О внесении изменений в решение Ескельдинского районного маслихата от 25 декабря 2012 года N 16-88 "О районном бюджете Ескельдинского района на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Ескельдинского района Алматинской области от 11 марта 2013 года N 17-93. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 18 марта 2013 года N 2334. Утратило силу решением Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 29 апреля 2014 года № 36-197
Сноска. Утратило силу решением Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 29.04.2014 № 36-197.
Примечание РЦПИ:
В тексте документе сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 104, подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 04 декабря 2008 года, статьи 21 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах" от 24 марта 1998 года и подпункта 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Ескельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1.Внести в решение Ескельдинского районного маслихата от 25 декабря 2012 года N 16-88 "О районном бюджете Ескельдинского района на 2013-2015 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 28 декабря 2012 года N 2271, опубликовано в газете "Заря Семиречья" от 25 января 2012 года N 4) следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:
1) "Доходы" цифру "3365860" заменить на цифру "3280600", в том числе:
"поступления трансфертов" цифру "3216188" заменить на цифру "3130928".
2) "Затраты" цифру "3365860" заменить на цифру "3283674".
3) "Чистое бюджетное кредитование" цифру "65107" заменить на цифру "60102", в том числе:
"погашение бюджетных кредитов" цифру "7595" заменить на цифру "12600".
4) "Сальдо по операциям с финансовыми активами" цифру "0" заменить на цифру "12400".
5) "Дефицит (профицит)" цифру "-65107" заменить на цифру "-75576".
6) "Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета" цифру "65107" заменить на цифру "75576", в том числе:
"погашение займов" цифру "7595" заменить на цифру "12600";
"используемые остатки бюджетных средств" цифру "0" заменить на цифру "15474".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По вопросам соблюдения законности, экономики, финансам и бюджету.

Ескелді ауданы мәслихатының 2012 жылғы 25 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 16-88 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Ескелді аудандақ мәслихатының 2013 жылғы 11 наурыздағы N 17-93 шешімі, Алматы облысының Әділет департаментімен 2013 жылы 18 наурызда N 2334 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2014 жылғы 29 сәуірдегі № 36-197 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 29.04.2014 № 36-197 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы  сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылдың 04 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 104-бабының 5–тармағына, 106-бабының 2–тармағының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 1998 жылдың 14 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 21–бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтардағы “Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ескелдi аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ескелді аудандық мәслихатының 2012 жылғы 25 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 16-88 (2012 жылдың 28 желтоқсанында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2271 енгізілген, 2013 жылдың 25 қаңтардағы аудандық "Жетісу шұғыласы" газетінің N 4 жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтағы жолдар бойынша:
1) "Кірістер" "3365860" саны "3280600" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"трансферттердің түсімдері" "3216188" саны "3130928" санына ауыстырылсын.
2) "Шығындар" "3365860" саны "3283674" санына ауыстырылсын.
3) "Таза бюджеттік кредит беру" "65107" саны "60102" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"бюджеттік кредиттерді өтеу" "7595" саны "12600" санына ауыстырылсын.
4) "Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо"-"0" саны "12400" санына ауыстырылсын.
5) "Бюджет тапшылығы (профицит)" "-65107" саны "-75576" санына ауыстырылсын.
6) "Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)" "65107" саны "75576" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"қарыздарды өтеу" "7595" саны "12600" санына ауыстырылсын;
"бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары" "0" саны "15474" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Экономика, қаржы, бюджет және заңдылықты нығайту мәселелерін қамтитын" тұрақты комиссиясына жүктелсін.