О внесении изменений в решение Темирского районного маслихата от 12 февраля 2010 года № 179 "О правилах предоставления жилищной помощи малообеспеченным гражданам"
Решение Темирского районного маслихата Актюбинской области от 13 ноября 2013 года № 130. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 4 декабря 2013 года № 3691. Утратило силу решением маслихата Темирского района Актюбинской области от 17 февраля 2017 года № 84
Сноска. Утратило силу решением маслихата Темирского района Актюбинской области от 17.02.2017 № 84.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 октября 2012 года № 1316 "О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года № 2314 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи" Темирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Темирского районного маслихата от 12 февраля 2010 года № 179 "О правилах предоставления жилищной помощи малообеспеченным гражданам" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-10-123, опубликованное 12 марта 2010 года в районной газете "Темір" № 12) следующие изменения:
заголовок Правил, утвержденных указанным решением изложить в следующей редакции:
"О Правилах предоставления жилищной помощи малообеспеченным гражданам";
исключить с 1 января 2014 года в Правилах предоставления жилищной помощи малообеспеченным гражданам, утвержденных указанным решением:
абзац 5 подпункта 1) пункта 1;
в абзаце 1 пункта 2 слова ", стоимость однофазного счетчика электрической энергии с классом точности не ниже 1 с дифференцированным учетом и контролем расхода электроэнергии по времени суток";
в абзаце 2 пункта 2 слова "стоимости однофазного счетчика электрической энергии с классом точности не ниже 1 с дифференцированным учетом и контролем расхода электроэнергии по времени суток,;
в пункте 3 слова ", и оплаты стоимости однофазного счетчика электрической энергии с классом точности не ниже 1 с дифференцированным учетом и контролем расхода электроэнергии по времени суток";
в пункте 9 слова ", стоимость однофазного счетчика электрической энергии с классом точности не ниже 1 с дифференцированным учетом и контролем расхода электроэнергии по времени суток";
пункт 13;
в пункте 18 слова "и стоимость однофазного счетчика электрической энергии с классом точности не ниже 1 с дифференцированным учетом и контролем расхода электроэнергии по времени суток".

Темір аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 12 ақпандағы № 179 "Аз қамтамасыз етілген азаматтарға тұрғын үй көмегін көрсету қағидасы туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2013 жылғы 13 қарашадағы № 130 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 4 желтоқсанда № 3691 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2017 жылғы 17 ақпандағы № 84 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 17.02.2017 № 84 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 16 қазандағы № 1316 "Тұрғын үй көмегін көрсету ережесін бекіту туралы" "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 2314 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы" қаулысына сәйкес, Темір аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Темір аудандық мәслихатының 2010 жылғы 12 ақпандағы № 179 "Аз қамтамасыз етілген азаматтарға тұрғын үй көмегін көрсету қағидасы туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде № 3-10-123 тіркелген, 2010 жылы 12 наурызда аудандық "Темір" газетінің № 12 жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Қағиданың тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Аз қамтамасыз етілген азаматтарға тұрғын үй көмегін көрсету қағидасы туралы";
2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап, көрсетілген шешіммен бекітілген Аз қамтамасыз етілген азаматтарға тұрғын үй көмегін көрсету қағидаларында:
1 - тармақтың 1) тармақшасының 5 абзацы;
2 - тармақтың 1 абзацтағы ", тәулік уақыты бойынша электр энергиясының шығынын саралап есепке алатын және бақылайтын, дәлдік сыныбы 1-ден төмен емес электр қуатын бір фазалық есептеуіштің құнының" сөздері;
2 - тармақтың 2 абзацтағы "тәулік уақыты бойынша электр қуатының шығынын саралап есептейтін және бақылайтын, дәлдік сыныбы 1-ден төмен емес электр қуатын бір фазалық есептегіштің құнына," сөздері;
3 - тармақтағы ", тәулік уақыты бойынша электр қуатының шығынын саралап есепке алатын және бақылайтын, дәлдік сыныбы 1-ден төмен емес электр қуатын бір фазалық есептеуіштің құнына" сөздері;
9 - тармақтағы ", тәулік уақыты бойынша электр энергиясының шығынын саралап есепке алатын және бақылайтын, дәлдік сыныбы 1-ден төмен емес электр қуатын бір фазалық есептеуіштің құнына шығындарына" сөздері;
13 - тармақ;
18 - тармақтағы "және тәулік уақыты бойынша электр қуатының шығынын саралап есепке алатын және бақылайтын, дәлдік сыныбы 1-ден төмен емес электр қуатын бір фазалық есептегіштің құнының" сөздері алынып тасталсын.

2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Секретарь районного
районного маслихата районного маслихата
А.ОСПАГАМБЕТОВА Н.УТЕПОВ

2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы хатшысы
А.ОСПАҒАМБЕТОВА Н.ӨТЕПОВ