О внесении изменений в решение Текелийского городского маслихата от 21 декабря 2012 года N 12-77 "О бюджете города Текели на 2013-2015 годы"
Решение Текелийского городского маслихата Алматинской области от 04 июня 2013 года N 15-102. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 12 июня 2013 года N 2373. Утратило силу решением Текелийского городского маслихата Алматинской области от 10 февраля 2014 года № 26-168
Сноска. Утратило силу решением Текелийского городского маслихата Алматинской области от 10.02.2014 № 26-168.
Примечание РЦПИ:
В тексте документе сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106, пункта 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпункта 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Текелийский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Текелийского городского маслихата от 21 декабря 2012 года N 12-77 "О бюджете города Текели на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 28 декабря 2012 года за N 2262, опубликовано в газете "Текелі тынысы" от 11 января 2013 года N 2), в решение Текелийского городского маслихата от 6 марта 2013 года N 13-85 "О внесении изменений в решение Текелийского городского маслихата от 21 декабря 2012 года N 12-77 "О бюджете города Текели на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 15 марта 2013 года за N 2320, опубликовано в газете "Текелі тынысы" от 29 марта 2013 года N 13), следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:
1) "доходы" цифры "1610018" заменить на цифры "1609133", в том числе по:
"поступлениям трансфертов" цифры "1502238" заменить на цифры "1501353"
2) "затраты" цифры "1634475" заменить на цифры "1633590"
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Текелийского городского маслихата по вопросам бюджета и экономики
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года
Председатель сессии
городского маслихата                       Е. Кан
Секретарь городского
маслихата                                  Н. Калиновский
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики и
бюджетного планирования города
Текели"                                    Мырзахметова Файзагуль Свановна

Текелі қалалық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы "Текелі қаласының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 12-77 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 2013 жылғы 04 маусымдағы N 15-102 шешімі. Алматы облысының әділет департаментімен 2013 жылы 12 маусымда N 2373 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 2014 жылғы 10 ақпандағы N 26-168 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 10.02.2014 N 26-168 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасы 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына, 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Текелі қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Текелі қалалық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы "Текелі қаласының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 12-77  шешіміне (2012 жылғы 28 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2262 нөмірімен енгізілген, 2013 жылғы 11 қаңтардағы N 2 "Текелі тынысы" газетінде жарияланған), Текелі қалалық мәслихатының 2013 жылғы 6 наурыздағы "Текелі қалалық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы "Текелі қаласының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 12-77 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 13-85 шешіміне (2013 жылғы 15 наурыздағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2320 нөмірімен енгізілген, 2013 жылғы 29 наурыздағы N 13 "Текелі тынысы" газетінде жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтағы жолдар бойынша:
1) "кірістер" "1610018" саны "1609133" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"трансферттердің түсімдері" "1502238" саны "1501353" санына ауыстырылсын
2) "шығындар" "1634475" саны "1633590" санына ауыстырылсын
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын
3. Осы шешімнің атқарылуын бақылау Текелі қалалық мәслихатының бюджет және экономика мәселесі бойынша тұрақты комиссиясына жүктелсін
4. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Е. Кан
Қалалық мәслихаттың
хатшысы                                    Н. Калиновский
КЕЛІСІЛДІ:
"Текелі қаласының экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы                        Мырзахметова Файзагүл Сванқызы