О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 21 декабря 2012 года N 14-107 "О районном бюджете Жамбылского района на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Жамбылского района Алматинской области от 06 марта 2013 года N 15-116. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 18 марта 2013 года N 2330. Утратило силу решением Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 29 мая 2014 № 34-237
Сноска. Утратило силу решением  Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 29.05.2014 № 34-237.
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.            В соответствии с пунктом 5 статьи 104 и подпункта 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, со статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", подпункта 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского районного маслихата от 21 декабря 2012 года N 14-107 "О районном бюджете Жамбылского района на 2013-2015 годы" (зарегистрированного в государственном Реестре нормативных правовых актов от 28 декабря 2012 года за N 2259, опубликовано в газете "Атамекен" N 4 (5436) от 19 января 2013 года следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:
1)"Доходы" цифру "7763283" заменить на цифру "6752649", в том числе по:
"налоговым поступлениям" цифру "908927" заменить на цифру "902427";
"неналоговым поступлениям" цифру "10300" заменить на цифру "10030";
"поступлениям от продажи основного капитала" цифру "9000" заменить на цифру "15770";
"поступлениям трансфертов" цифру "6835056" заменить на цифру "5824422";
"целевые текущие трансферты" цифру "2397611" заменить на цифру "1399005";
"целевые трансферты на развитие" цифру "776465" заменить на цифру "764437"
2)"Затраты" цифру "7763283" заменить на цифру "6924073"
5)"Дефицит (профицит)" цифру "-47708" заменить на цифру "-217999".
6)"Финансирование дефицита (использование профицита)" цифру "47708" заменить на цифру "217999", в том числе:
"используемые остатки бюджетных средств" цифру "0" заменить на цифру "171451"
2.Приложение 1 к указанному решению, изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению
3.Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По экономической реформе, бюджету, тарифной политике, развитию малого и среднего предпринимательства".

Жамбыл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 14-107 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 06 наурыздағы N 15-116 шешімі, Алматы облысының Әділет департаментімен 2013 жылы 18 наурызда N 2330 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 29 мамырдағы 2014 № 34-237 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 29.05.2014 № 34-237 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексiнің 104-бабының 5-тармағына, 106-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 21-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1.Жамбыл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 14-107 шешіміне (2012 жылдың 28 қаңтардағы нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тіркеу Тізілiмінде 2259 нөмірімен енгізілген, 2013 жылы 19 қаңтардағы N 4 (5436) "Атамекен" газетіне жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтағы жолдар бойынша:
1)"Кiрiстер" "7763283" саны "6752649" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"салықтық түсімдер" "908927" саны "902427" санына ауыстырылсын;
"салықтық емес түсімдер" "10300" саны "10030" санына ауыстырылсын;
"негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер" "9000" саны "15770" санына ауыстырылсын;
"трансферттердің түсiмдері" "6835056" саны "5824422" санына ауыстырылсын;
"ағымдағы нысаналы трансферттер" "2397611" саны "1399005" санына ауыстырылсын;
"нысаналы даму трансферттері" "776465" саны "764437" санына ауыстырылсын.
2)"Шығындар" "7763283" саны "6924073" санына ауыстырылсын.
5)"Тапшылық (профицит)" "-47708" саны "-217999" санына ауыстырылсын.
6)"Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану)" "47708" саны "217999" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары" "0" саны "171451" санына ауыстырылсын.
2.Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3.Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Экономикалық реформа, бюджет, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі тұрақты комиссиясына" жүктелсін.