О районном бюджете Аксуского района на 2014-2016 годы
Решение Аксуского районного маслихата Алматинской области от 21 декабря 2013 года N 26-165. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 30 декабря 2013 года N 2541
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 04 декабря 2008 года, подпунктом 1) пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Аксуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет Аксуского района на 2014-2016 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы 4545817 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям 97323 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям 6155 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 19651 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов 4422688 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1268455 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 736843 тысяч тенге;
субвенции 2417390 тысяч тенге;
2) затраты 4452059 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 27682 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 33467 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов 5785 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-)32940 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 32940 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Аксуского районного маслихата Алматинской области от 24.11.2014 N 36-229 (вводится в действие с 01.01.2014).
2. Утвердить резерв местного исполнительного органа, определяемый постановлением акимата района на 2014 год в сумме 1847 тысяч тенге.
3. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестированию в процессе исполнения районного бюджета на 2014 год согласно приложению 4.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По вопросам бюджета, социально-культурной сферы, молодежной политики и права".
5. Настоящее решение вступает в силу с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
Секретарь маслихата                        С. Серпербаев
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель ГУ "Аксуский
районный отдел экономики
и бюджетного планирования"                 Жандосова Гульнара Жандосовна
21 декабря 2013 года
Приложение 1
утвержденного решения Аксуского
районного маслихата от 21 декабря
2013 года N 26-165 "О районном
бюджете Аксуского района

Ақсу ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы
Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 2013 жылғы 21 желтоқсандағы N 26-165 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2013 жылы 30 желтоқсанда N 2541 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасы 2008 жылдың 04 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 9-бабының 2-тармағына және Қазақстан Республикасы 2001 жылдың 23 қаңтарындағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ақсу аудандық мәслихаты
ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақсу ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 4545817 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 97323 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 6155 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 19651 мың теңге;
трансферттер түсімі 4422688 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1268455 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 736843 мың теңге;
субвенциялар 2417390 мың теңге;
2) шығындар 4452059 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 27682 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 33467 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 5785 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-)32940 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 32940 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 24.11.2014 N 36-229 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Аудан әкімдігінің қаулысымен анықталатын жергілікті атқарушы органының 2014 жылға арналған резерві 1847 мың теңге сомасында бекітілсін.
3. 2014 жылға арналған аудандық бюджетті атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалар тізібесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау мәслихаттың "Бюджет, әлеуметтік-мәдениет салалары, жастар саясаты, заңдылық және құқық қорғау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына" жүктелсін.
5. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
Мәслихат хатшысы                           С.Серпербаев
КЕЛІСІЛДІ:
Ақсу аудандық экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы                        Жандосова Гүлнара Жандосқызы
2013 жылғы 21 желтоқсан
Ақсу аудандық мәслихатының
2013 жылғы 21 желтоқсандағы