2013 жылғы 22 қаңтардағы аудандық "Қарғалы" газетінің № 4 санында жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшасындағы:
кірістер-
"2 276 717" саны "2 296 065" сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша-
"1 797 147" саны "1 816 495" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасындағы:
шығындар-
"2 349 219" саны "2 368 567" сандарымен ауыстырылсын;
10 тармақтағы:
6 азат жолы бөлігінде:
"255" саны "250" сандарымен ауыстырылсын,
келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
3 900 мың теңге – сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға;
15 453 мың теңге – жұмыспен қамту 2020 Жол картасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеуге.