О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 27 декабря 2012 года № 79 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Темирского района Актюбинской области от 26 июля 2013 года № 115. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 6 августа 2013 года № 3626. Утратило силу решением маслихата Темирского района Актюбинской области от 28 мая 2014 года № 190
Сноска. Утратило силу решением маслихата Темирского района Актюбинской области от 28.05.2014 № 190.
В соответствии со статьями 9106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Темирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 27 декабря 2012 года № 79 «О районном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3480, опубликованное 11 января 2013 года в газете «Темір» № 2-3) следующие изменения и дополнения:
1. в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры «3 243 574» заменить цифрами «3 503 649», в том числе:
по налоговым поступлениям
цифры «2 621 334» заменить цифрами «2 637 197»;
по неналоговым поступлениям
цифры «21 874» заменить цифрами «108 464»;
по поступлениям от продажи основного капитала
цифры «32 664» заменить цифрами «60 211»;
по поступлениям трансфертов
цифры «567 702» заменить цифрами «697 777»;
в подпункте 2):
затраты
цифры «3 320 819» заменить цифрами «3 580 894»;
2) в пункте 12:
в части абзаца 2:
цифры «42 080» заменить цифрами «41 613»;
3) в пункте 13-1:
в части абзаца 4:
цифры «303» заменить цифрами «253»;
и дополнить абзацами следующего содержания:
«на строительство и реконструкцию объектов образования – 67 782 тысяч тенге;
на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры (на разработку +-сметной документации) – 6 000 тысяч тенге;
на развитие коммунального хозяйства – 2 974 тысяч тенге;
на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах – 26 800 тысяч тенге;
на разработку генерального плана района – 18 109 тысяч тенге;
на ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020 – 8 927 тысяч тенге».

Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 27 желтоқсандағы № 79 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 шілдедегі № 115 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 6 тамызда № 3626 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2014 жылғы 28 мамырдағы № 190 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 28.05.2014 № 190 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9106 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына сәйкес Темір аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 27 желтоқсандағы № 79 «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3480 тіркелген, 2013 жылғы 11 қаңтарда «Темір» газетінің № 2-3 жарияланған) шешіміне төмендегідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшада:
кірістер
«3 243 574» саны «3 503 649» санымен ауыстырылсын, оның ішінде:
салықтық түсімдері бойынша
«2 621 334» саны «2 637 197» санымен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдері бойынша
«21 874» саны «108 464» санымен ауыстырылсын;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша
«32 664» саны «60 211» санымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері бойынша
«567 702» саны «697 777» санымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
шығындар
«3 320 819» саны «3 580 894» санымен ауыстырылсын;
2) 12 тармақта:
2 абзацтың бөлігінде:
«42 080» саны «41 613» санымен ауыстырылсын;
3) 13-1 тармақта:
4 абзацтың бөлігінде:
«303» саны «253» санымен ауыстырылсын;
және келесі мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
«білім беру объектілерін салу және реконструкциялауға – 67 782 мың теңге;
инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алуға (жобалық-сметалық құжаттарды әзірлеуге) – 6 000 мың теңге;
коммуналдық шаруашылықты дамытуға – 2 974 мың теңге;
ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға – 26 800 мың теңге;
ауданның бас жоспарын әзірлеуге – 18 109 мың теңге;
жұмыспен қамту 2020 Жол картасы бойынша селолық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеуге – 8 927 мың теңге».

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                   Секретарь
районного маслихата             районного маслихата
А.ОСПАГАМБЕТОВА                     Н.УТЕПОВ
Приложение
к решению районного маслихата
от 26 июля 2013 года № 115
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 27 декабря 2012 года № 79
Бюджет Темирского района на 2013 год
Категория
Уточненный бюджет на 2013 год, тыс тенге
Класс
Подкласс
Наименование
Поступление

2. Көрсетілген шешімдегі 1-қосымша осы шешімдегі қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат                  Аудандық мәслихаттың
сессиясының төрағасы                     хатшысы
А.ОСПАҒАМБЕТОВА                       Н.ӨТЕПОВ
2013 жылғы 26 шілдедегі № 115
аудандық мәслихаттың шешіміне
қосымша
2012 жылғы 27 желтоқсандағы № 79
аудандық мәслихаттың шешіміне
1-қосымша
Темір ауданының 2013 жылға арналған бюджеті
Санаты
2013 жылға нақтыланған бюджет, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
Түсімдер