О внесении изменений в решение Алматинского областного маслихата от 7 декабря 2012 года N 12-69 "Об областном бюджете Алматинской области на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Алматинской области от 23 мая 2013 года N 17-110. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 03 июня 2013 года N 2366
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, со статьей 21 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах" от 24 марта 1998 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Алматинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алматинского областного маслихата от 7 декабря 2012 года N 12-69 "Об областном бюджете Алматинской области на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 21 декабря 2012 года за N 2251, опубликовано в газетах "Огни Алатау" от 10 января 2013 года N 3-4 и "Жетісу" от 10 января 2013 года N 3-4), в решение Алматинского областного маслихата от 22 февраля 2013 года N 14-83 "О внесении изменений в решение Алматинского областного маслихата от 7 декабря 2012 года N 12-69 "Об областном бюджете Алматинской области на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 12 марта 2013 года за N 2312, опубликовано в газетах "Огни Алатау" от 4 апреля 2013 года N 40 и "Жетісу" от 4 апреля 2013 года N 40), в решение Алматинского областного маслихата от 12 апреля 2013 года N 15-100 "О внесении изменений в решение Алматинского областного маслихата от 7 декабря 2012 года N 12-69 "Об областном бюджете Алматинской области на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 23 апреля 2013 года за N 2345, опубликовано в газетах "Огни Алатау" от 7 мая 2013 года N 55-56 и "Жетісу" от 7 мая 2013 года N 55-56), следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:
1) "доходы" цифры "228338871" заменить на цифры "230355856";
2) "затраты" цифры "228759298" заменить на цифры "230835684";
3) "чистое бюджетное кредитование" цифры "3046423" заменить на цифры "2987022";
"бюджетные кредиты" цифры "3762509" заменить на цифры "3703108";
в пункте 5:

Алматы облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы "Алматы облысының 2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" N 12-69 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы мәслихатының 2013 жылғы 23 мамырдағы N 17-110 шешімі. Алматы облысының әділет департаментімен 2013 жылы 03 маусымда N 2366 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасы 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106–бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасы 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы» Заңының 21-бабына, Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6–бабы 1–тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Алматы облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алматы облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы "Алматы облысының 2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" N 12-96 шешіміне (2012 жылғы 21 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2251 нөмірімен енгізілген, 2013 жылғы 10 қаңтардағы N 3-4 "Огни Алатау" және 2013 жылғы 10 қаңтардағы N 3-4 "Жетісу" газеттерінде жарияланған), Алматы облыстық мәслихатының 2013 жылғы 22 ақпандағы "Алматы облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы "Алматы облысының 2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" N 12-96 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 14-83 шешіміне (2013 жылғы 12 наурыздағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2312 нөмірімен енгізілген, 2013 жылғы 4 сәуірдегі N 40 "Огни Алатау" және 2013 жылғы 4 сәуірдегі N 40 "Жетісу" газеттерінде жарияланған), Алматы облыстық мәслихатының 2013 жылғы 12 сәуірдегі "Алматы облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы "Алматы облысының 2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" N 12-96 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 15-100 шешіміне (2013 жылғы 23 сәуірдегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2345 нөмірімен енгізілген, 2013 жылғы 7 мамырдағы N 55-56 "Огни Алатау" және 2013 жылғы 7 мамырдағы N 55-56 "Жетісу" газеттерінде жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:
1) "Кірістер" "228338871" саны "230355856" санына ауыстырылсын;
2) "шығындар" "228759298" саны "230835684" санына ауыстырылсын;
3) "таза бюджеттік кредиттеу" "3046423" саны "2987022" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"бюджеттік несиелер" "3762509" саны "3703108" санына ауыстырылсын;
5 тармақтағы:

