Об организации и финансировании общественных работ на 2013 год
Постановление акимата Шалкарского района Актюбинской области от 11 марта 2013 года № 52. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 4 апреля 2013 года № 3552. Утратило силу постановлением Шалкарского районного акимата Актюбинской области от 28 декабря 2013 года № 308
Сноска. Утратило силу постановлением Шалкарского районного акимата Актюбинской области от 28.12.2013 № 308.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 5 статьи 7 и  статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения» и «Правилами организации и финансирования общественных работ» утвержденным Постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения» акимат Шалкарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организации, виды, обьемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования, спрос и предложение на общественные работы согласно приложению.
2. Государственному учреждению «Шалкарский районный отдел занятости и социальных программ» /Е. Шотанов/ обеспечить направление безработных на общественные работы.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Карашолакову Д.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Временно исполняющий
обязанности акима района                    С. Копенов.
ПРИЛОЖЕНИЕ
к постановлению акимата района
от 11 марта 2013 года № 52
Перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия
общественных работ, размеры оплаты труда участников и
источники их финансирования, спрос и предложение на
общественные работы.
Наименование
предприятий
Виды
обществен
ных работ
(проекты)
Размеры
оплаты
труда
участни
ков и
источни
ки их
финан
сирова
ния
2013 год
Объемы и
конкрет
ные
условия
обществен
ных
работ.
Сп
рос
Предложе
ние
Предпо
логае
мые
средтва
(тыс.
тенге)
1.
ГУ "Аппарат
акима
Шалкар
ского
района".
«Содействие
в проведе
нии меро
приятий».

2013 жылғы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 11 наурыздағы № 52 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 4 сәуірде № 3552 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Шалқар аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 28 желтоқсандағы № 308 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Шалқар аудандық әкімдігінің 28.12.2013 № 308 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 7 бабының 5 тармақшасына және 20 бабына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекітілген «Қоғамдық жұмысты ұйымдастыру мен қаржыландырудың ережесіне» сәйкес Шалқар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ұйымдардың тізбелері, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері, қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. «Шалқар аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі /Е. Шотанов/ жұмыссыздарды қоғамдық жұмыстарға жіберуді қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Д. Қарашолақоваға жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа еңгізіледі.
Аудан әкімінің міндетін
уақытша атқарушы                           С. Көпенов.
Аудан әкімдігінің
2013 жылғы 11 наурыздағы
№ 52 қаулысына ҚОСЫМША.
Ұйымдардың тізбелері, қоғамдық жұмыстардың түрлері,
көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне
төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері,
қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс.
Мекемелер
атауы
Қоғамдық
жұмыстар
дың түрле
рі
(жобалар)
Қатысушы
лардың
Еңбегіне
төленетін
ақының
мөлшері
және оларды
қаржыланды
ру көздері
(теңге)
2013 жыл
Көлемі
мен
нақты
жағдай
лары
Сұра-
ныс
Ұсы-
ныс
Қарас
тырыл
ған
қаржы
(мың теңге)
1.
"Шалқар
аудандық
әкімінің
аппараты"
ММ.
«Іс-шара
ларды
өткізуге
көмек».

