О районном бюджете Енбекшиказахского района на 2014-2016 годы
Решение Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 21 декабря 2013 года N 25-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 30 декабря 2013 года N 2544. Утратило силу решением Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 27 мая 2015 года № 47-3
Сноска. Утратило силу решением Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 27.05.2015 № 47-3.
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии c пунктом 2 статьи 9 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Енбекшиказахский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2014-2016 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы 14252270, в том числе:
налоговые поступления 3179984 тысяч тенге;
неналоговые поступления 24950 тысяч тенге;
поступление от продажи основного капитала 130000 тысяч тенге;
поступление трансфертов 10917336 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 3181784 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 3007292 тысяч тенге;
субвенции 4728260 тысяч тенге;
2) затраты 14728679 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 138708 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 152790 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 14082 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 11060 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 626177 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 626177 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 24.11.2014 N 40-1 (вводится в действие с 01.01.2014).
2. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2014 год в сумме 24605 тысяч тенге.
3. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2014 год, согласно приложению 4.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По вопросам соблюдения законодательства и бюджету".
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
районного маслихата
Амиркулов Е.
Секретарь районного
маслихата
Талкамбаев А.
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Енбекшиказахского района"
Жакеев Ермек
21 декабря 2013 года
Приложение 1
утвержденное решением Енбекшиказахского
районного маслихата от 21 декабря
2013 года N 25-1 "О районном бюджете
Енбекшиказахского района на

Еңбекшіқазақ ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы
Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2013 жылғы 21 желтоқсандағы N 25-1 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2013 жылы 30 желтоқсанда N 2544 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2015 жылғы 27 мамырдағы № 47-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 27.05.2015 № 47-3 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Еңбекшіқазақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет тиесінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 14252270 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер 3179984 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 24950 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 130000 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 10917336 мың теңге, соның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 3181784 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 3007292 мың теңге;
субвенциялар 4728260 мың теңге;
2) шығындар 14728679 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 138708 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер 152790 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 14082 мың теңге;
4) қаржылық операциялар бойынша сальдо 11060 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) (-) 626177 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 626177 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 24.11.2014 N 40-1 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2014 жылға арналған резерві 24605 мың теңге сомасында бекітілсін.
3. 2014 жылға арналған аудандық бюджетті орындау процессіне секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалар тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Заңдылықты сақтау және бюджет жөніндегі"0 тұрақты комиссиясына жүктелсін.
5. Осы шешім 2014 жылғы 01 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
Е. Әмірқұлов
Аудандық
мәслихат хатшысы
Ә. Талқамбаев
КЕЛІСІЛДІ:
"Еңбекшіқазақ ауданының
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
Ермек Жәкеев
21 желтоқсан 2013 жыл
"Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының
2013 жылғы "21" желтоқсандағы