О внесении изменений в решение Ескельдинского районного маслихата от 25 декабря 2012 года N 16-88 "О районном бюджете Ескельдинского района на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Ескельдинского района Алматинской области от 06 декабря 2013 года N 28-156. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 11 декабря 2013 года N 2502. Утратило силу решением Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 29 апреля 2014 года № 36-197
Сноска. Утратило силу решением Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 29.04.2014 № 36-197.
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 и статьи 106, с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 04 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Ескельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ескельдинского районного маслихата от 25 декабря 2012 года N 16-88 "О районном бюджете Ескельдинского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 28 декабря 2012 года N 2271, опубликовано в районной газете "Заря Семиречья" от 25 января 2013 года N 4), в решение Ескельдинского районного маслихата от 11 марта 2013 года N 17-93 "О внесении изменений в решение Ескельдинского районного маслихата от 25 декабря 2012 года N 16-88 "О районном бюджете Ескельдинского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 18 марта 2013 года N 2334, опубликовано в районной газете "Заря Семиречья" от 12 апреля 2013 года N 15), в решение Ескельдинского районного маслихата от 5 июня 2013 года N 19-110 "О внесении изменений в решение Ескельдинского районного маслихата от 25 декабря 2012 года N 16-88 "О районном бюджете Ескельдинского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 14 июня 2013 года N 2385, опубликовано в районной газете "Заря Семиречья" от 28 июня 2013 года N 26), в решение Ескельдинского районного маслихата от 4 июля 2013 года N 21-120 "О внесении изменений в решение Ескельдинского районного маслихата от 25 декабря 2012 года N 16-88 "О районном бюджете Ескельдинского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 16 июля 2013 года N 2402, опубликовано в районной газете "Заря Семиречья" от 2 августа 2013 года N 31 ), в решение Ескельдинского районного маслихата от 20 августа 2013 года N 24-138 "О внесении изменений в решение Ескельдинского районного маслихата от 25 декабря 2012 года N 16-88 "О районном бюджете Ескельдинского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 3 сентября 2013 года N 2440, опубликовано в районной газете "Заря Семиречья" от 20 сентября 2013 года N 38 ), в решение Ескельдинского районного маслихата от 8 ноября 2013 года N 26-147 "О внесении изменений в решение Ескельдинского районного маслихата от 25 декабря 2012 года N 16-88 "О районном бюджете Ескельдинского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 20 ноября 2013 года N 2475, опубликовано в районной газете "Заря Семиречья" от 6 декабря 2013 года N 48) следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:

Ескелді ауданы мәслихатының 2012 жылғы 25 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 16-88 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Ескелді аудандақ мәслихатының 2013 жылғы 06 желтоқсандағы N 28-156 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментімен 2013 жылы 11 желтоқсанда N 2502 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2014 жылғы 29 сәуірдегі № 36-197 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 29.04.2014 № 36-197 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 04 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 2–тармағының 4) тармақшасына және 109 бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6–бабы 1–тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ескелдi аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ескелді аудандық мәслихатының 2012 жылғы 25 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 16-88 шешіміне (2012 жылдың 28 желтоқсанында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2271 енгізілген, 2013 жылдың 25 қаңтардағы аудандық "Жетісу шұғыласы" газетінің N 4 жарияланған), Ескелді аудандық мәслихатының 2013 жылғы 11 наурыздағы "Ескелді ауданы мәслихатының 2012 жылғы 25 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 16-88 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 17-93 шешіміне (2013 жылдың 18 наурызында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2334 енгізілген, 2013 жылдың 12 сәуірінде аудандық "Жетісу шұғыласы" газетінің N 15 жарияланған), Ескелді аудандық мәслихатының 2013 жылғы 5 маусымдағы "Ескелді ауданы мәслихатының 2012 жылғы 25 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 16-88 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 19-110 шешіміне (2013 жылдың 14 маусымында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2385 енгізілген, 2013 жылдың 28 маусымында аудандық "Жетісу шұғыласы" газетінің N 26 жарияланған), Ескелді аудандық мәслихатының 2013 жылғы 4 шілдедегі "Ескелді ауданы мәслихатының 2012 жылғы 25 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 16-88 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 21-120 шешіміне (2013 жылдың 16 шілдеде нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2402 енгізілген, 2013 жылдың 2 тамызда аудандық "Жетісу шұғыласы" газетінің N 31 жарияланған), Ескелді аудандық мәслихатының 2013 жылғы 20 тамыздағы "Ескелді ауданы мәслихатының 2012 жылғы 25 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 16-88 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 24-138 шешіміне (2013 жылдың 03 қыркүйекте нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2440 енгізілген, 2013 жылдың 20 қыркүйегінде аудандық "Жетісу шұғыласы" газетінің N 38 жарияланған), Ескелді аудандық мәслихатының 2013 жылғы 8 қарашадағы "Ескелді ауданы мәслихатының 2012 жылғы 25 желтоқсандағы "Ескелді ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 16-88 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 26-147 шешіміне (2013 жылдың 20 қарашада нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2475 енгізілген, 2013 жылдың 6 желтоқсанда аудандық "Жетісу шұғыласы" газетінің N 48 жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:

1) "Доходы" цифру "3726597" заменить на цифру "3705955", в том числе:
"поступления трансфертов" цифру "3557853" заменить на цифру "3537211".
2) "Затраты" цифру "3729671" заменить на цифру "3709029".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По вопросам соблюдения законности, экономики, финансам и бюджету".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                        Албаков И.
Секретарь сессии                           Тастанбаев К.
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Ескельдинского района"                     Алимбаев Серик Муратович
6 декабря 2013 года
Приложение 1
к решению маслихата Ескельдинского
района от 6 декабря 2013 года N 28-156
"О внесении изменений в решение
Ескельдинского районного маслихата
от 25 декабря 2012 года N 16-88
"О районном бюджете Ескельдинского
района на 2013-2015 годы"
Приложение 1
утвержденное решением маслихата
Ескельдинского района от 25 декабря
2012 года N 16-88 "О районном бюджете
Ескельдинского района на 2013-2015 годы"
Районный бюджет Ескельдинского района на 2013 год
Категория
Сумма
(тысяч
тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
Доходы

1) "Кірістер" "3726597" саны "3705955" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"трансферттердің түсімдері" "3557853" саны "3537211" санына ауыстырылсын.
2) "Шығындар" "3729671" саны "3709029" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Экономика, қаржы, бюджет және заңдылықты нығайту мәселелерін қамтитын" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            И. Албаков
Мәслихат хатшысы                           Қ. Тастанбаев
КЕЛІСІЛДІ:
"Ескелді ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
басшысы                                    Серік Мұратұлы Әлімбаев
6 желтоқсан 2013 жыл
Ескелді аудандық мәслихатының
2013 жылғы 6 желтоқсандағы "Ескелді
аудандық мәслихатының "2012 жылғы
25 желтоқсандағы "Ескелді ауданының
2013-2015 жылдарға арналған бюджеті
туралы" N 16-88 шешіміне өзгерістер
енгізу туралы" N 28-156 шешіміне
1 қосымша
Ескелді ауданы мәслихатының
2012 жылғы 25 желтоқсандағы
"Ескелді ауданының 2013-2015
жылдарға арналған бюджеті туралы"
N 16-88 шешімімен бекітілген 1 қосымша
Ескелді ауданының 2013 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы
мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
КІРІСТЕР