О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 25 декабря 2012 года № 48 "О бюджете района на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 2 августа 2013 года № 95. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 21 августа 2013 года № 3636. Утратило силу решением Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 26 марта 2014 года № 144
Сноска.  Утратило силу решением Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 26.03.2014 № 144.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьями 9106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года маслихат Шалкарского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шалкарского районного маслихата от 25 декабря 2012 года № 48 «О бюджете района на 2013-2015 годы» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3481, опубликованное от 16 января 2013 года в газете «Шалкар» за № 2-3(8265) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры «5585521,0» заменить цифрами «5638725,0»,
в том числе:
поступления трансфертов
цифры «3914636,0» заменить цифрами «3967840,0»;
в подпункте 2):
затраты:
цифры «5607830,4» заменить цифрами «5661034,4»;
2) в пункте 8:
в части абзаца 4:
цифры «160000,0» заменить цифрами «157703,0»;
в части абзаца 7:
цифры «1521,0» заменить цифрами «1065,0»;
и дополнить абзацами следующего содержания:
«на разработку генерального плана района - 19015,0 тысяч тенге»;
«на внедрение системы электронного обучения в организациях образования - 4148,0 тысяч тенге»;
«на развитие сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020 - 3642,0 тысячи тенге».
3) пункт 9:
дополнить абзацами следующего содержания:
«на разработку проектно-сметной документации к строительству детского сада на 280 мест в городе Шалкар - 18942,0 тысячи тенге»;
«на разработку проектно-сметной документации для развития инженерно-коммуникационной инфраструктуры - 2860,0 тысяч тенге»;
«на разработку проектно-сметной документации по реконструкции водопроводных сетей города Шалкар - 4500,0 тысяч тенге»;
«на разработку проектно-сметной документации по реконструкции водопроводных сетей села Биршогыр Шалкарского района - 2850,0 тысяч тенге».
4) приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.

Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 25 желтоқсандағы № 48 "2013-2015 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 2 тамыздағы № 95 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 21 тамызда № 3636 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 26 наурыздағы № 144 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 26.03.2014 № 144 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 9106 баптарына сәйкес Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шалқар ауданы мәслихатының 2012 жылғы 25 желтоқсандағы № 48 «2013-2015 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3481 санымен тіркелген, 2013 жылғы 16 қаңтардағы «Шалқар» газетінің 2-3(8265) санында жарияланған) шешіміне төмендегі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшада:
кірістер:
«5585521,0» сандары «5638725,0» сандарына ауыстырылсын,
оның ішінде:
трансферттер түсімдері:
«3914636,0» сандары «3967840,0» сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшада:
шығындар:
«5607830,4» саны «5661034,4» санына ауыстырылсын;
2) 8 тармақта:
4 абзац бөлігінде:
«160000,0» сандары «157703,0» сандарымен ауыстырылсын
7 абзац бөлігінде:
«1521,0» сандары «1065,0» сандарымен ауыстырылсын;
және келесі мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
«ауданның бас жоспарын әзірлеуге – 19015,0 мың теңге»;
«білім беру мекемелерінде электрондық оқыту жүйесін енгізуге - 4148,0 мың теңге»;
«жұмыспен қамту 2020 Жол картасы аясында ауылдық елді мекендерді дамытуға – 3642,0 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттер көзделсін».
3) 9 тармақ:
келесі мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
«Шалқар қаласындағы 280 орындық бала бақшаның құрылысына жобалық-сметалық құжаттар дайындауға – 18942,0 мың теңге»;
«инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту үшін жобалық-сметалық құжаттар дайындауға – 2860,0 мың теңге»;
«Шалқар қаласының сумен жабдықтау желілерін қайта жарақтауға жобалық-сметалық құжаттар дайындауға – 4500,0 мың теңге»;
«Шалқар ауданының Біршоғыр ауылындағы сумен жабдықтау желісін қайта жарақтауға жобалық-сметалық құжаттар дайындауға – 2850,0 мың теңге»;
4) көрсетілген шешімнің 15 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.