О районном бюджете Жамбылского района на 2014-2016 годы
Решение Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 20 декабря 2013 года N 28-183. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 31 декабря 2013 года N 2548. Утратило силу решением Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 19 декабря 2014 года № 41-284
Сноска. Утратило силу решением Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 19.12.2014 № 41-284.
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии пункта 2 статьи 9 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпункта 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет Жамбылского района на 2014-2016 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы 13 096 473 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям 1 807 476 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям 18 276 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала 83 598 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов 11 187 123 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 3 972 994 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 3 857 988 тысяч тенге;
субвенции 3 356 141 тысяч тенге;
2) затраты 13 133 425 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 90 011 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 105 201 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 15 190 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 126 963 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 126 963 тысяч тенге.
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 24.11.2014 N 40-277 (вводится в действие с 01.01.2014).
2. Утвердить чрезвычайный резерв местного исполнительного органа района на 2014 год в сумме 8797 тысяч тенге для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера на территории района.
3. Утвердить перечень районных бюджетных программ не подлежащих секвестированию в процессе исполнения бюджета на 2014 год согласно приложению 4.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По экономической реформе, бюджету, тарифной политике, развитию малого и среднего предпринимательства".
5. Настоящее решение вступает в силу с 1 января 2014 года.
Председатель сессии                        Олжабеков С.Е.
Секретарь маслихата                        Журын С.М.
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения отдела экономики и
бюджетного планирования
Жамбылского района                         Кельдибекова Ляйля Каракучуковна
20 декабря 2013 года
Приложение 1
утвержденное решением Жамбылского
районного маслихата от 20 декабря
2013 года N 28-183 "О районном
бюджете Жамбылского района на

Жамбыл ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы
Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы N 28-183 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2013 жылы 31 желтоқсанда N 2548 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы № 41-284 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 19.12.2014 № 41-284 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексiнің 9-бабының 2-тармағына Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1–тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Жамбыл аудандық мәслихат ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жамбыл ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 12 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 13 096 473 мың теңге, соның iшiнде:
салықтық түсiмдер 1 807 476 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 18 276 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 83 598 мың теңге;
трансферттердің түсiмдері 11 187 123 мың теңге, оның iшiнде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 3 972 994 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 3 857 988 мың теңге;
субвенциялар 3 356 141 мың теңге;
2) шығындар 13 133 425 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 90 011 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 105 201 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 15 190 мың теңге;
4) қаржы активтерiнiң операциялары бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 126 963 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 126 963 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 24.11.2014 № 40-277 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгiзiледі) шешімімен.
2. Аудан аумағындағы табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының 2014 жылға арналған төтенше резерві 8 797 мың теңге сомасында бекiтiлсiн.
3. 2014 жылға арналған аудандық бюджеттi атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттiк бағдарламалар тiзбесi 4 қосымшаға сәйкес бекiтiлсiн.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Экономикалық реформа, бюджет, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі тұрақты комиссиясына" жүктелсін.
5. Осы шешiм 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiлсiн.
Сессия төрағасы                            Олжабеков С.Е
Мәслихат хатшысы                           Жұрын С.М.
КЕЛІСІЛДІ:
Жамбыл ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі мемлекеттік мекемесі
басшысы                                    Келдібекова Ләйлә Қаракүшікқызы
20 желтоқсан 2013 жыл
Жамбыл аудандық мәслихатының
2013 жылғы 20 желтоқсандағы