О внесении изменений и дополнения в решение районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 58 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Уилского районного маслихата Актюбинской области от 26 апреля 2013 года № 89. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 16 мая 2013 года № 3589. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Уилского района Актюбинской области от 27 февраля 2014 года № 26)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Уилского района Актюбинской области от 27.02.2014 № 26).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьями 9106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Уилский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 58 «О районном бюджете на 2013-2015 годы», (зарегистрированное в государственном реестре нормативных правовых актов за № 3479, опубликованное в газете «Ойыл» 17 и 24 января 2013 года № 2, 3) следующие изменения и дополнение:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры «2 556 881» заменить цифрами «2 675 099»;
в том числе по:
поступлениям трансфертов
цифры «2 346 066» заменить цифрами «2 464 284»;
в подпункте 2):
затраты
цифры «2 597 638,3» заменить цифрами «2 715 856,3»;
2) в пункте 9:
в части абзаца 2:
цифры «94 909» заменить цифрами «103 225,5»;
и дополнить абзацем 6 следующего содержания:
3 040 тысяч тенге на благоустройство и озеленение населенных пунктов;
3) приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2.

Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 58 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 сәуірдегі № 89 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 16 мамырда № 3589 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 27 ақпандағы № 26 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 27.02.2014 № 26 хаты).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9106 баптарына сәйкес Ойыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 58 «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3479 нөмерімен тіркелген, 2013 жылғы 17 және 24 қаңтардағы «Ойыл» газетінің № 2, 3 жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
«2 556 881» деген сандар «2 675 099» деген сандармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша
«2 346 066» деген сандар «2 464 284» деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
«2 597 638,3» деген сандар «2 715 856,3» деген сандармен ауыстырылсын;
2) 9 тармақта:
2 абзацтың бөлігінде:
«94 909» деген сандар «103 225,5» деген сандармен ауыстырылсын;
және мынадай мазмұндағы 6 абзацпен толықтырылсын:
елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыруға 3 040 мың теңге;
3) көрсетілген шешімнің 1 және 5 қосымшалары осы шешімдегі 1 және 2 қосымшаларға сәйкес редакцияда жазылсын.

от 26 апреля 2013 года № 89
Приложение 5
к решению районного маслихата
от 21 декабря 2012 года № 58
Объем финансирования бюджетных программ аппаратов акимов сельских округов на 2013 год
Наименование
001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа"
008 "Освещение улиц населенных пунктов"
009 "Обеспечение санитарии населенных пунктов"
010 "Содержание мест захоронений и погребение безродных"
Караойский с/округ

2013 жылғы 26 сәуірдегі № 89 шешіміне
№ 2 қосымша
Аудандық мәслихаттың
2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 58 шешіміне
№ 5 қосымша
Селолық округтер әкімдіктерінің 2013 жылғы бюджеттік бағдарламалары бойынша қаржыландыру көлемі
Атауы
001 "Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың (селолық) округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер"
008 "Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру"
009 "Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету"
010 "Жерлеу орындарын күтіп ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу"
Караой с/округ