О районном бюджете Балхашского района на 2014-2016 годы
Решение Балхашского районного маслихата Алматинской области от 25 декабря 2013 года N 27-111. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 31 декабря 2013 года N 2553. Утратило силу решением Балхашского районного маслихата Алматинской области от 29 апреля 2015 года № 43-90
Сноска. Утратило силу решением Балхашского районного маслихата Алматинской области от 29.04.2015 № 43-90.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпункта 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Балхашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Балхашского района на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы 3713883 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 73202 тысяч тенге;
неналоговые поступления 9597 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 26947 тысяч тенге;
поступления трансфертов 3604137 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 815539 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 744953 тысяч тенге;
субвенции 2043645 тысяч тенге;
2) затраты 3698279 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 27616 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 45414 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 17798 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 27330 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 39342 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 39342 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Балхашского районного маслихата Алматинской области 24.11.2014 N 39-167 (вводится в действие с 01.01.2014).
2. Утвердить резерв местного исполнительного органа Балхашского района на 2014 год в сумме 1795 тысяч тенге.
3. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестированию в процессе исполнения бюджета Балхашского района на 2014 год согласно приложению 4.
4. Контроль за исполнением решения маслихата возложить на "Постоянную комиссию районного маслихата по экономической реформе, бюджету, тарифной политике, развитию малого и среднего предпринимательства"
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии Балхашского
районного маслихата
Ш. Басынов
Секретарь Балхашского
районного маслихата
М. Камаубаев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник отдела экономики
и бюджетного планирования
Балхашского района
Нурланбек Рахатулы Ракышев
25 декабря 2013 года
Приложение 1
утвержденное решением маслихата
Балхашского района от "25" декабря
2013 года N 27-111 "О районном
бюджете Балхашского района

Балқаш ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы
Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы N 27-111 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2013 жылы 31 желтоқсанда N 2553 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 2015 жылғы 29 сәуірдегі № 43-90 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 29.04.2015 № 43-90 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Балқаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2014-2016 жылдарға арналған Балқаш ауданының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 3713883 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер 73202 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 9597 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 26947 мың теңге;
трансферттер түсімі 3604137 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 815539 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 744953 мың теңге;
субвенция 2043645 мың теңге;
2) шығындар 3698279 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 27616 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 45414 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 17798 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 27330 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 39342 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 39342 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 24.11.2014 N 39-167 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Балқаш ауданының 2014 жылға арналған жергілікті атқарушы органының резерві 1795 мың теңге сомасында бекітілсін.
3. Балқаш ауданының 2014 жылға арналған бюджетінің атқарылуы барысында секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Мәслихаттың экономикалық реформа, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
5. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Балқаш аудандық мәслихатының
сессия төрағасы
Ш. Байсынов
Балқаш аудандық
мәслихатының хатшысы
М. Қамаубаев
КЕЛІСІЛДІ:
"Балқаш ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
басшысы
Нұрланбек Рахатұлы Рақышев
25 желтоқсан 2013 жыл
Балқаш аудандық мәслихатының
2013 жылғы 25 желтоқсандағы