О внесении изменений в решение Капшагайского городского маслихата от 22 декабря 2012 года N 11-51 "О бюджете города Капшагай на 2013-2015 годы"
Решение маслихата города Капшагай Алматинской области от 04 июля 2013 года N 19-90. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 15 июля 2013 года N 2395
Сноска. Утратило силу решением Капшагайского городского маслихата Алматинской области от 29.12.2014 № 43-183.
Примечание РЦПИ:
В тексте документе сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, маслихат города Капшагай РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 22 декабря 2012 года "О бюджете города Капшагай на 2013-2015 годы" N 11-51 (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов 28 декабря 2012 года N 2265, опубликовано в газете "Нұрлы өлке"  N 01-02 (204) от 03 января 2013 года), решение городского маслихата от 6 марта 2013 года N 14-73 "О внесении изменений и дополнений в решение городского маслихата от 22 декабря 2012 года N 11-51 "О бюджете города Капшагай на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов 15 марта 2013 года  N 2319, опубликовано в газете "Нұрлы өлке" N 11 (212) от 19 марта, N 12 (213) от 26 марта, N 13 (214) от 02 апреля 2013 года), решение городского маслихата от 03 июня 2013 года N 17-88 "О внесении изменений в решение городского маслихата от 22 декабря 2012 года N 11-51 "О бюджете города Капшагай на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов 12 июня 2013 года N 2369, опубликовано в газете "Нұрлы өлке" N 23 (224) от 19 июня 2013 года) следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:
1) "доходы" цифру "5816119" заменить на цифру "5751033", в том числе:
"поступлениям трансфертов" цифру "4704029" заменить на цифру "4638943",
в том числе:
"целевые текущие трансферты" цифру "1919837" заменить на цифру "1945483";
"целевые трансферты на развитие" цифру "1639557" заменить на цифру "1548825";

Қапшағай қалалық мәслихатының 2012 жылғы 22 желтоқсандағы "Қапшағай қаласының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 11-51 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қапшағай қалалық мәслихатының 2013 жылғы 04 шілдедегі N 19-90 шешімі. Алматы облысының әділет департаментімен 2013 жылы 15 шілдеде N 2395 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Қапшағай қалалық мәслихатының 2014 жылғы 29 желтоқсандағы № 43-183 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Қапшағай қалалық мәслихатының 29.12.2014 № 43-183 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына, 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қапшағай қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қапшағай қалалық мәслихатының 2012 жылғы 22 желтоқсандағы "Қапшағай қаласының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 11-51 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді Тіркеу тізілімінде 2012 жылғы 28 желтоқсанда 2265 нөмірмен тіркелген, "Нұрлы өлке" газетінің 2013 жылғы 04 қаңтардағы 179 нөмірінде жарияланған), қалалық мәслихаттың 2013 жылғы 6 наурыздағы N 14-73 "Қапшағай қаласының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" қалалық мәслихаттың 2012 жылғы 22 желтоқсандағы N 11-51 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді Тіркеу тізілімінде 2013 жылғы 15 наурызда 2319 нөмірімен тіркелген, "Нұрлы өлке" газетінің 2013 жылғы 19 наурыздағы 11 (212), 26 наурыздағы 12 (213), 02 сәуірдегі 13 (214) нөмірлерінде жарияланған), қалалық мәслихаттың 2013 жылғы 3 маусымдағы N 17-88 "Қапшағай қаласының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" қалалық мәслихаттың 2012 жылғы 22 желтоқсандағы N 11-51 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді Тіркеу тізілімінде 2013 жылғы 12 маусымда 2369 нөмірімен тіркелген, "Нұрлы өлке" газетінің 2013 жылғы 19 маусымдағы 23 (224) нөмірінде жарияланған) төмендегі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:
1) "кірістер" "5816119" саны "5751033" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"трансферттердің түсімдері" "4704029" саны "4638943" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"ағымдағы нысаналы трансферттер" "1919837" саны "1945483" санына,
"нысаналы даму трансферттері" "1639557" саны "1548825" санына ауыстырылсын;

2) "затраты" цифру "6218050" заменить на цифру "6152964"
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года
Председатель сессии
городского маслихата С. Нуржанов
Секретарь
городского маслихата К. Ахметтаев
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики и
бюджетного планирования
города Капшагай" Сатыбалдиева Айгуль Толековна
04 июля 2013 года
Приложение 1
к решению Капшагайского городского
маслихата от 04 июля 2013 года N 19-90
"О внесении изменений в решение
маслихата города Капшагай от
22 декабря 2012 года N 11-51
"О бюджете города Капшагай
на 2013-2015 годы"
Приложение 1
утвержденное решением Капшагайского
городского маслихата от 22 декабря
2012 года "О бюджете города Капшагай
на 2013-2015 годы"
Бюджет города Капшагай на 2013 год
Категория
Сумма
(тыс тенге)
Класс
Подкласс
I. Доходы

2) "шығындар" "6218050" саны "6152964" санына ауыстырылсын
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың тұрақты комиссиясына жүктелсін
4. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы                       С. Нұржанов
Қалалық мәслихаттың
хатшысы                                    Қ. Ахметтаев
КЕЛІСІЛДІ:
"Қапшағай қаласының
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы                        Айгүл Төлекқызы Сатыбалдиева
04 шілде 2013 жыл
"Қапшағай қалалық мәслихатының
2012 жылғы 22 желтоқсандағы "Қапшағай
қаласының 2013-2015 жылдарға арналған
бюджеті туралы" N 11-51 шешіміне
өзгерістер енгізу туралы" Қапшағай
қалалық қалалық мәслихатының 2013
жылғы 04 шілдедегі N 19-90 шешіміне
1-қосымша
"Қапшағай қаласының 2013-2015 жылдарға
арналған бюджеті туралы" Қапшағай
қалалық мәслихатының 2012 жылғы
22 желтоқсандағы N 11-51 шешімімен
бекітілген 1-қосымша
Қапшағай қаласының 2013 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың тенге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
I. Кірістер