О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 58 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Уилского района Актюбинской области от 08 ноября 2013 года № 115. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 20 ноября 2013 года № 3677. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Уилского района Актюбинской области от 27 февраля 2014 года № 26)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Уилского района Актюбинской области от 27.02.2014 № 26).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьями 9109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Уилский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 58 «О районном бюджете на 2013-2015 годы», (зарегистрированное в государственном реестре нормативных правовых актов за № 3479, опубликованное в газете «Ойыл» 17 и 24 января 2013 года № 2, 3) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры «2 620 086» заменить цифрами «2 529 225,8»;
в том числе по:
поступлениям трансфертов
цифры «2 409 271» заменить цифрами «2 318 410,8»;
в подпункте 2):
затраты
цифры «2 660 843,3» заменить цифрами «2 569 983,1»;
в подпункте 3):
цифры «19 509» заменить цифрами «19 706,7»;
в том числе:
цифры «23 368» заменить цифрами «23 565,7»;
в подпункте 5):
цифры «-60 266,3» заменить цифрами «-60 464»;
в подпункте 6):
цифры «60 266,3» заменить цифрами «60 464»;
2) в пункте 6:
в части абзаца 4:
цифры «30 808» заменить цифрами «30 165,2»;
в части абзаца 6:
цифры «47 574» заменить цифрами «54 640»;
в части абзаца 8:
цифры «3 357» заменить цифрами «3 042»;
в части абзаца 11:
цифры «6 382» заменить цифрами «6 129»;
3) в пункте 7:
в части абзаца 2:
цифры «51 915» заменить цифрами «64 370»;
4) в пункте 9:
в части абзаца 4:
цифры «173 500» заменить цифрами «69 800»;
в части абзаца 10:
цифры «27 427» заменить цифрами «22 154,3»;
5) приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.

Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 58 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 08 қарашадағы № 115 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 20 қарашада № 3677 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 27 ақпандағы № 26 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 27.02.2014 № 26 хаты).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9109 баптарына сәйкес Ойыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 58 «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3479 нөмерімен тіркелген, 2013 жылғы 17 және 24 қаңтардағы «Ойыл» газетінің № 2, 3 жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
«2 620 086» деген сандар «2 529 225,8» деген сандармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша
«2 409 271» деген сандар «2 318 410,8» деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
«2 660 843,3» деген сандар «2 569 983,1» деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
«19 509» деген сандар «19 706,7» деген сандармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
«23 368» деген сандар «23 565,7» деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
«-60 266,3» деген сандар «-60 464» деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
«60 266,3» деген сандар «60 464» деген сандармен ауыстырылсын;
2) 6 тармақта:
4 абзацтың бөлігінде:
«30 808» деген сандар «30 165,2» деген сандармен ауыстырылсын;
6 абзацтың бөлігінде:
«47 574» деген сандар «54 640» деген сандармен ауыстырылсын;
8 абзацтың бөлігінде:
«3 357» деген сандар «3 042» деген сандармен ауыстырылсын;
11 абзацтың бөлігінде:
«6 382» деген сандар «6 129» деген сандармен ауыстырылсын;
3) 7 тармақта:
2 абзацтың бөлігінде:
«51 915» деген сандар «64 370» деген сандармен ауыстырылсын;
4) 9 тармақта:
4 абзацтың бөлігінде:
«173 500» деген сандар «69 800» деген сандармен ауыстырылсын;
10 абзацтың бөлігінде:
«27 427» деген сандар «22 154,3» деген сандармен ауыстырылсын;
5) көрсетілген шешімнің 1 және 5 қосымшалары осы шешімдегі 1 және 2 қосымшаларға сәйкес редакцияда жазылсын.