18660
местный
бюджет.
4
4
447
Неполный
рабочий
день и
гибкий
график
2.
ГУ "Аппарат
акима города
Шалкар".
«Эколог»,
Благоустрой
ство,
«Перепись».
18660
местный
бюджет.
80
80
8398
Неполный
рабочий
день и
гибкий
график
3.
ГУ "Аппарат
акима
Айшуакского
сельского
округа".
Благоустрой
ство,
«Сельскохо
зяйственные
работы».
18660
местный
бюджет.
2
2
224
Неполный
рабочий
день и
гибкий
график
4.
ГУ "Аппарат
акима
Актогайского
сельского
округа".
Благоустрой
ство,
«Сельскохо
зяйственные
работы».
18660
местный
бюджет
2
2
224
Неполный
рабочий
день и
гибкий
график
5.
ГУ "Аппарат
акима
Биршогырско
го сельского
округа".
Благоустрой
ство,
«Сельскохо
зяйственные
работы».
18660
местный
бюджет
2
2
224
Неполный
рабочий
день и
гибкий
график
6.
ГУ "Аппарат
акима
Бозойского
сельского
округа".
Благоустрой
ство,
«Сельскохо
зяйственные
работы».
18660
местный
бюджет
2
2
224
Неполный
рабочий
день и
гибкий
график
7.
ГУ "Аппарат
акима Е.
Котибарулы
сельского
округа".
Благоустрой
ство,
«Сельскохо
зяйственные
работы».
18660
местный
бюджет
2
2
224
Неполный
рабочий
день и
гибкий
график
8.
ГУ "Аппарат
акима
Жанаконысско
го
сельского
округа".
Благоустрой
ство,
«Сельскохо
зяйственные
работы».
18660
местный
бюджет
2
2
224
Неполный
рабочий
день и
гибкий
график
9.
ГУ "Аппарат
акима
Кауылжырско
го сельского
округа".
Благоустрой
ство,
«Сельскохо
зяйственные
работы».
18660
местный
бюджет
2
2
224
Неполный
рабочий
день и
гибкий
график
10.
ГУ "Аппарат
акима
Кишикумского
сельского
округа".
«Работы в
отопитель
ный сезон,
обеспечение
работы
водопрово
дов в
зимние
периоды».
18660
местный
бюджет
2
2
224
Неполный
рабочий
день и
гибкий
график
11.
ГУ "Аппарат
акима
Монкебийско
го
сельского
округа".
Благоустрой
ство,
«Сельскохо
зяйственные
работы».
18660
местный
бюджет
1
1
112
Неполный
рабочий
день и
гибкий
график
12.
ГУ "Аппарат
акима
Тогузского
сельского
округа".
«Работы в
отопитель
ный сезон,
обеспечение
работы
водопрово
дов в
зимние
периоды».
18660
местный
бюджет
1
1
112
Неполный
рабочий
день и
гибкий
график
13.
ГУ "Аппарат
акима
Шалкарского
сельского
округа".
Благоустрой
ство,
«Сельскохо
зяйственные
работы».
18660
местный
бюджет
1
1
112
Неполный
рабочий
день и
гибкий
график
14.
ГУ "Аппарат
акима
Шетиргизско
го
сельского
округа".
«Работы в
отопитель
ный сезон,
обеспечение
работы
водопрово
дов в
зимние
периоды».
18660
местный
бюджет
1
1
111
Неполный
рабочий
день и
гибкий
график
15.
ГУ «Шалкарский
районный
отдел
занятости и
социальных
программ».
«Перепись»

18660
жергілікті бюджет
4
4
447
Толық
емес
жұмыс
күні ж/е
икемді
график.
2.
"Шалқар
қаласы
әкімінің
аппараты"
ММ.
«Эколог»,
Абаттанды
ру,
«Санақ».
18660
жергілікті
бюджет
80
80
8398
Толық
емес
жұмыс
күні ж/е
икемді
график.
3.
"Айшуақ
селолық
округі әкімі
аппараты"
ММ.
Абаттанды
ру,
«Ауылша
руашылық
жұмыстары».
18660
жергілікті
бюджет
2
2
224
Толық
емес
жұмыс
күні ж/е
икемді
график.
4.
"Ақтоғай
селолық
округі
әкімінің
аппараты"
ММ.
Абаттанды
ру,
«Ауылшаруа
шылық
жұмыстары».
18660
жергілікті
бюджет
2
2
224
Толық
емес
жұмыс
күні ж/е
икемді
график.
5.
"Біршоғыр
селолық
округі
әкімінің
аппараты"
ММ.
Абаттанды
ру,
«Ауылшаруа
шылық
жұмыстары».
18660
жергілікті
бюджет
2
2
224
Толық
емес
жұмыс
күні ж/е
икемді
график.
6.
"Бозой
селолық
округі
әкімінің
аппараты"
ММ.
Абаттанды
ру,
«Ауылшаруа
шылық
жұмыстары».
18660
жергілікті
бюджет
2
2
224
Толық
емес
жұмыс
күні ж/е
икемді
график.
7.
"Е.
Көтібарұлы
селолық
округі
әкімінің
аппараты"
ММ.
Абаттанды
ру,
«Ауылшаруа
шылық
жұмыстары».
18660
жергілікті
бюджет
2
2
224
Толық
емес
жұмыс
күні ж/е
икемді
график.
8.
"Жанақоныс
селолық
округі
әкімінің
аппараты"
ММ.
Абаттанды
ру,
«Ауылшаруа
шылық
жұмыстары».
18660
жергілікті
бюджет
2
2
224
Толық
емес
жұмыс
күні ж/е
икемді
график.
9.
"Қауылжыр
селолық
округі
әкімінің
аппараты"
ММ.
Абаттанды
ру,
«Ауылшаруа
шылық
жұмыстары».
18660
жергілікті
бюджет
2
2
224
Толық
емес
жұмыс
күні ж/е
икемді
график.
10.
"Кішіқұм
селолық
округі
әкімінің
аппараты"
ММ.
«Жылыту
маусымында
ғы
жұмыстар, қысқы
кезінде су
құбырлары
ның жұмыс
істеуін
қамтамасыз
ету».
18660
жергілікті
бюджет
2
2
224
Толық
емес
жұмыс
күні ж/е
икемді
график.
11.
"Мөнке би
селолық
округі
әкімінің
аппараты"
ММ.
Абаттанды
ру,
«Ауылшаруа
шылық
жұмыстары».
18660
жергілікті
бюджет
1
1
112
Толық
емес
жұмыс
күні ж/е
икемді
график.
12.
"Тоғыз
селолық
округі
әкімінің
аппараты"
ММ.
«Жылыту
маусымында
ғы жұ
мыстар,
қысқы
кезінде су
құбырлары
ның жұмыс
істеуінің
қамтамасыз
ету».
18660
жергілікті
бюджет
1
1
112
Толық
емес
жұмыс
күні ж/е
икемді
график.
13.
"Шалқар
селолық
округі
әкімінің
аппараты"
ММ.
Абаттанды
ру,
«Ауылшаруа
шылық
жұмыстары».
18660
жергілікті
бюджет
1
1
112
Толық
емес
жұмыс
күні ж/е
икемді
график.
14.
"Шетырғыз
селолық
округі
әкімінің
аппараты"
ММ.
«Жылыту
маусымында
ғы жұмыстар
қысқы
кезінде су
құбырлары
ның жұмыс
істеуін
қамтамасыз
ету»
18660
жергілікті
бюджет
1
1
111
Толық
емес
жұмыс
күні ж/е
икемді
график.
15.
«Шалқар
аудандық
жұмыспен
қамту және
әлеуметтік
бағдарлама
лар бөлімі»
ММ.
«Санақ»

