О внесении изменений в решение Текелийского городского маслихата от 21 декабря 2012 года N 12-77 "О бюджете города Текели на 2013-2015 годы"
Решение Текелийского городского маслихата Алматинской области от 21 августа 2013 года N 21-128. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 03 сентября 2013 года N 2436. Утратило силу решением Текелийского городского маслихата Алматинской области от 10 февраля 2014 года № 26-168
Сноска. Утратило силу решением Текелийского городского маслихата Алматинской области от 10.02.2014 № 26-168.
Примечание РЦПИ:
В тексте документе сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпункта 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Текелийский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Текелийского городского маслихата от 21 декабря 2012 года N 12-77 "О бюджете города Текели на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 28 декабря 2012 года за N 2262, опубликовано в газете "Текелі тынысы" от 11 января 2013 года N 2), в решение Текелийского городского маслихата от 6 марта 2013 года N 13-85 "О внесении изменений в решение Текелийского городского маслихата от 21 декабря 2012 года N 12-77 "О бюджете города Текели на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 15 марта 2013 года за N 2320, опубликовано в газете "Текелі тынысы" от 29 марта 2013 года N 13), в решение Текелийского городского маслихата от 4 июня 2013 года N 15-102 "О внесении изменений в решение Текелийского городского маслихата от 21 декабря 2012 года N 12-77 "О бюджете города Текели на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 12 июня 2013 года за N 2373, опубликовано в газете "Текелі тынысы" от 21 июня 2013 года N 25), в решение Текелийского городского маслихата от 3 июля 2013 года N 17-111 "О внесении изменений в решение Текелийского городского маслихата от 21 декабря 2012 года N 12-77 "О бюджете города Текели на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 15 июля 2013 года за N 2398, опубликовано в газете "Текелі тынысы" от 19 июля 2013 года N 29) следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:

Текелі қалалық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы "Текелі қаласының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 12-77 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 2013 жылғы 21 тамыздағы N 21-128 шешімі. Алматы облысының әділет департаментімен 2013 жылы 03 қыркүйекте N 2436 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 2014 жылғы 10 ақпандағы N 26-168 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 10.02.2014 N 26-168 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасы 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 2-тармағының 4) тармақшасына және 4-тармағына, Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Текелі қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Текелі қалалық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы "Текелі қаласының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 12-77  шешіміне(2012 жылғы 28 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2262 нөмірімен енгізілген, 2013 жылғы 11 қаңтардағы N 2 "Текелі тынысы" газетінде жарияланған), Текелі қалалық мәслихатының 2013 жылғы 6 наурыздағы "Текелі қалалық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы "Текелі қаласының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 12-77 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 13-85 шешіміне (2013 жылғы 15 наурыздағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2320 нөмірімен енгізілген, 2013 жылғы 29 наурыздағы N 13 "Текелі тынысы" газетінде жарияланған), Текелі қалалық мәслихатының 2013 жылғы 4 маусымдағы "Текелі қалалық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы "Текелі қаласының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 12-77 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 15-102 шешіміне (2013 жылғы 12 маусымдағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2373 нөмірімен енгізілген, 2013 жылғы 21 маусымдағы N 25 "Текелі тынысы" газетінде жарияланған), Текелі қалалық мәслихатының 2013 жылғы 3 шілдедегі "Текелі қалалық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы "Текелі қаласының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 12-77 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 17-111 шешіміне (2013 жылғы 15 шілдедегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2398 нөмірімен енгізілген, 2013 жылғы 19 шілдедегі  N 29 "Текелі тынысы" газетінде жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:

1) "доходы" цифры "1610670" заменить на цифры "2030806", в том числе по:
"налоговым поступлениям" цифры "101885" заменить на цифры "113885";
"поступлениям от продажи основного капитала" цифры "3500" заменить на цифры "13500";
"поступлениям трансфертов" цифры "1502890" заменить на цифры "1901026".
2) "затраты" цифры " 1635127" заменить на цифры "2041763".
4) дефицит (профицит) бюджета цифры "-15000" заменить на цифры "-25957".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Текелийского городского маслихата по вопросам бюджета и экономики.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года
Председатель сессии
городского маслихата                       Г. Ибраимова
Секретарь Текелийского
городского маслихата                       Н. Калиновский
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики и
бюджетного планирования города
Текели"                                    Мырзахметова Файзагуль Свановна
21 августа 2013 года
Приложение 1
к решению Текелийского городского
маслихата от 21 августа 2013 года N 21-128
"О внесении изменений в решение
Текелийского городского маслихата
от 21 декабря 2012 года N 12-77
"О бюджете города Текели
на 2013-2015 годы"
Приложение 1
утвержденное решением
Текелийского городского маслихата
от 21 декабря 2012 года N 12-77
"О бюджете города Текели
на 2013-2015 годы"
Бюджет города Текели на 2013 год
Категория
Сумма
(тыс.тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1. Доходы

1) "кірістер" "1610670" саны "2030806" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"салықтық түсімдер" "101885" саны "113885" санына ауыстырылсын;
"негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер" "3500" саны "13500" санына ауыстырылсын;
"трансферттердің түсімдері" "1502890" саны "1901026" санына ауыстырылсын.
2) "шығындар" "1635127" саны "2041763" санына ауыстырылсын.
4) "бюджет тапшылығы (профицит)" "-15000" саны "-25957" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің атқарылуын бақылау Текелі қалалық мәслихатының бюджет және экономика мәселесі бойынша тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрайымы                       Г. Ибраимова
Текелі қалалық
мәслихатының хатшысы                       Н. Калиновский
КЕЛІСІЛДІ:
"Текелі қаласының экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы                        Мырзахметова Файзагүл Сванқызы
21 тамыз 2013 жыл
Текелі қалалық мәслихатының
2012 жылғы 21 желтоқсандағы "Текелі
қаласының 2013-2015 жылдарға арналған
бюджеті туралы" N 12-77 шешіміне
өзгерістер енгізу туралы"
2013 жылғы 21 тамыздағы N 21-128
шешіміне 1 қосымша
Текелі қалалық мәслихатының
2012 жылғы 21 желтоқсандағы "Текелі
қаласының 2013-2015 жылдарға арналған
бюджеті туралы" N 12-77 шешімімен
бекітілген 1 қосымша
Текелі қаласының 2013 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1.Кірістер