цифры "2957089" заменить на цифры "3518830";
цифры "2129047" заменить на цифры "2681788";
цифры "828542" заменить на цифры "837042";
в пункте 9:
цифры "771057" заменить на цифры "768222";
цифры "97690" заменить на цифры "94855";
в пункте 18:
цифры "9627865" заменить на цифры "10355199";
в пункте 19:
цифры "2724657" заменить на цифры "3210043";
цифры "3552883" заменить на цифры "3613420";
в пункте 20:
цифры "6557355" заменить на цифры "6539356";
в пункте 21:
цифры "5884141" заменить на цифры "5898188";
в пункте 22:
цифры "266015" заменить на цифры "270015";
в пункте 23:
цифры "1629401" заменить на цифры "1570000";
в пункте 26:
цифры "244671" заменить на цифры "251733".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Приложение 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
4. Приложение 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 3 к настоящему решению.
5. Приложение 12 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 4 к настоящему решению.
6. Приложение 13 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 5 к настоящему решению.
7. Приложение 14 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 6 к настоящему решению.
8. Приложение 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 7 к настоящему решению.
9. Приложение 16 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 8 к настоящему решению.
10. Приложение 17 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 9 к настоящему решению.
11. Приложение 18 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 10 к настоящему решению.
12. Приложение 20 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 11 к настоящему решению.
13. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата "По вопросам бюджета, финансов и тарифной политики".
14. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии
областного Маслихата                       С. Донбаев
Секретарь областного
Маслихата                                  Е. Келемсейт
СОГЛАСОВАНО:
Начальник областного
управления экономики
и бюджетного планирования                  Сатыбалдина Нафиса Тулековна
23 мая 2013 года
Приложение 1
к решению Маслихата Алматинской
области от 23 мая 2013 года N 17-110
"О внесении изменений в решение Маслихата
Алматинской области от 7 декабря 2012
года N 12-69 "Об областном бюджете
Алматинской области на 2013-2015 годы"
Приложение 1
к утвержденному решением Маслихата
Алматинской области от 7 декабря 2012
года N 12-69 "Об областном бюджете
Алматинской области на 2013-2015 годы"
Областной бюджет Алматинской области на 2013 год
Категория
Сумма
(тыс.тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

"2957089" саны "3518830" санына ауыстырылсын;
"2129047" саны "2681788" санына ауыстырылсын;
"828542" саны "837042" санына ауыстырылсын;
9 тармақтағы:
"771057" саны "768222" санына ауыстырылсын;
"97690" саны "94855" санына ауыстырылсын;
18 тармақтағы:
"9627865" саны "10355199" санына ауыстырылсын;
19 тармақтағы:
"2724657" саны "3210043" санына ауыстырылсын;
"3552883" саны "3613420" санына ауыстырылсын;
20 тармақтағы:
"6557355" саны "6539356" санына ауыстырылсын;
21 тармақтағы:
"5884141" саны "5898188" санына ауыстырылсын;
22 тармақтағы:
"266015" саны "270015" санына ауыстырылсын;
23 тармақтағы:
"1629401" саны "1570000" санына ауыстырылсын;
26 тармақтағы:
"244671" саны "251733" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Көрсетілген шешімнің 4 қосымшасы осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
4. Көрсетілген шешімнің 5 қосымшасы осы шешімнің 3 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
5. Көрсетілген шешімнің 12 қосымшасы осы шешімнің 4 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
6. Көрсетілген шешімнің 13 қосымшасы осы шешімнің 5 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
7. Көрсетілген шешімнің 14 қосымшасы осы шешімнің 6 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
8. Көрсетілген шешімнің 15 қосымшасы осы шешімнің 7 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
9. Көрсетілген шешімнің 16 қосымшасы осы шешімнің 8 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
10. Көрсетілген шешімнің 17 қосымшасы осы шешімнің 9 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
11. Көрсетілген шешімнің 18 қосымшасы осы шешімнің 10 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
12. Көрсетілген шешімнің 20 қосымшасы осы шешімнің 11 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
13. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың "Бюджет, қаржы және тарифтік саясат жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
14. Осы шешім 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді.
Облыстық мәслихат
сессиясының төрағасы                       С. Донбаев
Облыстық мәслихаттың
хатшысы                                    Е. Келемсейіт
КЕЛІСІЛГЕН:
Облыстық экономика және
бюджеттік жоспарлау
басқармасының бастығы                      Нафиса Төлекқызы Сатыбалдина
23 мамыр 2013 жыл
Алматы облыстық мәслихатының
2013 жылғы 23 мамырдағы "Алматы
облыстық мәслихатының 2012 жылғы
7 желтоқсандағы "Алматы облысының
2013-2015 жылдарға арналған облыстық
бюджеті туралы" N 12-69 шешіміне
өзгерістер енгізу туралы" N 17-110
шешіміне 1 қосымша
Алматы облыстық Мәслихатының
2012 жылғы 7 желтоқсандағы "Алматы
облысының 2013-2015 жылдарға арналған
облыстық бюджеті туралы" N 12-69
шешімімен бекітілген 1 қосымша
Алматы облысының 2013 жылға арналған облыстық бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
I. Кірістер