О внесении изменений в решение Текелийского городского маслихата от 21 декабря 2012 года N 12-77 "О бюджете города Текели на 2013-2015 годы"
Решение Текелийского городского маслихата Алматинской области от 06 марта 2013 года N 13-85. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 15 марта 2013 года N 2320. Утратило силу решением Текелийского городского маслихата Алматинской области от 10 февраля 2014 года № 26-168
Сноска. Утратило силу решением Текелийского городского маслихата Алматинской области от 10.02.2014 № 26-168.
Примечание РЦПИ:
В тексте документе сохранена пунктуация и орфография оригинала.         В соответствии с пунктом 5 статьи 104, с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпункта 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Текелийский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Текелийского городского маслихата от 21 декабря 2012 года N 12-77 "О бюджете города Текели на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 28 декабря 2012 года за N 2262, опубликовано в газете "Текелі тынысы" от 11 января 2013 года N 2), следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:
1) "доходы" цифры "1626830" заменить на цифры "1610018", в том числе по:
"поступлениям трансфертов" цифры "1519050" заменить на цифры "1502238".
2) "затраты" цифры "1641830" заменить на цифры "1634475".
Приложение 5 исключить.
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Текелийского городского маслихата по вопросам бюджета и экономики.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель очередной
XIII сессии V созыва
Текелийского городского маслихата       Г. Манлаева
Секретарь Текелийского
городского маслихата                   Н. Калиновский
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного
планирования города Текели"                Мырзахметова Файзагуль Свановна
06 марта 2013 год
Приложение 1
к решению Текелийского городского
маслихата от "6" марта 2013 года N 13-85
"О внесении изменений в решение
Текелийского городского маслихата
от 21 декабря 2012 года N 12-77
"О бюджете города Текели на 2013-2015 годы"
Приложение 1
к решению Текелийского городского

Текелі қалалық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы "Текелі қаласының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 12-77 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 2013 жылғы 06 наурыздағы N 13-85 шешімі, Алматы облысының Әділет департаментімен 2013 жылы 15 наурызда N 2320 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 2014 жылғы 10 ақпандағы N 26-168 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 10.02.2014 N 26-168 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 104-бабының 5-тармағына, 106-бабының 2-тармағының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Текелі қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Текелі  қалалық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы "Текелі қаласының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 12-77 шешіміне (2012 жылғы 28 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2262 нөмірімен енгізілген, 2013 жылғы 11 қаңтардағы N 2 "Текелі тынысы" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтағы жолдар бойынша:
1) "кірістер" " 1626830" саны "1610018" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"трансферттердің түсімдері" "1519050" саны "1502238" санына ауыстырылсын.
2) "шығындар" "1641830" саны "1634475" санына ауыстырылсын.
5 қосымша алынып тасталсын.
2. Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің атқарылуын бақылау Текелі қалалық мәслихатының бюджет және экономика мәселесі бойынша тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Текелі қалалық мәслихатының
V шақырылымындағы кезекті
XIII сессиясының төрайымы                  Г. Манлаева
Текелі қалалық
мәслихатының хатшысы                       Н. Калиновский
"КЕЛІСІЛДІ"
"Текелі қаласының экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                                 Мырзахметова Файзагүл Сванқызы
06 наурыз 2013 жыл
"Текелі қалалық мәслихатының