Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2013 год
Постановление акимата Мартукского района Актюбинской области от 29 ноября 2013 года № 387. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 12 декабря 2013 года № 3714. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима Мартукского района Актюбинской области от 06 августа 2014 года № 05-1762)

2013 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 29 қарашадағы № 387 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 12 желтоқсанда № 3714 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы әкімінің аппаратының 2014 жылғы 06 тамыздағы № 05-1762 хаты)

Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Аппарата акима Мартукского района Актюбинской области от 06.08.2014 № 05-1762).
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Мартукского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы әкімінің аппаратының 06.08.2014 № 05-1762 хаты).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6 бабының 4 тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Мәртөк аудандық әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования в месяц и размер родительской платы на 1 воспитанника в день на 2013 год согласно приложений № 1, 2, 3 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Б. Кузембаеву.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района М. Елеусизов

1. 2013 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, айына жан басына шаққандағы қаржыландыру мөлшері және бір күнге 1 тәрбиеленушіге ата-аналардың ақы төлеу мөлшері № 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б. Күзембаеваға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М. Елеусізов

100
7
село Каратогай
40
8
село Хазрет
60
9
село Хлебодаровка
75
Приложение № 2 к постановлению акимата Мартукского района № 387 от 29.11.2013 года
Размер подушевого финансирования в месяц на 2013 год
п/н
Средняя
стоимость
расходов на
одного
воспитанника
по
Мартукскому
району
(в тенге)
Дошкольные организации детские сады (ясли-детские сады)
Объекты
отапливаемые
жидким
топливом
Объекты
отапливаемые
твердым
топливом
Объекты отапливаемые
газом, электричеством и
централизованной системой
отопления
от 4 до 5
групп
от 1 до 3
групп
от 1 до 3
групп
от 6 до 7
групп
1
ясли сад
"Шапагат"
села Жайсан
24594 тенге
2
ясли сад
"Балбобек"
села
Саржансай
24816 тенге
3
ясли сад
"Тополек"
села Мартук
17818 тенге
4
ясли сад
"Айголек"
села Мартук
18242 тенге
5
ясли сад
"Карлыгаш"
села Мартук
17789 тенге
6
ясли сад
"Балдырган"
села
Кызылжар
29927 тенге
7
ясли сад
"Таншолпан" села
Родниковка
25655 тенге
8
ясли сад
"Болашак"
села
Каратаусай
24476 тенге
9
ясли сад
"Еркемай"
села
Каратогай
37874 тенге
10
ясли сад
"Балауса"
села Хазрет
23554 тенге
11
ясли сад
"Байтерек"
села
Хлебодаровка
22019 тенге
Приложение № 3 к постановлению акимата Мартукского района № 387 от 29.11.2013 года
Размер родительской платы на 1 воспитанника в день на 2013 год
Размер оплаты за
содержание
ребенка в
дошкольных
организациях
Мартукского
района (тенге)
Дошкольные организации
Детские сады (ясли-детские сады, центры)
В организациях с длительностью пребывания
9-10,5 часов
250 тенге

100
7
Қаратоғай ауылы
40
8
Хазрет ауылы
60
9
Хлебодаровка ауылы
75
Мәртөк ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 29.11 № 387 қаулысына № 2 қосымша
2013 жылға айына жан басына шаққандағы қаржыландыру мөлшері
№ р/с
Бір тәрбиеле
нушіге
жұмсалатын
шығыстардың
орташа құны
(теңге)
Мектепке дейінгі ұйымдар, балабақшалар (бөбек балабақша)
Сұйық
отынмен
жылытатын
нысандар
Қатты отынмен
жылытатын
нысандар
Газбен, электрқуатымен және
орталықтандырылған жылу
жүйесімен жылытатын
нысандар
4-тен 5-ке
дейін
топтар
1-ден 3-ке
дейін топтар
1-ден 3-ке
дейін топтар
6-дан 7-ге
дейін топтар
1
Жайсан
ауылындағы
"Шапағат"
бөбек
балабақшасы
24594 теңге
2
Саржансай
ауылындағы
"Балбөбек"
бөбек
балабақшасы
24816 теңге
3
Мәртөк
ауылындағы
"Тополек"
бөбек
балабақшасы
17818 теңге
4
Мәртөк
ауылындағы
"Айгөлек"
бөбек
балабақшасы
18242 теңге
5
Мәртөк
ауылындағы
"Қарлығаш"
бөбек
балабақшасы
17789 теңге
6
Қызылжар
ауылындағы
"Балдырған"
бөбек
балабақшасы
29927 теңге
7
Родниковка
ауылындағы
"Таңшолпан"
бөбек
балабақшасы
25655 теңге
8
Қаратаусай
ауылындағы
"Болашақ"
бөбек
балабақшасы
24476 теңге
9
Қаратоғай
ауылындағы
"Еркемай"
бөбек
балабақшасы
37874 теңге
10
Хазрет
ауылындағы
"Балауса"
бөбек
балабақшасы
23554 теңге
11
Хлебодаровка
ауылындағы
"Бәйтерек"
бөбек
балабақшасы
22019 теңге
Мәртөк ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 29.11 № 387 қаулысына № 3 қосымша
2013 жылға 1 тәрбиеленушіге ата-аналардың ақы төлеу мөлшері
Мәртөк ауданындағы мектепке дейiнгi ұйымдарда баланы ұстау ақысының мөлшері (теңге)
Мектепке дейінгі ұйымдар
Балабақшалар (бөбек балабақшалар, орталықтар)
Ұйымдарда 9-10,5 сағат болу ұзақтығымен
250 теңге