О внесении изменений и дополнений в постановление акимата области от 12 мая 2009 года N 93 "Об установлении водоохранных зон и полос, режима их хозяйственного использования в пределах административных границ Алматинской области на озерах Балхаш, Алаколь, Капшагайском водохранилище, реки Или, реки Каратал на участках строительства гидроэлектростанции-2, гидроэлектростанции-3, гидроэлектростанции-4"
Постановление акимата Алматинской области от 31 декабря 2013 года N 438. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 30 января 2014 года N 2568
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 39 и пунктом 2 статьи 116 Водного Кодекса Республики Казaхстан от 9 июля 2003 года, статьей 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 января 2004 года N 42 "Об утверждении Правил установления водоохранных зон и полос", акимат области ПОСТАНOВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата области от 12 мая 2009 года  N 93 "Об установлении водоохранных зон и полос, режима их хозяйственного использования в пределах административных границ Алматинской области на озерах Балхаш, Алаколь, Капшагайском водохранилище, реки Или, реки Каратал на участках строительства гидроэлектростанции-2, гидроэлектростанции-3, гидроэлектростанции-4" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов в Департаменте юстиции Алматинской области от 12 июня 2009 года за N 2032 и опубликованное в газетах "Жетісу" от 30 июня 2009 года N 74, "Огни Алатау" от 30 июня 2009 года N 73) следующие дополнения и изменения:
пункт 1 указанного постоновления дополнить подпунктом:
6) Рабочий проект установления водоохранных зон и полос озера Балхаш на участке строительства Балхашской ТЭС в районе поселка Улкен.
В таблице приложения 2 утвержденной указанным постановлением:
столбец 3, пункта 1число "1000" изменить на "50-1000";
столбец 4, пункта 1число "100" изменить на "50-100".
2. Государственному учреждению "Управление земельных отношений Алматинской области" (Токпеисов Г. К.) и Алматинскому областному филиалу республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Научно-производственный центр земельного кадастра" Комитета по управлению земельными ресурсами Министерства регионального развития Республики Казахстан (Нурканов А.Н., по согласованию) отразить на картографических материалах границы водоохранных зон и полос и внести изменения в земельно-учетную документацию, согласно утвержденных рабочих проектов.

Алматы облыс әкімдігінің 2009 жылғы 12 мамырдағы "Алматы облысының әкімшілік шекарасындағы Балқаш, Алакөл көлінің, Қапшағай су қоймасының, Іле өзенінің, 2-су электр станциясының, 3-су электр станциясының, 4-су электр станциясының құрылысын Қаратал өзенінің учаскелерінде су қорғау аймақтары мен белдеулерін белгілеу және оларды шаруашылыққа пайдалану тәртібі туралы" N 93 қаулысына толықтыру және өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы N 438 қаулысы. Алматы облысының Әділет департаментімен 2014 жылы 30 қаңтарда N 2568 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі Су Кодексінің 39-бабына және 116-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 16 қантардағы "Су қорғау аймақтары және белдеулерін белгілеу Ережесін бекіту туралы" N 42 қаулысына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Облыс әкімдігінің 2009 жылғы 12 мамырдағы "Алматы облысының әкімшілік шекарасындағы Балқаш, Алакөл көлінің, Қапшағай су қоймасының, Іле өзенінің, 2 - су электр станциясының, 3 - су электр станциясының, 4 - су электр станциясының құрылысын Қаратал өзенінің учаскелерінде су қорғау аймақтары мен белдеулерін белгілеу және оларды шаруашылыққа пайдалану тәртібі туралы" N 93 қаулысына (2009 жылдың 12 маусымдағы нормативтік құқықтық актілерді тіркеу Тізілімінде 2032 тіркелген және 2009 жылдың 30 маусымдағы N 74 "Жетісу", 2009 жылдың 30 маусымдағы N 73 "Огни Алатау" газеттерінде жарияланған) келесі толықтыру және өзгерістер енгізілсін:
аталған қаулының 1-тармағы келесі тармақшамен толықтырылсын:
6) Балқаш жылу-электростанциясы Үлкен ауылының аймағына Балқаш көлінің шекарасындағы жер учаскесін су қорғау аймақтары мен белдеулерін белгілеу жөніндегі жұмыс жобасы.
Аталған қаулымен бекітілген 2 қосымшадағы кестенің:
1-тармағының 3-бағанасындағы "1000" саны "50-1000" санына ауыстырылсын;
1-тармағының 4-бағанасындағы "100" саны "50-100" санына ауыстырылсын.
2. Алматы облысының жер қатынастары басқармасы (Ғ.Қ. Тоқпеисов) Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министірлігі жер ресурстарын басқару комитетінің "Жер кадастры ғылыми - өндірістік орталығы" Республикалық мемлекеттік кәсіпорнының шаруашылық жүргізу құқығындағы Алматы облысының филиалымен (А.Н. Нұрқанов келісім бойынша) бірлесе отырып, бекітілген жұмыс жобаларға сәйкес су қорғау аймақтары мен белдеулерінің шекарасын картографиялық материалдарға түсірсін және жер-есепке алу құжаттарына өзгертулер енгізсін.

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Досымбекова Т.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Алматинской области                   А. Мусаханов
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель Балхаш-
Алакольской бассейновой
инспекции по регулированию
использования и охране водных
ресурсов                                   Мукатаев Серикали Мухаметкаримович
31 декабря 2013 год
Руководитель департамента
экологии по Алматинской
области                                    Малибеков Калижан Асанбекович
31 декабря 2013 год
Директор департамента
Комитета государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора по Алматинской
области                                    Сыдыманов Ергали Жаксыбекович
31 декабря 2013 год
Руководитель управления
земельных отношений
области                                    Токпеисов Галым Касымович
31 декабря 2013 год

3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Т. Досымбековке жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкiмi                                А. Мұсаханов
КЕЛІСІЛДІ:
Су ресурстарын пайдалануды
реттеу және қорғау жөніндегі
Балқаш-Алакөл бассейндік
инспекциясының басшысы                     Серіғали Мұхаметкәрімұлы Мұқатаев
31 желтоқсан 2013 жыл
Алматы облысы бойынша
экология департаментінің
басшысы                                    Қалижан Асанбайұлы Мәлібеков
31 желтоқсан 2013 жыл
Мемлекеттік санитарлық-
эпидемиологиялық қадағалау
комитетінің Алматы облысы
бойынша департаментінің
директоры                                  Ерғали Жақсыбекұлы Сыдыманов
31 желтоқсан 2013 жыл
Жер қатынастары басқармасының
басшысы                                    Ғалым Қасымұлы Тоқпеисов
31 желтоқсан 2013 жыл