О районном бюджете Ескельдинского района на 2014-2016 годы
Решение Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 23 декабря 2013 года N 30-164. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 30 декабря 2013 года N 2542. Утратило силу решением Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 27 мая 2015 года № 52-284
Сноска. Утратило силу решением Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 27.05.2015 № 52-284.
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии c пунктом 2 статьи 9 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Ескельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет Ескельдинского района на 2014-2016 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы 4351614 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям 161665 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям 19457 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 7923 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов 4162569 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 894223 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 819640 тысяч тенге;
субвенция 2448706 тысяч тенге;
2) затраты 4311874 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 77656 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 94452 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов 16796 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 60000 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 97916 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 97916 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 24.11.2014 N 45-243 (вводится в действие с 01.01.2014).
2. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2014 год в сумме 2269 тысяч тенге для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера на территории района.
3. Утвердить перечень администраторов бюджетных программ не подлежащих секвестированию в 2014 году согласно приложения 4.
4. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По вопросам соблюдения законности, экономики, финансам и бюджету.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Секретарь маслихата,
председатель сессии                        Тастанбаев К.
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель отдела
экономики и бюджетного
планирования                               Алимбаев Серик Муратович
23 декабря 2013 года
Приложение 1
утвержденное решением маслихата
Ескельдинского района
от 23 декабря 2013 года
N 30-164 "О районном бюджете
Ескельдинского района

Ескелді ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы
Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы N 30-164 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2013 жылы 30 желтоқсанда N 2542 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2015 жылғы 27 мамырдағы № 52-284 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 27.05.2015 № 52-284 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасы 2008 жылдың 04 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 9-бабының 2-тармағына және Қазақстан Республикасы 2001 жылдың 23 қаңтарындағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ескелді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ескелді ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 4351614 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 161665 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 19457 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 7923 мың теңге;
трансферттер түсімі 4162569 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 894223 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 819640 мың теңге;
субвенция 2448706 мың теңге;
2)шығындар 4311874 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 77656 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 94452 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 16796 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 60000 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 97916 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 97916 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 24.11.2014 N 45-243 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Аудан аумағындағы табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының 2014 жылға арналған резерві 2269 мың теңге сомасында бекітілсін.
3. 2014 жылға арналған аудандық бюджетті атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Экономика, қаржы, бюджет және заңдылықты нығайту мәселелерін қамтитын" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
5. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы,
сессия төрағасы                            Қ. Тастанбаев
КЕЛІСІЛДІ:
Аудандық экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімінің басшысы                          Әлімбаев Серік Мұратұлы
2013 жылғы 23 желтоқсан
Ескелді ауданы мәслихатының
2013 жылғы 23 желтоқсандағы "Ескелді