О внесении изменений и дополнения в решение районного маслихата от 25 декабря 2012 года № 48 "О бюджете района на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 5 декабря 2013 года № 116. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 6 декабря 2013 года № 3703. Утратило силу решением Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 26 марта 2014 года № 144
Сноска.  Утратило силу решением Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 26.03.2014 № 144.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьями 9106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Шалкарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шалкарского районного маслихата от 25 декабря 2012 года № 48 «О бюджете района на 2013-2015 годы» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3481, опубликованное от 16 января 2013 года в газете «Шалкар» за № 2-3 (8265) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры «5627752,0» заменить цифрами «5673928,6»,
в том числе:
неналоговые поступления цифры «5410,0» заменить цифрами «5411,9»,
поступления трансфертов
цифры «3956867,0» заменить цифрами «4003041,7»;
в подпункте 2):
затраты цифры «5650061,4» заменить цифрами «5696238,0»;
и дополнить пунктом 5-1 следующего содержания:
«5-1. Предусмотреть в бюджете района на 2013 год текущие целевые трансферты в областной бюджет в связи с передачей функций по апробированию подушевого финансирования начального, основного среднего и общего среднего образования в сумме 41641,1 тысяч тенге.»;
3) в пункте 6:
в части абзаца 3:
цифры «16972,0» заменить цифрами «14511,6»;
в части абзаца 7:
цифры «1500,0» заменить цифрами «672,0»;
в части абзаца 9:
цифры «39823,0» заменить цифрами «37148,0»;
дополнить абзацем следующего содерждания:
«на апробирование подушевого финансирования начального, основного среднего и общего среднего образования – 51746,1 тысяч тенге»;
4) приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложений 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                     Секретарь
районного маслихата                районного маслихата
М. Жиенгазина                      С. Тулемисов
Приложение № 1
к решению районного маслихата
№ 116 от 05 декабря 2013 года
Приложение № 1
к решению районного маслихата
№ 48 от 25 декабря 2012 года
Бюджет Шалкарского района на 2013 год
Категория
сумма,
тыс. тенге
Класс
Подкласс
Наименование
ДОХОДЫ

Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 25 желтоқсандағы № 48 "2013-2015 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 5 желтоқсандағы № 116 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 6 желтоқсанда № 3703 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 26 наурыздағы № 144 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 26.03.2014 № 144 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9106 баптарына сәйкес Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шалқар ауданы мәслихатының 2012 жылғы 25 желтоқсандағы № 48 «2013-2015 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3481 санымен тіркелген, 2013 жылғы 16 қаңтардағы «Шалқар» газетінің 2-3(8265) санында жарияланған) шешіміне төмендегі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
кірістер «5627752,0» сандары «5673928,6» сандарына ауыстырылсын,
оның ішінде:
салықтық емес түсімдер «5410,0» сандары «5411,9» сандарына ауыстырылсын,
трансферттер түсімдері «3956867,0» сандары «4003041,7» сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшада:
шығындар «5650061,4» сандары «5696238,0» сандарына ауыстырылсын;
және, мынадай мазмұндағы 5-1 тармақпен толықтырылсын:
«5-1. 2013 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджетке бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беруді жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізу функцияларын беруге байланысты 41641,1 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттер көзделсін.»;
6 тармақта:
3 абзацтың бөлігінде:
«16972,0» сандары «14511,6» сандарына ауыстырылсын;
7 абзацтың бөлігінде:
«1500,0» сандары «672,0» сандарына ауыстырылсын;
9 абзацтың бөлігінде:
«39823,0» сандары «37148,0» сандарына ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
«бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беруді жан басына шаққандағы қаржыландыруға көшуді сынақтан өткізуге - 51746,1 мың теңге»;
көрсетілген шешімнің 15 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың              Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы                       хатшысы
М. Жиенгазина                      С. Тулемисов
Аудандық мәслихаттың
2013 жылғы 05 желтоқсандағы
№ 116 шешіміне 1 қосымша
Аудандық мәслихаттың
2013 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 48 шешіміне 1 қосымша
Шалқар ауданының 2013 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
КІРІСТЕР