18660
местный
бюджет
6
6
672
Неполный
рабочий
день и
гибкий
график
16.
ГУ
«Шалкарский
районный
отдел
культуры и
развития
языков».
«Память»
18660
местный
бюджет
4
4
447
Неполный
рабочий
день и
гибкий
график
17.
ГУ
«Шалкарский
районный
отдел сель
ского хозяй
ства и ветери
нарии».
«Перепись»
18660
местный
бюджет
3
3
336
Неполный
рабочий
день и
гибкий
график
18.
ГУ
«Шалкарский
районный
отдел
образования,
физической
культуры и
спорта».
«Перепись»
18660
местный
бюджет
3
3
336
Неполный
рабочий
день и
гибкий
график
19.
ГУ «Районное
управление
статистики».
«Перепись»
18660
местный
бюджет
3
3
336
Неполный
рабочий
день и
гибкий
график
20.
ГУ
«Шалкарский
районный
отдел
внутренних
дел».
«Сарбазы»
18660
местный
бюджет
15
15
1679
Неполный
рабочий
день и
гибкий
график
21.
ГУ
«Шалкарский
районный
отдел
внутренней
политики».
«Перепись»

18660
жергілікті
бюджет
6
6
672
Толық
емес
жұмыс
күні ж/е
икемді
график.
16.
«Шалқар
аудандық
мәдениет
және
тілдерді
дамыту
бөлімі» ММ.
«Жады»
18660
жергілікті
бюджет
4
4
447
Толық
емес
жұмыс
күні ж/е
икемді
график.
17.
«Шалқар
аудандық
ауыл
шаруашылығы
және
ветеринария
бөлімі» ММ.
«Санақ»
18660
жергілікті
бюджет
3
3
336
Толық
емес
жұмыс
күні ж/е
икемді
график.
18.
«Шалқар
ауданының
білім, дене
шынықтыру
және спорт
бөлімі» ММ.
«Санақ»
18660
жергілікті
бюджет
3
3
336
Толық
емес
жұмыс
күні ж/е
икемді
график.
19.
«Аудандық
статистика
басқармасы»
ММ.
«Санақ»
18660
жергілікті
бюджет
3
3
336
Толық
емес
жұмыс
күні ж/е
икемді
график.
20.
«Шалқар
аудандық
ішкі істер
бөлімі» ММ.
«Сарбаз»
18660
жергілікті
бюджет
15
15
1679
Толық
емес
жұмыс
күні ж/е
икемді
график.
21.
«Шалқар
аудандық
ішкі саясат
бөлімі» ММ.
«Санақ»