О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 27 декабря 2012 года № 79 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Темирского района Актюбинской области от 2 мая 2013 года № 97. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 14 мая 2013 года № 3581. Утратило силу решением маслихата Темирского района Актюбинской области от 28 мая 2014 года № 190
Сноска. Утратило силу решением маслихата Темирского района Актюбинской области от 28.05.2014 № 190.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», со статьями 9106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Темирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 27 декабря 2012 года № 79 «О районном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3480, опубликованное в газете «Темір» от 11 января 2013 года № 2-3) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры «3 150 242» заменить цифрами «3 233 844», в том числе по:
поступлениям трансфертов
цифры «474 370» заменить цифрами «557 972»;
в подпункте 2):
затраты
цифры «3 219 342,5» заменить цифрами «3 311 089»;
в подпункте 5):
дефицит бюджета
цифры «- 84 055,5» заменить цифрами «- 92 200»;
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета
цифры «84 055,5» заменить цифрами «92 200»;
2) в пункте 7:
в части абзаца 3
цифры «81 780» заменить цифрами «75 780»;
3) в пункте 13-1:
дополнить абзацами следующего содержания:
«на капитальный ремонт объектов образования - 73 757 тысяч тенге;
на благоустройство населенных пунктов – 15 542 тысячи тенге;
на выплату единовременной материальной помощи ветеранам Великой Отечественной войны – 303 тысячи тенге»;

Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 27 желтоқсандағы № 79 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2013 жылғы 2 мамырдағы № 97 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 14 мамырда № 3581 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2014 жылғы 28 мамырдағы № 190 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 28.05.2014 № 190 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9, 106 баптарына сәйкес Темір аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 27 желтоқсандағы № 79 «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3480 санымен тіркелген, «Темір» газетінің 2013 жылғы 11 қаңтарда № 2-3 жарияланған) шешіміне төмендегідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшада:
кірістер
«3 150 242» саны «3 233 844» санымен ауыстырылсын, оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша
«474 370» саны «557 972» санымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
шығындар
«3 219 342,5» саны «3 311 089» санымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
бюджет тапшылығы
«- 84 055,5» саны «- 92 200» санымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
бюджет тапшылығын қаржыландыру «84 055,5» саны «92 200» санымен ауыстырылсын;
2) 7 тармақта:
3 абзацтың бөлігінде
«81 780» саны «75 780» санымен ауыстырылсын;
3) 13-1 тармақта:
мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
«білім беру объектілеріне күрделі жөндеу жүргізуге – 73 757 мың теңге;
елді мекендерді абаттандыруға – 15 542 мың теңге;
Ұлы Отан соғысы ардагерлеріне бір жолғы материалдық көмек төлеуге – 303 мың теңге»;

4) приложение 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                  Секретарь
районного маслихата             районного маслихата
А. КУКАНОВ                      Н. УТЕПОВ
Приложение
к решению районного маслихата
от 02 мая 2013 года № 97
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 27 декабря 2012 года № 79
Бюджет Темирского района на 2013 год
Категория
Уточненный бюджет на 2013 год, тыс тенге
Класс
Подкласс
Наименование
Поступление

4) көрсетілген шешімдегі 1-қосымша осы шешімдегі қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат               Аудандық мәслихаттың
сессиясының төрағасы                 хатшысы
А. ҚОҚАНОВ                       Н. ӨТЕПОВ
Аудандық мәслихаттың
2013 жылғы 02 мамырдағы
№ 97 шешіміне қосымша
Аудандық мәслихаттың
2012 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 79 шешіміне 1 қосымша
Темір ауданының 2013 жылға арналған бюджеті
Санаты
2013 жылға нақтыланған бюджет, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
Түсімдер