О внесении изменений в решение районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 58 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Уилского района Актюбинской области от 4 декабря 2013 года № 132. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 6 декабря 2013 года № 3700. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Уилского района Актюбинской области от 27 февраля 2014 года № 26)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Уилского района Актюбинской области от 27.02.2014 № 26).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьями 9106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Уилский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 58 «О районном бюджете на 2013-2015 годы», (зарегистрированное в государственном реестре нормативных правовых актов за № 3479, опубликованное в газете «Ойыл» 17 и 24 января 2013 года № 2, 3) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры «2 529 225,8» заменить цифрами «2 529 230,6»;
в подпункте 2):
затраты
цифры «2 569 983,1» заменить цифрами «2 569 987,9»;
2) приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.

Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 58 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 4 желтоқсандағы № 132 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 6 желтоқсанда № 3700 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 27 ақпандағы № 26 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 27.02.2014 № 26 хаты).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9106 баптарына сәйкес Ойыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 58 «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3479 нөмерімен тіркелген, 2013 жылғы 17 және 24 қаңтардағы «Ойыл» газетінің № 2, 3 жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
«2 529 225,8» деген сандар «2 529 230,6» деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
«2 569 983,1» деген сандар «2 569 987,9» деген сандармен ауыстырылсын;
2) көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімдегі 1 қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.