О повышении базовых ставок земельного налога
Решение маслихата Жамбылского района Алматинской области от 06 марта 2013 года N 15-118. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 12 апреля 2013 года N 2341. Утратило силу решением Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 18 мая 2015 года № 46-318
Сноска. Утратило силу решением Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 18.05.2015 № 46-318.
Примечание РЦПИ:
В тексте документе сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 1 статьи 387 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), от 10 декабря 2008 года, с подпунктом 14),15) пункта 1 статьи 6 Закона "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить ставки земельного налога по Жамбылскому району на 50 процентов от базовых ставок земельного налога установленных статьями 378, 379, 381, 383 Кодекса "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), за исключением земель, выделенных (отведенных) под автостоянки (паркинги), автозаправочные станции и занятых под казино.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По экономической реформе, бюджету, тарифной политике, развитию малого и среднего предпринимательства"
3. Настоящее решение вступает в силу cо дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Н. Ахметжанов
Секретарь маслихата Б. Казиев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Налогового
Управления по Жамбылскому
району" Серикбаева Раушан Толеновна

Жер салығының базалық ставкаларын жоғарылату туралы
Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 06 наурыздағы N 15-118 шешімі, Алматы облысының Әділет департаментімен 2013 жылы 12 сәуірде N 2341 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 18 мамырдағы № 46-318 шешімімен
Күші жойылды – Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 18.05.2015 № 46-318 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексінің 387-бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 14), 15) тармақшаларына сәйкес Жамбыл ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексінің 378, 379, 381, 383 - баптарында белгіленген, жер салығының базалық ставкасы 50 процентке жоғарылатылсын, автотұраққа (паркинг), автомобильге май құю станцияларына, казиноға бөлініп берілген (арналған) жерлерді қоспағанда.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Экономикалық реформа, бюджет, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі тұрақты комиссиясына" жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Н. Ахметжанов
Мәслихат хатшысы Б. Казиев
КЕЛІСІЛДІ:
"Жамбыл ауданы бойынша
салық басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің бастығы Серікбаева Раушан Төленқызы